Къде в София - тема 2

  • 60 064
  • 756
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 258
Helene Fischer и CruellaDeVil, благодаря за отговора ви. 


Дано не досаждам, но бихте ли препоръчали добри специализирани магазини за месо и за морски продукти.

# 106
  • София
  • Мнения: 2 845
Лично аз пазарувам само от 2 месарници - Моята месарница на кръстовището на ул. Цар Асен и ул. Неофит Рилски в центъра и другата е на спирката на трамваите на бул. Христо Ботев, със зеленчукова сергия отпред.

# 107
  • София
  • Мнения: 9 520
За д-р Лиляна Маркова нищо не знам, но бих препоръчала д-р Люси Попова, която ми помогна за проблем, определен от други преди нея като нерешим. За жалост в момента не работи по НЗОК. Приема в МЦ Дерматологикум http://dermatologicum.bg/za-nas/ и до преди около 1 година работеше и в Токуда, но не знам дали е още там.

# 108
  • Мнения: 1 467
Обущар в Младост 1?

# 109
  • Мнения: 548

Бившия дом на услугите на втория етаж, отдолу има банка, на спирката преди бул.Ал.Малинов, срещу китайския магазин. Има и в района на Билла, но там е много скъпо. Ако не е ясно, питайте, ще обясна по-подробно

# 110
  • Мнения: 4 239
Можете ли да ме насочите към магазини, от които да купя красив сервиз чаши за кафе на приемливи цени. Не съм купувала такова нещо в живота си, всички у дома са ми подарък и когато видях в Duka.bg две чашки с чинийки за 70 лв....  - идва ми скъпо да дам 210 лв. за 6 чашки. Момичето, на което искам да направя подарък-изненада много хареса ето тези - https://duka.bg/index.php?route=product/product&path=415_746 … p;product_id=1813

# 111
  • София
  • Мнения: 2 661
Айко, ИКЕА, магазини за домашни потреби... Почти навсякъде.

# 112
  • Мнения: 548
Пасатора ми се развали! Като натисна едното копче - не работи. Другото работи, но изключва бушона. Има ли някои с подобен проблем да са му ремонтирали пасатора и къде е това място. Питам за София.

# 113
  • Мнения: 1 698
Ако не е специален, просто не си струва 20-30лв поправка при 40лв за нов.

# 114
  • Мнения: 548
Ако не е специален, просто не си струва 20-30лв поправка при 40лв за нов.

Специален е, че е 1100 вата, другите са до 600 максимум.

# 115
  • София
  • Мнения: 39 744
Каква е марката и имат ли оторизиран сервиз?
Не ми се е налагало до сега да поправям пасатор.

# 116
  • Мнения: 548
Каква е марката и имат ли оторизиран сервиз?
Не ми се е налагало до сега да поправям пасатор.

Аз това питам - възможен ли е ремонт на пасатор?

# 117
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Уредът би трябвало да има гаранция. Там може да намерите информация за сервиз.

# 118
  • София
  • Мнения: 39 744
Защо да не може?
Имам два, които използвам в момента. И на двата телата се разглобяват.

# 119
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Каква е марката и имат ли оторизиран сервиз?
Не ми се е налагало до сега да поправям пасатор.

Аз това питам - възможен ли е ремонт на пасатор?

Възможен е ремонт на всичко, но ако пък решите да споделите мрката и модела на уреда бякой може и да ви насочи къде би могло да се случи. Ако пък е още в гаранция е още по-лесно, може и да кажете от къде е купен. Така на може ли, не може ли можем цял ден да си гадаем.

Общи условия

Активация на акаунт