Докога оригвахте?

  • 1 490
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз пък само май докато имаше колики. Дори вече не си спомням за това оригване.  newsm78 Той си се справя сам и вече въобще това не ми е на дневен ред.  Wink

# 16
  • Мнения: 3 760
По 15 минути разнасяш сега. След месец ще става много по бързо. Понякога със самото изправяне на бебчето и въздухът е излязъл  Laughing
П.С. 15 минути не е ли много? newsm78 Знам, че 10 минутки се държи...

# 17
  • Мнения: 468
Някъде до 8-ия месец, докато започнат спокойно да седят самостоятелно.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Все още си се уригаме,но и не стоим стабилно седнали.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 084
П.С. 15 минути не е ли много? newsm78 Знам, че 10 минутки се държи...
аз и по час съм го борила да се оригне - ужас беше.
но вече почти винаги сам успява, или докато го изпрравям или малко след това Wink не е проблем никакъв и то вече поне 3 месеца е така, а от както си седна стабилно съвсем нямаме проблем с това - нито го мисля, нито му обръщам мн внимание

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз оригвах докато започна да сяда. Понякога и след това.Към 9-10 месец ми се е случвало да изплаче нощем докато спи, когато я вдигна оригва се и си заспива пак спокойна.

# 21
  • Мнения: 2 804
Аз не съм ги държала да се уригнат моите момиченца с изключение на пътите когато те сами са ми показвали , че искат да им помогна като ги държа за не повече от половин минута и всичко е приключвало.

# 22
  • Мнения: 5 299
Може да се каже, че почти не съм оригвала Викториа, но и тя нямаше колики. Като започне да стои седнала, ве4е сама си се оригва. Grinning

# 23
  • Мнения: 1 272
Оригвах я, докато имаше колики - няма и два месеца.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз спрях да оригвам също-докато почна да седи.Но той сам се оригва винаги..Wink
Вечер преди сън задължително оригвам...защо да му е тежко на стомахчето...

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз пробвах да го оригвам първите 1-2 месеца и като видях, че няма смисъл (ми не се оригваше каквито и трикове да прилагах) се отказах и не съм го оригвала.

# 26
  • Мнения: 1 938
Не съм оригвала и двамата. Peace

# 27
  • Мнения: 1 259
Оригвах до 4 м. Сега докато го вдигна и вече се е оригнал сам.

# 28
  • Мнения: 394
Много е относително-то детето само си показва.Някои се оригват бързо,други бавно.Но носенето определено не е вариант.И то по 15 мин. ooooh!Ти си го познаваш най-добре-съвсем скоро няма да има нужда.Щом чакате толкова време да се оригне-значи не му тежи много и няма какво да изкарва.Наблюдавай си го-мисля че скоро няма да се налага.Или ще е рядко-той ще ти покаже. Peace

# 29
  • Мнения: 4 621
Някаде до 7 - 8 месец.

Общи условия

Активация на акаунт