Да сложа ли бански- прашки на плажа?

  • 7 034
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
имам такъв бански- 2 части, но е от 2003 год. после забременях и никога не съм го обувала. сега се чудя дали ще изглеждам смешно и демоде на плажа. не съм и ходила на море отдавна, незнам какво се носи сега

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Няма да си демоде,сега всичко е на мода.Но помисли как ще изглеждаш,в смисъл как ти е тялото Peace.Моето например,въобще не е за прашки Confused.

# 2
  • Мнения: 237
Въобще не мисля , че ще изглеждаш смешно или демоде.И моят е от преди 2 години и мисля пак да съм си с него , защото много ми харесва и най-вече , че ми стои добре.

# 3
  • Мнения: 260
Стига да ти стои добре, няма изобщо да изглеждаш смешно, не мисля че прашките са излизали от мода. Ех, как искам и аз да имам дупе за прашки....ако сложа, плажа ще избяга.

# 4
  • Мнения: 1 417
Прашките определено не са на мода, но пък ако изглеждаш добре в тях, що да не си ги носиш Wink

# 5
  • Мнения: 270
Не мисля,че ще бъдеш демоде,но по важното е да го облечеш и да видиш как ти седи сега след раждането.Ако се харесаш,значи всичко е О.К и можеш спокойно да го носиш.

# 6
  • Мнения: 6 607
Ако се харесваш с него -обличай смело

# 7
  • София
  • Мнения: 1 476
Ако се харесваш, обувай прашките  Simple Smile  И аз четох, че тази година са демоде, но според мен е много по- добре да си с изпечено дупе, отколкото с бяло  Wink  btw, ако стигна до морето това лято, също смятам да съм с банския си с прашки, който ми е от 2 години  Flutter

# 8
  • Мнения: 7 186
Аз преди седмица си купих нов бански, долнището беше бикина, но поръчах да ми го направят на прашка и стана супер. Peace Не мисля, че прашките са демоде, за плажа са супер, защото не остава разлика.

# 9
  • Мнения: 7 914
Не мисля, че зависи само то модата, но и от фигурата! Peace

# 10
Да-прашките не са на мода. Ако това не те притеснява можеш да си ги носиш.Сигурна съм,че на плажа ще има и други жени с прашки.

# 11
  • Мнения: 1 492
Действай си с прашки, хич да не ти пука от мода. Аз и без това си пъхам ръбчетата на банския в дъ-то, за да се опече и да няма разлика. А с прашка най-добре си става. Приятно моренце и хубаво време ти пожелавам.

# 12
  • Мнения: 8 917
Няма да си демоде,сега всичко е на мода.Но помисли как ще изглеждаш,в смисъл как ти е тялото Peace.Моето например,въобще не е за прашки Confused.
Peace
В момента и моето не е за прашки, но когато се изпичам и едва ли някой обръща толкова голямо внимание с удоволствие бих се изпичала по прашки - харесва ми възможно най-малко разлика, но все пак да има Peace

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз също си купих бански прашки за този сезон. Както ти харесва, така ще се носиш!

# 14
  • Мнения: 35 891
важно е дали се чувстваш добре в прашките, а не дали са модерни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт