Майки в Германия моля за помощта ви!

  • 561
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 294
Здравейте момичета!

От доста време се опитвам да намеря подходящи материали за дъщеря ми(на 3 години), която изучава немски език, но нещо не се получава(тук в София намерих само 2 книжки и едно домино с животните на немски!- #Cussing outс английския език е доста по-лесно!)......Търся нещо подобно на дисковете на Magic English-с героите на Дисни само, че на немски......Моля ви и за линкове на онлайн магазини, от които евентувално мога да си ги поръчам и изобщо всякаква друга информация по темата "изучаване на немски език от малко дете" ще ми е полезна:))))))Хайде, помагайте на една видяла се в чудо мама:)))))  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 434
Дай малко повече инфо.
Къде изучава детето немски - в детската градина ли я занимават или вкъщи? Има ли немскоговорещ родител в семейството?
В какъв смисъл не се е получавало досега?

Аз се сещам за две места в София - едното е Дойче шуле, другото е Гьоте институт - там имат добра библиотека.

Иначе погледни в www.amazon.de, базата данни е доста добра.

# 2
  • София
  • Мнения: 294
Давам веднага...дъщеря ми учи в детската градина по 2 часа на ден немски език и нито аз, нито съпругът ми говорим немски за съжаление.....Под "не се получава" имам предвид, че намирам в нета дискове с анимационни герои(незнайни за мен:))), но до сега не съм поръчала,защото не знам дали ще са интересни на Лора-искам да си поръчам нещо препоръчано....тя е много малка и книжки не я впечатляват толкова колкото филмчета...

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 16:33 от chernooko

# 3
# 4
  • Мнения: 434
http://www.denitza.com/
Това е сайтът на една българка, която илюстрира детски книжки в Мюнхен. Някои от тях можеш да ги видиш в галерията на сайта, има и адрес за контакт и поръчка.

# 5
  • София
  • Мнения: 294
Момичета, благодаря ви за  отговорите Hug  bouquet........ако ви попаднат още полезни  линкове по темата ще се радвам ако ги споделите Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт