ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 498

  • 23 608
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Здравейтеееее Party
 newsm59 на Патронесата ни, да е жива, здрава и все така успешна Хазалка, и маминка й да се пребори с рака.

# 31
  • Мнения: 27 463
 Дано е преборила тази коварна болест  Praynig

Скрит текст:

 Рових за интервюто на Хазал за астана с триста зора намерих  на инглиш .   Добър партньор  точно не мога да преведа .  

 
 На Ча се намира лесно на първа страница е сложено.  На другите от каста йок . Баръш Калъч интервюираха ли го ? newsm78 newsm78
  Юсуф и Джейда Атеш   не си спомням почти нищо .

  Бел опасна си   мъпет шоу Joy Joy    има действащ сериал логично да говори за него. Той за първият даде специално интервю .   Измъчи се  с тоя прилив  . Гинчо е търпелив    каза каквото трябваше  преди финала   Mr. Green

 

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 17:47 от femmi2

# 32
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Проф не ми е ясна идеята на Аксой ама мисля че ще има продължение.  Отделно че той винаги прави едни шантави изказвания, иди че го разбери какво му се върти hahaha Началото на май  2015 казва че и бил сърдит на Хазал, а края на същия май тя на сватбата на шерка му, дето спокойно можеше да си мине и без Хазалинда и даже ги бяха подредили на една маса с Чачослав, това сигурно щото не се понасяли tooth
Аз доколкото помня много години преди това изказване сме раздипляли тука едни писания за едни студени ветрове, около 50 и някоя си серия нататък, че даже и видео имаше как се подминават и описание на караница, и как са оставили целия сет тях да чака, ама също така бяха писали че топлите преди студените са духали по-задълго  hahaha

Преди дни видях много красиви снимки на Бенсу, ако ги намеря ще ги сложа, не са от сватбата, не знам от кои времена са, но е като кукла, не знам що сама се грози с тези гнезда ooooh!

Фемо стандартен отговор- много добър човек, много го обичала,.... После ще погледна че сега имам работа. Това интервю беше половин часово а тя съвсем малко говори за АФК при все че имаше много въпроси точно за него, интервюто беше специално за сериала, беше наречено Дневникът на Фериха Peace


Бенсу с родителите си, близнака си и сестра си. Големи хвалебствия валят за събитието, но имат право, на фона на кича който се вихри обикновено Laughing
Не знам дали се сещате, но съм писала че майка и е българска изселничка, беше ми попаднала статия за Ханде, за бащата не се сещам newsm78

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 14:58 от Беллора

# 33
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да е жива и здрава Хазал Heart Eyes

Покрай откровенията на Аксой започнаха много удобно да се подминават факти от близкото минало и настоящето, едва ли не излиза, че Хазал и Ча са били врагове hahaha И да е имало различия и неразбирателство в даден момент, те не са били непреодолими Whistling Все едно. Важен е крайният резултат Mr. Green А и освен, че се посещават взаимно по сетовете, Енгин и Илка са им общи hahaha

Пък по ирония на съдбата, не за Чачовия, мИ баш днес за Хазалкиния рд да вземе да излезе тийзъра на Протектора hahaha Прощавайте, Hugпак слагам линк от Т, при това мобилната версия, а на някои от вас не им се отваря, но вече сте го видели другаде.
https://mobile.twitter.com/theprotector/status/1046749857552183296/video/1
Страхотен Ча Crazy

От Илка,


И Джейда Атеш/ Хандето я е поздравила.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 16:46 от Маргарита Н.

# 34
  • Мнения: 27 463
GrinningHeartHeart
Лелее хора доживяхме трея и снимки на Протектора .Ча е жесток  за това го харесвам толкова време .Умее  да играе и да се променя .Тази тайнственост   засилва  чара .

Щом  пуснаха трея  няма да бавят дизито . Дано да  няма проблеми.
По - късно ще гледам всичко сега съм през тела .

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 18:57 от femmi2

# 35
  • Мнения: 21 201
Значи днес като прочетох, че се очаква трей не повярвах и ето на, дочакахме го. Party
Страхотен Ча, Heart Eyes страхоооотен. Crazy
Ето трея за такива като мен, които не го виждат от туитърския линк на Марги.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456246495%2Fae28b74d4c6b0 … pl_wall_-58199741
И напук на всички дивотии де се изписаха за Нетфликс и прочие, трея е факт. Party
 Heart Eyes


Хазар Confused Ча Heart Eyes

 
Heart Eyes Heart Eyes


 Heart Eyes


 Joy

# 36
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, няма да има проблеми Laughing Ще намерим къде да го гледаме.
Да, в това му е чара на Ча, тайнствен и прикрит е. Ако го виждахме постоянно, на мен лично отдавна да ми беше преминал интереса, но ето вече колко време си ми е тихата лудост Mr. Green

# 37
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395

Пък по ирония на съдбата, не за Чачовия, мИ баш днес за Хазалкиния рд да вземе да излезе тийзъра на Протектора hahaha

Вярно, очаквахме го за неговия рд, нали това бяха масовите писания hahaha
Мале че е хубав Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy
Тука да не са започнали от вратата и за краката, не сме свикнали с такава скорост в отношенията в турски сериал Joy Joy Joy

# 38
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
И след толкоз Чачова  красота, Хазалка за баланс Laughing

# 39
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395


Хайде и Хазалинда да е много успешна Heart Eyes Досега май баш на рд и не сме я виждали- интересни съвпадения днес, на Ча дългоочаквания тийзър, Хазал рожденичка и тя на събитие  Laughing
Между другото още един Чачов колега днес е рожденик- Боран Кузум Wink

Рускините тези които следят сериали по Нетфликс бяха писали преди време че трея излизал между 3 и 4 седмици преди премиерата на сериала Peace
Това че трея вече го видяхме дали означава че започва рекламната кампания и дали не трябваше вече Ча да пусне фотосесия, интервю, да захвали там новия продуцент, колегите...  newsm78



 Бел опасна си   мъпет шоу Joy Joy    има действащ сериал логично да говори за него. Той за първият даде специално интервю .   Измъчи се  с тоя прилив  . Гинчо е търпелив    каза каквото трябваше  преди финала   Mr. Green
Ми кО да праЯ нали тези които никога не ни четат взели навътре парцала за забърсване, знам ли, може и за олигофренията пак- затова Мъпет шоу, някакви смешковци от детска поредица, баш като за случая  hahaha
Той Ча кога е бил по очакванията на хората, обича да прави изненади- според гледната точка за едни лоши за други приятни hahaha

Марги така както я е опрял в стената Айчата не ти ли напомня за друга подобна сцена newsm53



Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 18:19 от Беллора

# 40
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Напомня, напомня  smile3521

Не го мислете Фатю какво е рекъл, щот я го е рекъл, я не. А и преводачи - много, пък разбирачи - кът. Wink Peace

Мммм  Heart Eyes много хубава и стилна сватбата на Бенсу! Да са живи и здрави с Хакан!

И другия Хакан да е успешен!

# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
От инстасторито на Гинчо, направо на конференцията Хазал получава огромна торта, сигурно е към половин метър висока Laughing
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_723519



Проф и големи разбирачи hahaha

Каквото и да е казал го е направил за лична изгода, използвайки две много популярни имена, ама едва ли ще му разберем конкретната цел...

Ммм напомня нали, значи не само аз го виждам. Много огън имаше там hahaha

# 42
  • Мнения: 27 463

Нека силата бъде с тееб  







Ще разнасят Ча и Хазал по медийте   само това чакат жълтурите  ooooh! това спечели Аксой .
  
  

Последна редакция: вт, 02 окт 2018, 17:59 от femmi2

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Цитат
сцена где с Айче напомнила как Эмир в коридоре набросился целовать Рую...Эмир в гневе...🤔
И рускините са се сетили за същото като нас hahaha Предполагам който е виждал въпросната сцена и момента от тийзъра няма как да не му мине тази мисъл Mr. Green
И нямам против да гледам Емко, аз съм повече негова фенка отколкото Чачова Joy Joy Joy

На други им се привижда Сарп, ама мнооого е далеч Ча от онези габарити hahaha Но  в действие, бесен, омацан с кръв, хареса ми Heart Eyes И тези огнените неща по тялото му Crazy

Смятах че не бързам да видя сериала, че мога да го изгледам и по снимки, ама сега се събуди любопитството ми Mr. Green
Абе в тоя тийзър що поне едно чудовище не показаха  newsm78

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 18:49 от Беллора

# 44
  • Мнения: 27 463


Цитат
Хазал Кая сделала ретвит тизера сериала Защитник со словами "Горжусь тобой, братан! Здоровья твоим рукам"
 намерила е време да поздрави колегата


 рижака   е бил кака  дали е присъствала

 Ча му е такъв маниера    залепва ги до стената   фърга погледи  падат в краката му  а как целуваа Crazy


Последна редакция: вт, 02 окт 2018, 16:15 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт