Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2018, 11:15 ч.

Къде в София - тема 2

• 9 687
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
Вижте в магазин Слънчице, ако ви е удибна локацията. Намира се недалеч от станция Вардар на метрото.

# 16
  • София
Трябва ми малко шишенце с тъмни стени и помпичка за пръскане (като тези, в които продават наливни парфюми, но ми трябва с тъмни стени, а в близките парфюмерии са  безцветни). Мога ли да купя такова и от къде?

# 17
# 18
  • София
Много ти благодаря! Flowers Hibiscus

# 19
pandachina, мисля, че има такива и в Зоя.

# 20
Къде мога да намеря магазини за кожи и платове, но да са в центъра, жп гарата?

# 21
Здравейте, момичета!
Предстои ни закупуване на бебешка количка и търсим голями магазини с шоуруми с богат асортимент в София.
Тъй като не сме обикаляли до сега,
 моля за насоки Simple Smile.
Благодаря предварително!

# 22
На мен също ми предстои закупуване на количка. Сега от 19 до 21 окт., ще има bebemania в InterExpo. Ще можете и от там, ако нещо ви хареса, да закупите. Знам, че ще е  -20% на всичко. Иначе, аз съм си отбелязала да посетя babyspot и дундьо. Можете да видите адресите им в гугъл. Успех!

# 23
Дундьо и Слънчице. Също и Вис Виталис. Моята е от Дундьо. Има доста избор,но имайте предвид,че ако искате друг цвят и няма наличен ще се чака поне месец. Освен тези магазини аз за други не се сещам. Има и няккава борса,но ни я знам къде и не съм ходила. В бейби Галикс имат много голям избор,но пък те са в Стара Загора. Иначе са много отзивчиви и обясняват,аз съм им писала.
В Дундьо за изклйчително любезни и много запознати с количките. Всичко ти обясняват. На мен почти всичко за бебето ми е оттам.

# 24
Малечко
Вис витали
Рая тойс
Киддо
Дундьо
Хиполенд
Комсед
Има голям избор в магазинът Чиполино на Тодор Каблешков до Хепи. Количките са всякакви марки, не само на Чиполино.

# 25
В бебешкия мол в магазин Лабиринт също има колички.

Скрит текст:
Ако искате всесезонна, многофункционална, компактна и здрава количка на нормална цена, мога да ви препоръчам с две ръце пег перего уно. Не бих я заменила за никоя друга. Освен гореописаните, събира се без проблем в асансьор на панелка, а размерите ѝ пасват за повечето подлезни рампи, които съм срещала, което за мен беше много важно.

# 26
  • WonderLand
В Младост 4 има един магазин "Детски свят", мисля, че имат и сайт, но избора там е доста голям. Там предлагат колички Buba, който са доста добри по мнение на приятелките с деца.

# 27
Здравейте, скъпи дами! Имам нужда от шивач/Шивачка, но наистина добър/а в гр. София. Нямам нужда от специална рокля за някакъв повод, а просто искам да си ушия някои нещица за есенно-зимния период. Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 19:10 от innaivanovaa

# 28
  • Ланкър, планините Овнерог
Нямаше ли един голям магазин за платове на Сливница м/у Лъвов мост и Сточна гара? Мисля, че Какаду се казваше.

# 29
Здравей! Бих ти препоръчала нашата, Ши абитуриентската на дъщерята, която всички харесаха. Сега ще ни облича за сватба... Боряна, 0898232516. Успех!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт