ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 498

  • 23 607
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 460
 Бел като си хаплива  сте измели    Mr. Green      В  темата сме обективни  това винаги ми е харесвало.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 17:53 от femmi2

# 16
  • Мнения: 21 201
Пфууууу язък, не можах да прочета поста ти Ивче за гоУемата Mr. Green преди да те изтрият, ноооо ми е ясно в какъв стил е бил. Joy
Бурак ми е много сладък както е буренясал, отива му.
На мен не само днес, а и сега като булка ми е сладуреста Бенсу. Heart Eyes

Феми,
Скрит текст:
питаш за рейтинга на сериала Дъщеря ми с Буура Гюлсой, ами добър е, в Тотала е 5.84%⬆, а в АВ е 6.52%⬆, а малката Берен днес е рожденичка,
https://pp.userapi.com/c852320/v852320569/12ce1/u7W-nzPTalQ.jpg
но аз органически не я изтрайвам на екрана, антипатична ми е.

# 17
  • Мнения: 27 460
 На мен булчинската рокля ми харесва няма кич  Peace

Наде Мерси  bouquet

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И още една рокля,  но все така най- ми харесва с първия бял тоалет Heart Eyes

А сестра и Ханде ми прилича на бременна на един от кадрите Peace

Допълвам се - явно нищо и няма на кака и, я какви чупки прави Laughing


Знаеш ме Наде нали, не е било повече от друг път ама ето на, не успя да го прочетеш hahaha
Голяма работа, ама язък за хубавите снимки на Бенс, че бях избрала тези които най ми харесаха, сега не ми се търсят пак...

 Ама не съм ли права, вместо да се разправя с жълтури от което няма да има никаква полза, вместо Гинчо след поредния фантомен лайк втори или трети ама много гърпелив тоя човек бе Shocked да пуска опровержение и заради това да го отнася Хазал дето ни лук яла ни мирисала, и да и слагат в устата думи за Ча които не е казвала, заради това защото е подопечена на общия им мениджър с Ча, същия този мениджър който  съсипа новината за лайка... Mr. Green  И вместо Гинчо да изисква опровержение от телевизията заради манипулирано видео с думите и, просто Ча позволи да ги наснимат с Кака и поръчителката на фантомните лайкове при една евентуална нова акция само щеше да стане още по-смешна и жалка в опитите си да напомни за себе си по един такъв начин hahaha Че повярвайте бяхме на ей толкова малко от поредния фантомен лайк hahaha Точно около яхтената фотосесия и излезе рекламната песен за сладоледа с някакъв рапър и мина мнооого тихо hahaha Друго щеше да си е така да се разшуми с един лайк от Ча пък макар и фалшив hahaha

Това са си просто разсъжденията ми по въпроса и този път обидни според някого квалификации в тях няма Peace




Последна редакция: сб, 29 сеп 2018, 23:14 от Беллора

# 19
  • Мнения: 27 460
  Нерде сте  ?  Фатих Аксой  дал интервю       Споделил е за Ча и Хазал , че не се разбирали на сета и след това станали приятели . По къв повод го е каезал не разбрах    някой хора се радват на казанато .     Разбил  ни илюзийте .

 Ся ще им обясним на злобарите  Mr. Green

 Хазал е инат имало е ледове  между тях    но са се сработили .
 Уважавам го има усет  ако не са се разбирали що иска  да прай продължения  да моли Хазал да не напуска . Напусна заради друг проект да не се изопачат  думите ми не защато не се разбира с Чаатай .
  Сам казва, че е специална колежка .

Срещат се  лайкват се  ще ми разправят те  врели , некипели !    Не харесвам да се обяснявам и тези войни на фенове  няма да мълча!


    зад кадър  весели   , засмяни Ча я беше разплакал не помня точно но после се извинил . Бел може да разкаже .

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 15:01 от femmi2

# 20
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ииич да не ти пука, аз пък нямам намерение на никого нищо да доказвам hahaha Само му се чудя на акъла на Аксой... и то не за пръв път hahaha Има страхотен нюх за истории и кастове, ама устата му все изпреварва мисълта hahaha
Аз можех да се разпиша но моето мнение беше последно, а и  днес надничах от тела, а аз от там пиша само ако е кратко и важно пък ми се изскаше да се изкажа по надълго...както обикновено Mr. Green


И кО ни казва бай ФатЮ hahaha Чачослав беше погнал да преследва Хазалинда с нечистите си намерения, тя го пъдеше пък той и се сърдеше, също както и Талат Булут с колежката от ЗП, споко случАват сЪ таквиз нИща, ей ви на и У АФК бешИ така hahaha
Пууу и рима докарах, можех и още ама щеше да прозвучи мръсничко Joy
Само дето ЗП никогаш няма да бъде като АФК... Гледам подбрал главните с половин метър разлика в ръста, ама чак толкова  изглежда малко смешно tooth

Сега сериозно, направо не го разбирам Аксой защо намесва имена и заглавия Shocked Заглавие най-вече което му е визитна картичка. По Мипкомите надписа "От продуцента на Фериха" обикновено е по-голям от представяните му там нови заглавия и сега да се изцепи така #Crazy Странна работа newsm78
Това което е казал изобщо няма да е от полза на раздирания от скандали ЗП, който с бързи темпове върви към дъното, не стига скандала а и главния актьор върти любов с второстепенната вместо с главната, какъв срам Joy Joy Joy
Но според мен тук има нещо друго, да не би Хазал да го изоставя пак насред пътя и то по причини които от известно време се спрягат... Mr. Green Това Аксоево действие прилича на изказване на супер истерясал човек, бесен на нещо или някого newsm78  Това изказване ще си има продължение- гаранция Peace
А за Ча му е все тая, последно го е виждал ототблизо на сватбата на щерка си преди 3 години, Диренча надали скоро ще се зажени пак, Надали ще види Ча отново на свой сет, така че за него каквото и да каже все едно, но Хазал в момеинта работи за него и за 40 серии му носи не лош рейтинг. Нещо и е вдигнал мерника, ама сефте.... Whistling
Мразя гатанки ooooh! Crossing Arms

ПП А Хазалинда утре е рожденичка Party Heart Eyes

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 21:59 от Беллора

# 21
  • Мнения: 21 201
 wavey

Никакви илюзии не ни е разбил бай Фатю, защото Хазалинда все си бе с чичачи, Laughing че и досега. От фотографа Laughing скочи на мишо, Laughing а и Ча не си пада по хубавици, Mr. Green а и той тогава бе дечко, а тя не си пада по дечковци. Laughing
NEW/С фен.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 22:54 от Neidjal

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Иди че ги разбери тези Joy Утре Аксой, Хазал и Йозге Йозпиринчи в Анталия на конференцията посветена на ролята на жената в съвременната кинематография Peace Конференцията е в рамките на провеждащия се там фестивал.
Продължението ще е по-скоро отколкото мислех, да видим кой пръв ще хванат журналята hahaha



Наде, то между фотографа и мишо има още един куп грозници... За някои само предполагаме ама предвид как изглеждаха баш са и били много скъпи...

# 23
  • Мнения: 21 201
Иди че ги разбери тези Joy Утре Аксой, Хазал и Йозге Йозпиринчи в Анталия на конференцията посветена на ролята на жената в съвременната кинематография Peace Конференцията е в рамките на провеждащия се там фестивал.
Продължението ще е по-скоро отколкото мислех, да видим кой пръв ще хванат журналята hahaha
Скрит текст:


Наде, то между фотографа и мишо има още един куп грозници... За някои само предполагаме ама предвид как изглеждаха баш са и били много скъпи...
В тази връзка се сетих за един Убавец Mr. Green в пролуката между фотографа и мишето-Джан Бонамо(сегашния съпруг на Ойкю Караел).

# 24
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И той и той Laughing Ама в пролуката имаше и още....

Да е жива и здрава Хазал и много успешна, днес става на 28  bigdance2 ura

На днешния ден ще е на конференцията за която писах по-горе, щяла да започне в 16 ч.

# 25
  • Мнения: 27 460
    Здравейте  Simple Smile  
Навън студ , дъжд , мрачно  cry

  newsm59  Жива и здрава  и   успешна. С Ча са набори  тя като мен  изглежда като момиченце  за добро или лошо .


 

 На бай Фатю любимите актриси  са Джансуто и Йозге Йозпиринчи  разправя в интервюто .  
 Хазал   като я  питат  ще отговори ли ?Нормално е в началото да се напасват характери  да се сработват .Аксой от къв зор  го  е казал.

  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 12:40 от femmi2

# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395


Гърбът на червената рокля много ми харесва, отпред не е особено подходяща за голям бюст но и стои добре, а червеният цвят... Имаме теми за червените рокли и Хазал, червените шапки и Хазал... нейният цвят е, заедно с бялия и тъмно синия Peace
Сега като напълня не ми изглежда баш като момиченце, но пак младее, това вероятно идва от ръста и Wink

Хазал нищо няма да каже, по интервюта отказваше да говори за Ча, дори на въпроси вече зададени които просто си увисваха във въздуха... Така се случи с интервюто и за Астана, просто си премълчава и изчаква следващия въпрос. Има един запис където камерата е включена преди началото на интервюто и предупреждава че няма да отговаря на въпроси за Ча, но въпреки това я питаха ... слагали сме гиф на реакцията и. Отговаряла е само на Кенан Ерчетингьоз, но нещо беше неубедителна човекът 3 пъти я пита едно и също и накрая смениха темата hahaha
Колко колежки има Ча 6 или вече да ги броим 7 newsm78 Единствено за Хазалинда е казвал повече от 3  думи hahaha За останалите като за умрели - или добро или нищо Whistling Ако не е някаква фенска измислица мисля че беше казал 2 изречения за Айча, но тя е новата колежка, Нетфликс е много важна стъпка в кариерата му и за нея може и да каже. Надявам се да го направи Peace

Аксой се е надул като... Интересни неща казва но  самочувствието му е прекалено, напомня ми на едни други негови изказвания. След такива следваше после един хубав провал tooth Единствения снимащ 6 сериала, ми браво, ама дано и шесте да стават за гледане... Говори и за Фатих, най-грандиозния проект в турската дизи индустрия,мисля че пусна само 3 серии от него през есента на 2013 г, там е затънал със 7 млн. долара. Говори за четвъртия най гледан филм Фатих 14... и някоя си година, онзи който рекламира в АФК... Когато преди няколко години му погледнах бокс офиса все още беше водещ, но от пускането му изминаха вече 6 години, нормално е да има 3 по-добри от него. Негов и на брат му проект, решил е и сериал да прави но не потръгна  та в тази връзка и на арабите с КенЮ не им потръгна....


Поздрав

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 11:28 от Беллора

# 27
  • Мнения: 27 460
Мисля за Астана Хазал говори за Ча  и проекта все пак това е специално интервю за сериала.Ча помня думите на Хазал съм ги позабравила.
Не говори за него ,защото знаят какво ще я питат отношения ашк ,машк. Така е в тези среди .Феновете толкова ги харесаха  искаха нещо повече но реалността е различна.Дали е имало нещо те си знаят няма да разберем . Ча  каза  правили много неща с колежката Grin
Ча рядко лайква но за Хазал го е правил  дори майката на Хазал го харесва. Хазал лайкна  снимките му от Щатите с компанията .

Не съм броила колежките на Ча   но той си играе ролята  идва следващата.   Вслушва се в критики не се обяснява заради фенски войни.На  актьорите  им е все тая .

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 12:36 от femmi2

# 28
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Не, нищо съществено не казва Хазал в интервюто за Астана, то и затова не се намира  щото са общи приказки. За работата, за феновете, новите сериали а за АФК направо нищо 33uu На въпросите за Ча мълчи, изчаква следващия въпрос ooooh! Даже в интернет се намира съпоставка на два кадъра където Чачун отговаря на въпрос за нея и където тя мълчи на въпрос за него. Честно казано мен тази и реакция ме подразни, но така е решила  ooooh! Слагали сме ги нещата тук, ама преди 3 години. То всъщност нейното интервю е било преди Чачовото и го поизпуснахме, после ловихме каквото имаше из интернет,не знаехме че ще има такова нещо, то и за Чачовото не знаехме, даже народа мислеше че Чачун ще дава специално интервю за мъпет шоу че нали финала вече се виждаше пък какво разочарование се оказа Joy Joy Joy

Фемо майката на Хазал единствените които лайква от мъжовете около щерка си са Мишо и Ча от колегите, като за Ча първа го донесе Джеийн, ние тука още не бяхме сигурни дори че профила е на майка и, само предполагахме че е тя. А Мишо майка и го лайква от около 2 години някъде, пък те са заедно от 5, дълго време го е одобрявала hahaha
Между другото отдавна не се е чувала и виждала тази жена, дано да е добре, че много коварна болест е нейната Rolling Eyes

# 29
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
 tiptoe
Единия рожден ден го пропуснах, но за този успях да се класирам.  newsm47
Да са ни живи и здрави патроните! Да имат още много проекти, че да има и ние какво да следим и за какво да си хортуваме!  newsm10

Много хубава булка Бенсуто и много красива сватбена аранжировка.  Heart Eyes

Изчела съм всичко, което сте изписали, и успях вече половината да го забравя.  hahaha

На дребните душици е достатъчно да им обърнем внимание, че Хазал е единствената колежка на Ча, с която си посещават взаимно сетовете.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт