Препоръка за шише с каучуков биберон

  • 2 211
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте мами! Препоръчайте ми шише с каучуков биберон но да не е скосен. Бебка е на 6м. от 5 месеца сме на АМ и на шишета Avent Natural но вече месец пиенето на АМ е много трудно почти винаги отказва да пие а ако пийне пие по 90-100 мл. мляко и то с рев. Само вечер си пие дозата по 180 мл. преди лягане..За това реших да сменя шишето може би силиконовия и идва твърд понеже венците и са бели и я мъчат зъбки а бибата която е каучукова си я смуче с удоволствие. Благодаря предварително!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
А защо да не е скосен? Тези на Нук са чудни!

# 2
  • Мнения: 2 170
Ние ползваме на Нук с каучуков биберон. Дъщеря ми е на почти 2 месеца и ми се налага да давам вода или кърма с шише от време на време. Чудни са .
Аз препоръчвам на Нук. 😁✌🏻🍼

# 3
  • Мнения: 2 988
Чико май не са скосени и също са хубави, но детето ще определи кой биберон му харесва най-много. Взимаш едно шише и пробваш.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 400
Нук са идеалните шишета за мен.Хранила съм (чуждо бебе с Авент),еми само името им е голямо.Моето дете си изгледах с Нук.Лошото на каучука е,че бързо се износва.При нас по-бързо след поникването на зъбите.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 711
Моят син имаше проблеми с бибероните. Накрая намерих неговата - физиологичен каучуков на Чико.
По-често се сменят.

Общи условия

Активация на акаунт