С какво миете тялото си?

  • 6 105
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 723
От много време насам ползвам само душ гелове, обаче взе да ми омръзва. Сапунът не ми действа добре (може би не съм ползвала подходящ) и се чудя с какво да разнообразя. Иска ми се да видя вашите мнения!  Peace

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Само с душ гел ама си ги сменям. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 814
С душ гел Peace.

# 3
  • Мнения: 1 616
И аз само с душ гел - от години не съм ползвала сапун. Сменям обаче различни марки, аромати и т.н.

# 4
С душ-гел имам чувството, че не мога да се изплакна.

А иначе и аз имам проблеми със различните сапуни, но откак открих Nivea cream soap, направо се родих и от дълги години ползвам само този сапун. Препоръчвам го горещо!

# 5
  • Мнения: 6 618
Душ гелове и един път седмично ексфолиант за тяло Laughing

# 6
  • Мнения: 139
С душ гел, но веднъж седмично - ексфолиант. Grinning

# 7
По-често със сапун, но ползвам и душ-гел.

# 8
  • Мнения: 6 155
По-често със сапун, но ползвам и душ-гел.

 И аз така  Grinning

# 9
  • Мнения: 5 577
Което хвана.  Peace

Може да опиташ глицеринов сапун..

# 10
  • Мнения: 7 474
Душ- гел или течен сапун!     newsm37

# 11
  • Мнения: 2 242
различни душ-гелове (имам по два и после ги сменям с други) и чат пат със сапун

# 12
  • Мнения: 434
Зеления "Dove"е много приятен и освежаващ за лятото! Grinning

# 13
  • Мнения: 1 384
purvo sus sapun, posle s dush gel, s dve dumi kupq se cqla ve4nost,   #Crazy a ako vklu4im i kosata...leleee  Joy

# 14
  • Мнения: 1 063
Само душ гел,но всеки път е различен.

# 15
  • Мнения: 5 370
Обичам приятно ухаещите душгелове на ФА и ПАЛМОЛИВ и си ги редувам.
В момента ухая на манго!!!! newsm03

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
душ гел и напоследък ми станаха любими на AVON

# 17
  • Мнения: 870
Ползвам предимно душ гел, понякога и сапун за разнообразие.  Wink

# 18
душ гел и напоследък ми станаха любими на AVON
Peace

# 19
  • Мнения: 72
Със сапун,най често използвам NIVEA.  bath

# 20
  • Мнения: 4 629
Предимно с душ гел и понякога със сапун

# 21
  • Мнения: 11 543
Само с душ гел.Сапун не използвам от години. Peace

# 22
  • Мнения: 1 120
Ползвам предимно душ гел, понякога и сапун за разнообразие.  Wink
и аз съм така Simple Smile

# 23
  • Мнения: 661
Душ гел.Много харесвам душ гела с череша и соево мляко на Fa!Страхотен аромат.
Разбира се сменям го и с други.Последния ми е на Johnson. Wink
Сапун не ползвам от доста време насам, защото прекалено много ми изсушава кожата.
От време на време ползвам и ексфолиант за тяло.

# 24
  • Мнения: 5 140
Редувам душ гел с глицеринов сапун.

# 25
  • Мнения: 5 299
Първо със сапун, и после задължително с душ-гел

# 26
  • Мнения: 1 418
С душ гел,защото кожата ми е много суха и ако я мия със сапун още повече изсъхва.

# 27
  • Мнения: 7 186
Душ гел.

# 28
  • Мнения: 260
Душ гел, най-ми харесват Dove. Пробвай със сапун Dove или бебешки, не изсушават.

# 29
  • Мнения: 328
И моята кожа е много суха и сапуните не ми действат добре.Минала съм изцяло на душ гел,даже и децата така къпя.В момента имам всичките на AVON от серията SENSES и ги редувам,а също  на DOVE и на NIVEA съм ползвала.

# 30
  • Мнения: 1 793
Душ гел ползвам. Сменям марките и ароматите.

# 31
  • Мнения: 113
определено със сапун  bath, душ-гелът колкото и да го харесвам имам чувство, че не мога да го измия добре от кожата си  Rolling Eyes, но много ми харесва този на Палмолив с мед и мляко  Grinning. Ароматът му трае дълго

# 32
  • Мнения: 723
Може да опиташ глицеринов сапун..
Редувам душ гел с глицеринов сапун.

А какъв е този глицеринов сапун? От аптеката ли се купува? Има ли аромат?

Някои от вас са споменали ексфолиант за тяло - той може ли да замени душ гела? Не се ли използва с друга цел?

# 33
  • Мнения: 5 317
С душ гел;
 

# 34
  • Мнения: 2 910
От няколко години ползвам само душ-гел.

# 35
  • Мнения: 402
душ гел , в момента този

# 36
  • Мнения: 8 917
От много време насам ползвам само душ гелове, обаче взе да ми омръзва. Сапунът не ми действа добре (може би не съм ползвала подходящ) и се чудя с какво да разнообразя. Иска ми се да видя вашите мнения!  Peace
В последно време съм се пристрастила към Палмолив Спа Peace

# 37
  • Мнения: 27 524
Със сапун Dove, зеления, за суха и чувствителна кожа.

Пробвах няколко пъти с тези душ-гелове, но не минахме на ТИ с тях  Grinning

# 38
  • Мнения: 7 474
Ето това на Ейвън е страхотно, миришеш все едно си се къпал с парфюм Crazy!

# 39
  • Мнения: 14 654
с душ гел или сапун

# 40
  • Мнения: 2 936
От няколко години ползвам само душ-гел.
и аз!от сапуна ми побелява кожата,дори и от тези на Dove

# 41
  • Мнения: 4 371
Много отдавна се къпя с душ гел, преди това със сапун Дав.
Защо ли спрях да го ползвам newsm78 Вие ме подсетихте и ще започна пак Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 621
Душ-гел. Wink

# 43
  • Мнения: 6 713
Сапун!
Душ-геловете нещо не ми допадат.  Sick

# 44
  • Мнения: 3 932
С душ-гел предимно...

# 45
  • София
  • Мнения: 6 954
И аз така  Peace

# 46
  • MUC
  • Мнения: 297
Основно с душ-гел, понякога с глицеринов сапун. Другите сапуни ми изсушават кожата прекалено.

# 47
# 48
  • Мнения: 964
С душ гел за бебета Mr. Green

# 49
  • София
  • Мнения: 786
Зеления "Dove"е много приятен и освежаващ за лятото! Grinning

 Peace и аз съм за Dove, той единствен не ми изсушава кожата.

# 50
  • Мнения: 4 358
Ползвам душ гел и сапун. По-често душ гел.

# 51
  • Мнения: 35 961
най-често с душ-гел

# 52
  • Мнения: 5 103
Душ гел.

# 53
  • Мнения: 164
Сапун не съм ползвала вече сигурно 3 год,понеже страшно много изсушава кожата ми и я опъва.
Ползвам душ-гел и ексфолиант за тяло като ги редувам 2:1,защото не хубаво прекалено често да се ползва ексфолианта.
Нямам предпочитания към определена марка и всеки път си купувам различни,стига да ми допадне аромата.

# 54
  • Мнения: 1 202
Душ гел.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 828
Душ-гелове, и не обичам да повтарям, всеки път различен си купувам.
Отвреме на време си взимам от Ейвънските пяни за вани, вършат същатата работа и също миришат добре.

# 56
  • Мнения: 1 934
Сапун  Дав- ексфолиант.

# 57
  • sofia
  • Мнения: 1 426
С душ гел, понякога със сапун.

# 58
  • Мнения: 5 475
От години само с Душ гел.  Peace

# 59
  • Мнения: 1 183
От години само с Душ гел.  Peace
И аз така!

# 60
  • Мнения: 270
Сапун с екстракти от водорасли и фитопланктон.Той е от серията "Морска терапия" на Орифлейм.Много съм доволна от него.

# 61
  • Мнения: 4 806
ползвам душ-гелове и намирам разнообразие в смяната им

много искам да намеря "моя" душ-гел и да престана да купувам все нови и нови.

Засега съм си харесала един, но цената е безумна... 

# 62
  • Мнения: 4 621
Душ гел Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 9 468
Душ гел, който смесвам с утайката от кафе и така обтривам цялото тяло. Съотношението е кафе:гел=2:1.
За мен това е най-добрата формула за почистване, изглаждане и поддържане на кожата. Peace

# 64
  • Мнения: 4 473
Използвам и душ гел и сапун.

# 65
  • Мнения: 2 255
С каквото ми падне  newsm78 сапун или душ гел... зависи какво хвана ... или от настроението ...може би  Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 3 679
С душ гел, като гледам да го сменям всеки път, че да не ми омръзва  Wink

# 67
  • Мнения: 1 243
От близо 2 години изцяло с душ-гелове. Тези на Ейвън миришат много приятно! А понякога ползвам и пяна за вана-пак на Ейвйн Simple Smile Тази с мирис на лилия е страхотна  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 153
Само и единствено с душ гел,скоро разнообразих с пяна за вана на Ейвън с мирис на лилии,сега съм на Палмолив от новите им ухания на прополис,страхотен е Peace Grinning

# 69
  • Мнения: 1 492
сапун и душ гел

# 70
  • Мнения: 6 472
Ами честно казано когато каквото попадне. Купувам душ гел, но като свърши все забравям да купя и карам със сапун и скраб за тяло Whistling

# 71
  • София
  • Мнения: 3 328
От доста години - само с душ-гел. Подбирам ги внимателно, защото съм с чувствителна, проблемна кожа. Ползвам душ-гелове на Биодерма, Авен, Меналинд, Буржоа. Старая се да няма сапун като съставка на душ-гела.

# 72
  • MUC
  • Мнения: 297


А какъв е този глицеринов сапун? От аптеката ли се купува? Има ли аромат?

Някои от вас са споменали ексфолиант за тяло - той може ли да замени душ гела? Не се ли използва с друга цел?

Може и някой да ти е отговорил вече, но аз не видях  Embarassed
Та, глицериновият сапун го има мисля и в магазините за козметика, доколкото знам, и от аптека може да се купи. Аз не съм си купувала може би от година, сега на лято, като се прибера в БГ, мисля да си взема пак.
Има различни аромати - разни плодови, мента и не знам какво още. На мен много ми харесват - и ароматите, и сапунът  Laughing
А ексфолиантът мисля, че не може да замени душ-гела, въпреки че май съм виждала и душ-гелове с ексфолииращо действие  newsm78 Аз обаче не бих ги ползвала всеки ден, струва ми се, че ще остана без кожа  Crazy

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
От години, само с душ гел за тяло.
Редувам - марки, аромати и ексфолиант.

Има душ-гелове с ексфолиращи частици.

# 74
  • Мнения: 377
Сапун с екстракти от водорасли и фитопланктон.Той е от серията "Морска терапия" на Орифлейм.Много съм доволна от него.

И аз съм много доволна от него, въпреки че е малко скъпичък. Има и ескфолиращ ефект и го ползвам 1-2 пъти в седмицата. Иначе доста време ползвах само душ-гел, но напоследък взех да си купувам и сапуни, от които също съм доволна.

# 75
  • София
  • Мнения: 983
Напоследък пак се върнах на сапуните. Харесвам ексфолииращия на Арома от серията Natural elements. А товае последното ми откритие - много ми допадат  Peace.

# 76
  • Мнения: 779
С душ гел и 1-2 пъти седмично ексфолиант  Peace .

# 77
  • София
  • Мнения: 35 937
Със сапун, не харесвам душ-гелове. Много силно ми миришат.
Душ-гел ползвам, ако имам към парфюма, който ползвам в момента.

# 78
  • Мнения: 267
Ако искаш да разнообразиш, горещо ти препоръчвам сапуните на Рефан. Направо са невероятни, всички са глицеринови и не изсушават кожата. Има всякакви видове, за всякакви цели. Аз последно си взех с цветчета от Иланг-иланг и мога да кажа само Oh My GOD!!! Мирише невъобразимо хубаво, направо ти повдига настроението от раз. Като ароматерапия действа. Добре, че пусна темата, че да се сетя пак да си взема. Отделно има разни ексфолиращи, такива, които са с естествена гъба ..

Някой долу спомена Casyopea, и аз скоро ги открих, страхотни са. Само, че те не са глицеринови, не помня на какъв принцип са. Много хубаво миришат, само, че поне при мен доста изсушават кожата. Правят е да скърца прекалено много от чистота Simple Smile Много са интересни, но честно казано, са доста по-скъпи от тези на Рефан. Сапуна с Иланг-иланг си взех за 2 лв някъде, а от Касиопеа си взех някакъв с лимонена трева и гъба и беше 6 лв. Дори по-обикновените (без гъба) са по-скъпи.

Иначе, като ме мързи ползвам душ гелове, много харесвам на Палмолив с мед и мляко, но него ми го носи майката на приятеля ми от чужбина, защото драстично се различава по качество от тукашните. Но когато искам пълен релакс, умирам да се търкам с ароматни сапуни

# 79
  • Мнения: 3 356
И със съпун и с душ гел.Редувам ги.

# 80
  • Мнения: 282
Предпочитам душ геловете,но също ползвам и сапуните Dove,Nivea  bath1

# 81
  • Мнения: 1 422
Със сапуна на Ла Рош за чувствителна кожа. А сег асъм си купила и Толериан пак техен голяма туба, която става и за лице и за тяло, но ми е скъпичко за втората цел, така че ще се огранича върху първата  Wink

# 82
  • Мнения: 1 181
по принцип със сапун, напоследък обаче ползвам доста често душ-гел

# 83
  • Мнения: 1 422
Бихте ли ми обяснили, моля, как се ползва ексфолииращ сапун  Embarassed. Аз си купувам и ползвам веднъж седмично ексфолииращи субстанции, които са като крем и ги прилагам с река. Отделно също веднъж седмично се мия със сапуна на Ла Рош, но с такава ексфолиираща ръкавици на Орифлейм. Ако сапунът е на бар-че как се ползва - директно или с ръкавица.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 025
Със сапун, предимно глицеринов Cappus(ама дали така се пишеше).
От време на време и с душ-гел, но много рядко, все ми се мажат и не мога да ги отмия.

# 85
  • Мнения: 2 241
Всяка сутрин със сапун, обичам Dove, но и други разни се мотаят.

Един-два пъти седмично - с душ-гел и гъба, редувам най-различни, много обичам едни плодови на Cottage, а от Франция редовно си зареждам един, който май тук не се внася (иначе нямаше да го мъкна Simple Smile) - Monsavon, с мноооого мляко

# 86
  • MUC
  • Мнения: 297
Ако искаш да разнообразиш, горещо ти препоръчвам сапуните на Рефан. Направо са невероятни, всички са глицеринови и не изсушават кожата. Има всякакви видове, за всякакви цели. Аз последно си взех с цветчета от Иланг-иланг и мога да кажа само Oh My GOD!!! Мирише невъобразимо хубаво, направо ти повдига настроението от раз. Като ароматерапия действа. Добре, че пусна темата, че да се сетя пак да си взема. Отделно има разни ексфолиращи, такива, които са с естествена гъба ..


Да, точно тези на Рефан имах предвид - страхотни са, наистина!

# 87
  • Мнения: 1 100
Само с дуШ гел, сигурно ве4е от 5 години друго не ползвам.  Grinning

# 88
  • Мнения: 1 117
Само с душ гел Peace
Преди четири години се миех със сапун и кожата ми беше отвратителна, суха и се лющеше  Tired, но.... Naughtyне си спомням от къде ми хрумна да пробвам с душ гел и оттогава до днес  Simple Smile

# 89
  • Мнения: 4 371
Душ гел, който смесвам с утайката от кафе и така обтривам цялото тяло. Съотношението е кафе:гел=2:1.
За мен това е най-добрата формула за почистване, изглаждане и поддържане на кожата. Peace
И аз така понякога, забравих този метод да го напиша Simple Smile

# 90
  • София
  • Мнения: 3 787
Само с душ-гел.От сапуните много ми изсъхва кожата.

# 91
  • Мнения: 1 925
Много рядко с душ гел, почти винаги се къпя с бебешки сапун на Нивеа, от време на време със сапун на ДАВ.  Peace Много съм доволна от бебшките сапуни - не ми изсъхва кожата, напротив   Peace

# 92
  • Мнения: 2 897
 Душ-гелове на Dove,Nivea...за сега кожата ми се чувства добре с тях Simple Smile

# 93
  • Мнения: 723
Nagaina, asseto, благодаря ви   bouquet , ще пробвам вашите предложения!!! Още утре ще си взема глицеринов на Рефан, щом мирише хубаво. А се оказа, че съм ползвала отдавна на Campus, но изобщо не съм обърнала внимание, че е глицеринов Simple Smile 

kopche, ще пробвам и твоя метод с кафето, благодаря!  bouquet

Благодаря и на всички, които споделят предпочитанията си! Simple Smile   bouquet

# 94
  • Мнения: 565
И аз само с душ-гел. Ако искам по-дълбоко почистване, а ми е свършил скраба за тяло смесвам гел-душа със захар - почиства великолепно.
Иначе много идеи си харесах от тази темичка и ще пробвам някои от тях.   bouquet

# 95
  • Мнения: 112
С душ гел и от време на време като се сетя с екфолиант.

# 96
  • Мнения: 6 323
С гел Nivea



Прави невероятна пяна, измива страхотно, ухае много хубаво и прави кожата мека и нежна.


Има го и в мъжки вариант




За съжаление не се внася официално в България. Нас ни снабдява познат, който често пътува до Германия за стоки.


От сапуните - от години ползваме само Dove.
От всякакви други сапуни, които съм пробвала, се изривам ужасяващо.

# 97
  • Мнения: 7 914
С гел душ.... Peace

# 98
  • Мнения: 2 125
Само с душ-гел.От сапуните много ми изсъхва кожата.

 smile3521

# 99
  • Мнения: 379
С душ гел  bath

# 100
  • Мнения: 5 647
С душ гел. Гледам да редувам марките, за да не ми омръзват.

# 101
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
аз съм за душ гела сапуните изсушават много затова сменям марките на гела !!!

# 102
душ гел /едно време му казваха шампоан за тяло/. 

# 103
  • Мнения: 903
Преди много години използвах само душ гел, но после ми харесаха сапуните защото оставят много по -дълго аромата в/у кожата. Влюбена съм в серията Bronnley. Просто са невяероятни.

# 104
  • Мнения: 723
Малко Офф - Madeline, прочетох ти по грешка титлата 'Щеф поД дУша'  Joy и веднага си казах: "Ето, това е човекът, който най-добре знае какво се ползва под душа"... Joy

# 105
  • Мнения: 324
И аз съм с душ гел, обаче държа да ви кажа, че един кожен лекар беше казал на мъжа ми, че били супер вредни за кожата, защото не се отмиват добре и препоръчва само бебешки сапун или медицински, напр. SebaMed или Avene

# 106
  • Мнения: 2 804
 Blush С гел душ на Джонсън , релаксиращ или с мед и мляко за подхранване на кожата.

# 107
  • Мнения: 252
Със сапун

# 108
  • Мнения: 2 596
Различни душ гелове на ейвън и орифлейм.

# 109
  • Мнения: 686
Само със сапун, но бебешки!

# 110
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Душ гелове на Dove...и сапун от време на време.

# 111
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
само и единствено с душ гел Peace
ползвам главно една марка душ гел, ако реша да го сменя го сменям с нивеа.
ходя, къде ходя и се връщам на този

ароматизира страхотно кожата и я хидратира.

# 112
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
С миещото блокче на Себа-мед затова гласувах със сапун.

# 113
  • София
  • Мнения: 376
с душ гел. на Палмолив и на Витал, една испанска марка. Laughing

# 114
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
С душ-гел - предимно на Avon душ гелчета редувам и на Dove  Flutter

# 115
  • Мнения: 1 113
С душ-гел, избирам ги по аромат, а когато съм забравила да си купя, приватизирам душ-гела на дребната Grinning

# 116
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
душ гел - различни марки, различни аромати Peace

# 117
  • Мнения: 398
С душ-гел  Lux   bath1

# 118
Душ гел, който смесвам с утайката от кафе и така обтривам цялото тяло. Съотношението е кафе:гел=2:1.
За мен това е най-добрата формула за почистване, изглаждане и поддържане на кожата. Peace

И аз така. Душ гелът е на Витал с боровинка и мускус.

# 119
  • Мнения: 111
В последно време съм се пристрастила към Палмолив Спа Peace
И аз PeaceСтрахотен е Hug

# 120
  • Мнения: 1 107
Душ гел, най-различни марки  Peace

# 121
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С душ- гел, а от време на време и със сапун.

# 122
  • София
  • Мнения: 4 966
Душ гел, най-различни марки  Peace

И аз така

# 123
  • Мнения: 678
 Винаги с душ - гел и не оставам с едно шише , а по няколко имам- в момента например се намират 3 различни вида в Банята.... Grinning

# 124
Аз пък по препоръка на дерматолог използвам бебешки гелчета и сапунчета за къпане, много ми е чувствителна кожата и се обривам от почти всичко....., ще се възползвам от темата за да ми препоръчате добри марки и благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 125
  • Мнения: 364
душ гелове - най-различни....в момента са два!

# 126
  • Мнения: 483
Всеки път различно, понякога със сапуни с крем, понякога с плодови, глицеринови, гелове и др. само да ми е много твърда гъбата от едната страна, от тези, които много жулят. Така съм свикнала и не се ли ожуля хубавичко поне два пъти в седмицата ми е терсене Laughing

# 127
  • Мнения: 4 406
душ гел и гъба

# 128
  • Мнения: 8 505
Със сапун.Така и не можах да им свикна на душ-геловете,имам чувството,че нямат отмиване.

# 129
  • Мнения: 2 147
Душ гел,ако ползвам сапун това е Nivea,Dove друго не Simple Smile

# 130
  • Мнения: 730
И аз само с душ гел - от години не съм ползвала сапун. Сменям обаче различни марки, аромати и т.н.

 Peace

# 131
  • Мнения: 1 403
С душ гел, като се измия със сапун и после вси4ко ме сърби

# 132
Душ гелчетата на DOVE са много хубави и много приятно миришат.

# 133
  • Мнения: 1 546
Душ-гел и чат-пат със сапун,сега съм със душ-гела на нивеа с екстракт от ориз и лотус,имам един ексфолиращ на Палмолив и ползвам и мъжкия на Нивеа на мьжо,че много хубаво ми мирише и освежава страхотно!

# 134
  • София
  • Мнения: 1 654
1и2 опция като сапунът е бебешки.

# 135
  • Мнения: 569
  Душ гел/ Dove,Palmolive,Avon/ и много рядко с бебешки сапун.

# 136
  • Мнения: 515
Душ-гел на Fa. Бях бременна, когато пробвах Balancing, не смея да го сменя и до днес.
Онзи ден забелязах и някакви на Johnson, но нещо не ми хванаха нослето.

# 137
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами аз с душ гел според промоцията на известните марки! сапун толкова рядко!

# 138
# 139
  • Мнения: 2 039
Обичам да редувам миещото средство на всяко къпане според настроението ми!Затова съм натрупала разни душгелове и сапуни и се глезя  Blush!

# 140
  • Мнения: 812
душ гел

# 141
  • Мнения: 256
Душ гел, а от време на време за разнообразие и сапун.Фен съм на ''ФА'' и глицериновия на ''Палмолийв''.

# 142
  • Мнения: 147
С Душ-гел и от време на време със сапун . ФА, Палмолив,Дюлгон,Дав от тия съм доволна:party:

# 143
  • Мнения: 2 653
У нас ползваме само душ гелове.Винаги следя да има по 2-3 за разнообразие.
Освен това аз имам един Булгари, а за мъжа ми Пеир Карден и така се глезим понякога или за специални случаи.Тогава се чуствам много специална- опитайте !

# 144
  • Мнения: 2 672
душ-гел , но ако свърши и нямам друг - шампоан

# 145
  • Мнения: 2 381
Душ-гел Peace

# 146
  • Мнения: 599
Душ-гел с колд крем на Авен. Няма никакъв аромат, но кожата ми е много чувствителна... С него съм ок.

# 147
  • Мнения: 656
душ гел и напоследък ми станаха любими на AVON
Peace

# 148
  • Мнения: 231
От години ползвам само душ-гел, като съответно редувам различни марки и аромати. Случвало се е понякога да ползвам и шампоан, но това е, когато съм извън града и нямам под ръка душ-гел...

# 149
  • Мнения: 14 488
сапуни Дав и душ гелове - но не повече от 2-3 пъти седмично защото ми изсушават кожата /дори и най-луксозните/. В момента имам на Котидж - грозде.

# 150
  • Мнения: 14 488
сапуни Дав и душ гелове - но не повече от 2-3 пъти седмично защото ми изсушават кожата /дори и най-луксозните/. В момента имам на Котидж - грозде.

# 151
  • Мнения: 200
Душ-гел.  Peace

# 152
  • София
  • Мнения: 3 328
...Някой долу спомена Casyopea, и аз скоро ги открих, страхотни са. Само, че те не са глицеринови, не помня на какъв принцип са. Много хубаво миришат, само, че поне при мен доста изсушават кожата. Правят е да скърца прекалено много от чистота Simple Smile Много са интересни, но честно казано, са доста по-скъпи от тези на Рефан. Сапуна с Иланг-иланг си взех за 2 лв някъде, а от Касиопеа си взех някакъв с лимонена трева и гъба и беше 6 лв. Дори по-обикновените (без гъба) са по-скъпи...
И ние си купихме от тези сапуни - фирмата има павилион в Мол-а. Един сапун от около 120 гр ни струваше малко над 4 лв., но определено си заслужава - много меко измива, не прави обилна пяна, което за мен е критерий за щадене на кожата, и ухае много приятно /взехме мускус/. С глицерин са обаче сапуните newsm78/поне там на табла с описанието им така пишеше/.

# 153
  • на терасата
  • Мнения: 660
Откакто изчетох няколко теми за вредните съставки в козметиката
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96571.0;all
използвам глицеринов сапун и душ-гелове на Палмолив (уж ползват по-безвреден пенител).

# 154
  • Мнения: 1 063
С душ гел  Cottage - какао.

# 155
  • Мнения: 1 428
С душ-гел.

# 156
  • Мнения: 2 407
С душ гел, но ги сменям!

# 157
  • Мнения: 81
с пяна за вана на Avon или с душ-гела на детето

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
страшно хубаво ухае душ-гелът на Palmolive - Milk & Honey просто самата комбинация на мед и мляко много ми допада..струва околко 4 лева и поне на мен ми харесва
а преди няколко дни открих и някакъв сапун..мисля че Тео беше..и цялата баня ухаеше на мъжки афтършейв .. много готино Simple Smile иначе и Camey  не са лоши като аромати,защото повечето душ-гелове не запазват аромата си за дълго..както на Camey да речем..

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
ам забравих да похваля и johnson's baby .... моята кожа по принцип е супер мека и гладка .. винаги са ми го казвали..но тва бебешкото .. просто действа убийствено .. абсолютно е..страшно много ми харесва..

# 160
  • Мнения: 750
Предпочитам душ-гел, особено ако имам и лосино (мляко или масло) за тяло от същата серия. Важно ми е да не ми изсушават кожата, да я заглаждат и омекотяват и да миришат добре.

В последно време се пристрастих към FRUTTINI на Alex Craft. Много добри продукти с невероятен и траен аромат. Накупих си от серията Milky Orange душ-гел ,
ексфолиант за тяло ,
лосион за тяло
и масло за тяло .
Има още 2-3 неща, които също смятам да си набавя.

Другите серии Cherry Vanilla, Choco Macchiato, Ice Mint, Raspberry Cream и Coco Banana също миришат божествено.

Опитите ми с Dove, Jhonson`s Baby и Laura Vandini доведоха до доста неприятни последици под формата на алергични обриви. Някоя от съставките не ми понася, макар че много ми харесваха като миризма, особено Laura-та.

# 161
  • Мнения: 5 391
Душ гел не ползвам, не ми допада, добре ми действат сапуните на Флорена, по-специално Момина сълза Peace

# 162
  • Мнения: 4 392
С душ-гел.

# 163
  • Мнения: 739
крем-душ  Peace
можеш да разнообразиш с шампоан за коса, но мисля, че е същото.
сапун не използвам за тяло, много изсушава кожата и ръцете ми някак лепнат докато се мия и ме дразни  Sick

# 164
  • София
  • Мнения: 6 796
Предпочитам душ-гел, особено ако имам и лосино (мляко или масло) за тяло от същата серия. Важно ми е да не ми изсушават кожата, да я заглаждат и омекотяват и да миришат добре.

В последно време се пристрастих към FRUTTINI на Alex Craft. Много добри продукти с невероятен и траен аромат. Накупих си от серията Milky Orange душ-гел ,
ексфолиант за тяло ,
лосион за тяло
и масло за тяло .
Има още 2-3 неща, които също смятам да си набавя.

Другите серии Cherry Vanilla, Choco Macchiato, Ice Mint, Raspberry Cream и Coco Banana също миришат божествено.

Опитите ми с Dove, Jhonson`s Baby и Laura Vandini доведоха до доста неприятни последици под формата на алергични обриви. Някоя от съставките не ми понася, макар че много ми харесваха като миризма, особено Laura-та.


Гледах ги на едно място на витрината, каква им е цената, че все не се наканвам да вляза да питам?

# 165
  • Мнения: 750
...

В последно време се пристрастих към FRUTTINI на Alex Craft. Много добри продукти с невероятен и траен аромат.
Гледах ги на едно място на витрината, каква им е цената, че все не се наканвам да вляза да питам?

Цената е средна  - най-скъпо е маслото за тяло в кутията (огромна) за 10 лв. Душ-гелът и лосионът бяха около 7 лв всяко.

# 166
  • Мнения: 2 631
душ гел  bath1

# 167
  • Мнения: 554
С душ гел!  Peace

# 168
  • Мнения: 493
аз използвам само душ-гел.сега си взех един на dove страхотен е.маи на тази марка почти всичко е хубаво. Thinking

# 169
  • Мнения: 4 392
аз използвам само душ-гел.сега си взех един на dove страхотен е.маи на тази марка почти всичко е хубаво. Thinking

А,имат една маска за коса ,от която хич не съм доволна.
Но иначе другите им продукти са овлажняващи и много приятни за кожата. Peace

# 170
  • Мнения: 493
права си.аз затова казах почти всички.продуктите за коса не съм ги ползвала,защото взимам един шампоан от фризьорката ми от доста дълго време и съм доволна.наи-много мога да похваля един душ-гел на Dove-CREAM OIL SHOWER.като се изкъпя с него после кожата ми мирише дълго време.имам и другите бледо зелен и бледо жълт,но не съм ги пробвала и немога а изразя мнение. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт