мами от Варна-къде е склада за играчки около гарата

  • 439
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Мами, помагайте!
Утре съм на рожден ден и искам да купя от тези бутащи колела за детенце на 1 г.
Казаха ми, че там имало на сносни цени, но никога не съм ходила!
Моля, кажете ми как да го открия!
Благодаря

# 1
  • Мнения: 255
В района на гарата има поне два - единия е между паркинга на автобусите  и Енергото. Мисля че от доста време има и един в уличката до Планет клуб, близо до магазини Корект, в карето където преди имаше автомивка - а сега строеж на бизнес сграда

# 2
  • Мнения: 1 353
даолу до гарата е кадето казва Вени ама трябва на направиш сметка над 50лв/че да ти ги дадат на по сносни цени иначе е почти като на всякаде само дето има мн.голямо разнообразие

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
В района на гарата има поне два - единия е между паркинга на автобусите  и Енергото. Мисля че от доста време има и един в уличката до Планет клуб, близо до магазини Корект, в карето където преди имаше автомивка - а сега строеж на бизнес сграда
В този района има 4 склада за детски играчки.
На мен най-много ми хареса склада във сградата на Аладин/Аладин пишеше преди отвън newsm78/,на третия етаж Peace.Ние от там преди месец взехме на Калоян мотор с акумулиращи батерии за 69 лв..В тази сграда има и още няколко магазина за играчки.

Не съм от Варна,но ходим почти всеки месец и само от там пазаруваме играчки Laughing

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Благодаря за отговорите!
Открих склада, който е до гаража на автобусите и купих желания подарък!  Laughing
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт