Откога в кенгуру?

  • 1 140
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
   Ако на някой му е възможно - нека прати линк със снимка на такова кенгуру с подложка или легнало, понеже и аз се интересувам.
  Вие каква марка ползвате? Цена горе-долу?
  Мерси!! Hug
И аз ползвам на Бертони с подложка и възможност за легнало положение, но за съжаление нямам снимка. Купих то за 25лв. и съм доволна, носим се от около 40-тия ден на Маги. В началото за кратко - около 15 минути, а сега и по-дълги преходи правим. Единственото, което не ми харесва на това кенгуру е че материята е доста плътна и в топлото време много се изпотявам от него.

# 16
  • Мнения: 35 947
в слинг може и от раждането  Peace

# 17
  • Петрич
  • Мнения: 321
Като навърши месец почнах да го слагам в кенгуру.Между другото проф.Владимиров ми е казвал,че е хубаво да се ползва кенгуру от раждането,заради позата на крачетата в него.

# 18
  • Мнения: 1 028
И аз от около 40 ден започнах да я слагам за да ида до магазина,или до някоя приятелка да се добера и така започнахме експлоатацията му.

# 19
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И с двете си деца го ползвах от първия месец и то обикновено.Преди няколко години нямаше кенгура с екстри,а нямаше кой да ми помага и навсякъде съм ходила с децата.Тези на Чико са много добри но са по 70лв.Снимки на Бертони и Чико има в Данет,а също и цени.

Общи условия

Активация на акаунт