Как наричате колата си и защо?

  • 9 059
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 499
Повечето ми коли са имали име. Имената им са измислени според марката или модела, освен името на колата на ММ.

1. Алфа ромео - Алфредо
2. Голф - Голфи
3. Нисан Микра - Макрони
4. Ауди - то си остана без име
5. Мерцедес - Мерджо

На ММ колата е бял Мерцедес и го наричаме "Белият лебед", защото много грациозно се движи, когато го  маневрира за паркиране  

# 16
  • София
  • Мнения: 38 475
Предната беше една синя Киа и аз й казвах Синия дракон.
Сегашната в Опел Вектра караван и защото е много голяма, мм й казва Кораба.

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Учебната ми кола беше Ауди, и го (я) наричах Аудора. След това и инструктора ми й викаше така, поне пред мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 548
Предната беше една синя Киа и аз й казвах Синия дракон.
Сегашната в Опел Вектра караван и защото е много голяма, мм й казва Кораба.
Брат ми имаше един опел омега и й викахме the big ship.

# 19
  • Мнения: 78
Ситро, на пряко от Ситроен. На предишната и виках миличка, защото беше първата ми кола и много я исках и дълго я чаках и ми беше много мила, като я получих.

# 20
# 21
  • Мнения: 454
Баща ми го кръсти Спас, от Пасат (негова логика). Най-често го наричам Зверчето.

# 22
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Дзверо,защото е звяр!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 308
Аз съм карал все трактори и камиони, та не съм ги кръщавал. То няма и смисъл. Simple Smile

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Служебната кола ми беше Шкода, аз й виках Шкодилак. След няколко седмици вече всички й викаха така, а преди да изляза по майчинство, шефа ме пита " Шкодилака има ли нужда от някакъв ремонт, счупи ли нещо" стана ми много хубаво, как името вече се ползваше от всички Simple Smile

# 25
  • Мнения: 553
Аз карам Мини Купър, казва се Минчо Simple Smile

И аз карах последно мини купър, но и виках бебче хахахахааа

# 26
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 653
Карам Голф 3 и го наричам Зайо, защото има зайче до емблемата Animal Rabbit
Скрит текст:

# 27
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Имам  Опел Мерива и с децата я кръстихме Мерида, на името на героинята от анимацията "Brave" Smiley Innocent

# 28
  • Мнения: 2 170
На моята кола (Mercedes GLE) ѝ казвам Гелчо , да ме пита човек защо. На мъжа ми колата (Range Rover Discovery) Ренджи . Ако човек ни чуе ще каже , че сме си взели колите от моргата , но реалността е друга. 😁.
Преди имахме Nissan Qashqai и се казваше Каши . Все такива хубави и благозвучни имена избираме. Чак да ни завиди някой за прекрасните прякори.😂😊

# 29
  • Мнения: 5 440
Джип Форд Експлорер и са казва Джаки. Говорим си с него и е много отзивчив.

Общи условия

Активация на акаунт