Искам да кажа ... (151) през октомври 2018

  • 187 828
  • 5 529
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 869
Привет и от мен в новата тема Simple Smile Честит октомври и нова седмица Simple Smile

Аз още се мотая с гардероба, ама поизвадих есенното яке, което е с гъши пух и става и за зимно Grinning И въпреки това ми е студено Sad
Все не ми стига мястото и дрехите на мен, мечтая си за стая-дрешник ама ще е в друг живот вероятно.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Хелоу,банда!
Днес и в петък съм до обяд, кеф. Ще си водя детето спокойно на тренировки  Whistling
Не е много студено навън,сякаш.Приемливо е. Peace
Имам да попълвам гардероб на младежа и да прибавя туй-онуй в моя.  CrazyРазвлачвам дрехи и аз в едни пликове. ThinkingГолям калабалък.
Нямам друг за казване.Да не повярваш  Mr. Green

# 47
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добър ден!
Успешна и спокойна седмица и прекрасен октомври на всички!

Лилияна, благодарности за темата и бързо възстановяване на мъжът ти!

Гардеробите са оправени вече.
Алинка, и аз от известно време започнах много да хвърлям мразя да съм презатрупана с вещи. Обаче ММ нищо не хвърля при два гаража колата е на улицата, защото те са пълни с..неща.
При последното оправяне на гардероба на детето се оказа, че имам доста малки дрехи от пролетта, които са почти нови, лятото яко е дръпнала. Чудя на кой да ги подаря, защото всички близки са с по-големи деца. Намислила съм да разгледам групи за подаряване във фейса, ако знаете някоя моля да ми подскажете.

# 48
  • Мнения: 4 303
Лили, благодаря и аз за новата тема и скорошно възстановяване на ТМ.
alina_si, как искам да съм като теб! А аз бетер Плюшкин. Това може да ми потрябва, онова ако отслабна/в някой друг живот/ може да би стане?
Мъжът ми е същият. Засилва се уж да си чисти гаража и само ги премества нещата си, защото нали разбирате, може да му потрябва!
Рая да не е на откриването на академичната година в СУ? Дали направи ремонта?

# 49
  • Мнения: 39 243
О, а също имам много дрехи. Напълно я разбирам Ая. Обаче сега имам нова тактика. Домашните дрехи, които мога да изхвърля с чиста съвест ще ми потрябват за ремонтите на селската къща. Та, за там съм ги запазила. Обличам, бачкам, хвърлям.

# 50
  • Мнения: 10 489
Аз изхвърлям със замах като ме хванат лудите, обаче съм забелязала, момента в който изхвърля нещото, до ден-два ми е потрябвало и се налага да купя същото  Mr. Green
Гаража ни е пълен с всевъзможни неща, мазата също. ММ така е барикадирал гаража, че едва влиза колата. Хем ме кани да го подреждаме, хем не ми дава да поизхвърля това-онова, а то да чистиш и подреждаш без да изхвърлиш поне малко е безмислено начинание.


ММ миналата неделя я откара в гаража, като се качи и го питах какво е правил, каза че е чистил, попитах колко кашона боклук е изхвърлил, отговори един, стигнах до заключението, че така е разместил нещата, че няма да имат намиране тая година, таман ги бяхме понаучили къде са. Аз установих, като слязох, че каквото съм му давала да изхвърля, той го е свалял долу, като катерица е, пълни хралупата до пръсване.

Аз дрехите ги поизхвърлих, давах, пусках в контейнерите, поразкарах ги. Това което не се носи и е неудобно, даже и за работа не става. Жалкото е, че покрай неставащите заминаха и 2 чифта нови дънки на ММ Crazy

# 51
  • Мнения: 22 036
Честит ви Октомври, желая ви хубаво и дълго циганско лято.

Лиляна, стискам палци за резултатите.

Коте, и при мен така се случва, като изхвърля нещо и веднага ми дотрябва.

# 52
  • Germany
  • Мнения: 7 924
Върнах се от гинеколога. Този път съм се обзавела с гъбички... Ще се гръмна! Въобще не ми пусна микробиология, гледа секрета на микроскоп. Даде ми някакви глобули, но аз мисля да пия Микомакс /донесох си от БГ/.  Някой да знае как се пие Микомакса? Нямам спомен 1 ли хапче трябваше да взема или повече? За резултата от цитото ще ми звънат само, ако има проблем. Дано поне там всичко е наред!

# 53
  • Мнения: 39 243
Мони има схема за пиене. на 1, после на 3 или 4 ден и май на 7 ден също.
Пиша ти на лични.

# 54
  • Мнения: 8 929
Лили, благодаря и аз за новата тема и скорошно възстановяване на ТМ.
alina_si, как искам да съм като теб! А аз бетер Плюшкин. Това може да ми потрябва, онова ако отслабна/в някой друг живот/ може да би стане?
Мъжът ми е същият. Засилва се уж да си чисти гаража и само ги премества нещата си, защото нали разбирате, може да му потрябва!
Рая да не е на откриването на академичната година в СУ? Дали направи ремонта?

И аз бях така преди, но се случи нещо, което ме накара да разбера, че дрехите и многото вещи не ни правят щастливи.
Сега ми е много леко на душата с по-малко вещи и то нужните. Е да не си помислите, че нямам и ненужни глупости, имам, но далеч по-малко от преди.

Никитка, за каква възраст/ височина са дрехите?
Има група Мами в нужда, подарявала съм там, носила съм и в Нови Хан.

# 55
  • Мнения: 6 733
Благодаря за темата Лили. Бързо да се възстанови ТМ.

Обичам октомври. Много рожденници има около мен, че и аз в кюпа.

Гардероб не пренареждам. Не, че е много голям, но съм си го организирала така, че да не ми се налага всеки сезон да го обръщам наопаки.

# 56
  • Мнения: 1 207
Изобщо не обичам да съм затрупана с каквото и да било, задушаващо ми действа. Не облека ли една дреха един сезон, я разкарвам. На малко неща давам втори шанс. Първо ги гледа майка ми, след туй ги предлагам на жената, която чисти вкъщи (тя пък взема абсолютно всичко, чак ми е странно). Ако са много износени, директно в кофата за боклук.

Не съм сменила гардеробите още, то при нас тепърва захладнява.

Обаче са ми много проблемни обувките. Не мога и не мога да си харесам нищо за тези междинни сезони и ходя основно с маратонки и кецове есен и пролет.

Аз нещо се изкривих сутринта в леглото и така ме боли гърба… нещо ми се прещипа измежду плешките, направо не мога да си поема въздух като хората от болка. И друг път ми се е случвало, мисля, че е нещо мускулно, ще ме отпусне малко по малко, но е страшно неприятно.

Стиснати палци на който има нужда!

# 57
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Алинка, за 10-11 години са дрехите.

# 58
  • Мнения: 8 929
Алинка, за 10-11 години са дрехите.
За каква височина?

Флорче, жената, която чисти може да е затруднена финансово и да се радва като ѝ даваш, затова да взема всичко.

# 59
  • Мнения: X
Показвам щерка
Smirk

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 14:30 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт