Въпроси относно детските центрове?

  • 1 229
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 206
Момичета, искам да ви задам няколко въпроса.
Ще съм благодарна на всеки, който ми отговори, дори и не на всички въпроси, може и само на които си искате.

А те са следните:
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
5. Каква е приемливата за вас цена на час?
6. Посещавате ли детски център на закрито лятото?
7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.


# 1
  • Мнения: 997
Не съм от Пловдив - но ще опитам да формулирам коректен отговор:
1.Много неща са важни за мен - персонала, отговарящ за децата да е приятен. Да има подходящи за възрастта на детето ми занимания. Да има достатъчно простанство. Да се съобразява броя на децата и възрастта им с обстановката. Да не се пуши, или поне да има добре изолирана от тях стая. Да не забравя - да има възможност за приятно прекарване и на родителите Laughing
2.Разбрах основно от други родители - личното впечетление е по-важно за мен.
3. Обича да се катери, да кара колички и да тича - май доста неподходящи занимания за затворено пространство Heart Eyes
4.В тази връзка най-много обича количките и къщичките.
5. 3 - 4лв/час - зависи от обстановката. Но бих се зарадвала на по-малко.....
6. Лятото предпочитам на открито....но не и в дъждовни дни, разбира се.
7. Посещавам центрове в близост до нас - има поне три такива в района.
Това е, дано съм била полезна......

# 2
  • София
  • Мнения: 625
Ще се опитам и аз да отговоря....
1.Важно е да има пространство и подходящи забавления,  персонал, който да се занимава така с децата, че те просто да забравят за момент, че мама е там Wink,да има спец място където родителите да могат да отдъхнат с кафенце и приятно четево/ако може и да се пуши Embarassed/
2.Препоръки, от интернет, от инфо-гайд/книжката, която издават/, но основно от препоръки Peace
3.Пързалки с топки, колички който се бутат с крачета, къщички, различни играчки...
4........................................................................................................../същото/
5.2-3лв/час
6.Лятото предпочитам навън, но ако е лошо времето зад.сме в някое клюбче Party
7.Не съм от Пловдив/предпочитам няколко в София-именно поради причините, който вече казах/

# 3
  • София
  • Мнения: 596
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
Персонала да е приметлив и грижовен към децата, да им грабне вниманието /за какичките говоря, които ги наблюдават и занимават/.  Да има много и разнообразни, здрави играчки, и хигиената да е на ниво!

2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
От познати
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
Всички видове пластмасови имитации на истински инструменти  Mr. Green /чукове, клещи, триони, флексове, циркуляри и т.н./, задължително пързалката, и надуваемия център
5. Каква е приемливата за вас цена на час? 2-3 лв/час
6. Посещавате ли детски център на закрито лятото? Да, бихме посещавали, но до момента не ни се е случвало
7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.
Моите впечатления са за София - Барбарони, Ментов носорог, Чими /с особено мнение, но ако няма къде другаде и там е вариант/
Другите клубове не сме ги посещавали все още  Peace
Пепеляшка -  Naughty никога повече  Crossing Arms ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 210
Само да кажа, че центъра в Овча Купел 1 просто ме разби като цена. Евала им хората - 1лв за цял ден - независимо колко влизаш и излизаш. Е има забавления и забавления, но там определено ми харес - хем бяхме в един студен ден.

Другото са го казали мамите.
Иначе за закрито 2 лв на час е максимума, който според мен си заслужава. Повече е престъпление и не бих ги дала (не че ги нямам, но предпочитам да ги дам за нещо друго).

# 5
  • София
  • Мнения: 596
Само да кажа, че центъра в Овча Купел 1 просто ме разби като цена. Евала им хората - 1лв за цял ден - независимо колко влизаш и излизаш. Е има забавления и забавления, но там определено ми харес - хем бяхме в един студен ден.

Давай бързо координати - и ние да се разходим в някой от дъждовните дни  Hug

# 6
  • Мнения: 1 210
Не става за дъждовните дни - "центърът" е една облагородена площадка с люлки, пързалки, топки, едно въже за спускане, надуваеми скачалки и маси за родителите. Оградено, за да не излизат децата на улицата. Има и една лавка за напитки и глезотийки.

До блок 514. На тази "полянка" има и платен паркинг.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, искам да ви задам няколко въпроса.
Ще съм благодарна на всеки, който ми отговори, дори и не на всички въпроси, може и само на които си искате.

А те са следните:
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
5. Каква е приемливата за вас цена на час?
6. Посещавате ли детски център на закрито лятото?
7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.

С радост ще ти отговоря, дано мога да съм полезна.
1. 4истотата, отношението на персонала (най-ве4е на каките аниматорки)
2. От Интернет. Важно е описанието и снимките
3. Ив4о най-много се забавлява на голямата пързалка с топките и с:
4. Портативна детска кухня  Embarassed (на мама готва4а), къщичката с картинки (от тези за 20лв. найлоновите, портативното гидотр
5. 3 лв. (ама може би просто съм свикнала на тази цена)
6. Да, заради климатика и възможността да обиколя близките магазини на спокойствие
7. Парти клуб БЪНИ.

Дано питаш заради това, за което си мисля. Ще ти кажа все пак и минусите- ако те интересува. Може на ЛС или по Кю Heart Eyes




1.

# 8
  • София
  • Мнения: 771
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?

- да бъде просторно и красиво;
- да има много и ранообразни играчки, подходящи за различни възрасти;
- играчките да бъдат качествени, а не такива, които дори могат да бъдат опасни (сблъсквала съм се с това);
- играчките да се подновяват периодично;
- отношението и ангажираността на персонала;
- да бъде обявено предварително в кои дни и часове детския център организира частни партите (няколко пъти ми се случва да отида до детския център, а той да е зает с РД);
- да има приятно заведение за родителите.

2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?

- Откриха го в квартала, разбрах от съседи.

3. Кои са любимите занимания на детето ви?
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?

- пързалка;
- детска къщичка;
- коли за каране.

5. Каква е приемливата за вас цена на час?

2 лв. на час

6. Посещавате ли детски център на закрито лятото?

Не

7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.
Нямам отговор

# 9
  • Мнения: 1 645


А те са следните:
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
5. Каква е приемливата за вас цена на час?
6. Посещавате ли детски център на закрито лятото?
7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.




Така........
1) Простора Peace.Трябва да е широко и просторно,и задължително със много играчки.Каките също са много важни.
2)От други майки
3)Дани обича да си играе със всичко, но най - важното условие за него е да има деца .Няма ли дечица,много бързо му умръзва,но тука е важна и каката,хареса ли я после няма утърване.
4)Катерушки, топки, тепих за скачане,...........
5)2 - 3 лв
6)Само ако времето е лошо.Иначе не Naughty
7)Значи малкият се забавляваше най много в Халите.Но последните 2 - 3 пъти започва да реве,след има няма 5 минути.
В Ескалибура е твърде малко,няма много играчки,но пък мога да изпия едно кафе на спокойствие.

# 10
  • Мнения: 705
тази тема ми прилича на проучване за отваряне на детски център в пловдив!!!! БРАВО Hug Hug

защо и някой предприемач във варна не се заеме с нещо подобно!!!

иначе по темата:

1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
простора и относителната чистота на играчките
2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
от приятели, ходели там
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
колите с монети
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
ако има кой да се занимава с нея всичко й е интересно


УСПЕХ!!!

# 11
  • София
  • Мнения: 596
Не става за дъждовните дни - "центърът" е една облагородена площадка с люлки, пързалки, топки, едно въже за спускане, надуваеми скачалки и маси за родителите. Оградено, за да не излизат децата на улицата. Има и една лавка за напитки и глезотийки.

До блок 514. На тази "полянка" има и платен паркинг.

 PeaceСетих се, ходили сме там, хубаво е! Добре, че ме подсети  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 725
1. Кое е най-важното в един детски център за вас?
Най-важното е на детето да му хареса - т.е. да има много и разнообразни играчки, мили и симпатични какички, да е чисто.
2. Откъде разбрахте за детския център, който най-често посещавате?
Ами видях го случайно от маршрутката и слязох да го проверя - много ми хареса а явно и на Жожо, защото само там хозим вече.
3. Кои са любимите занимания на детето ви?
Коли, мотори(да ги кара), пързалките (ако са с топки - още по-добре), играчки тип люлка,
4. Кои са играчките, които са му най-интересни там?
Изброила съм ги по-горе
5. Каква е приемливата за вас цена на час?
Два лева ми се струва добре.
6. Посещавате ли детски център на закрито лятото?
Не
7. И последно - кой е най-предпочитания център от вас и защо /особено са ми ценни мненията по този въпрос на пловдивчанки/.
Ние ходим в детски кът Лейди, там празнувахме и рождения ден на Жожко.



[/quote]

# 13
  • Мнения: 6 206
Пак благодаря на отговорилите!
Няма да се разсърдя, ако още мами споделят мнения! Grinning
Също с удоволствие приемам идеи за рожденни дни - теми и специфични игри!

# 14
  • София
  • Мнения: 771
Каспър, вчера бях на рожден ден в един детски център и сега ми се иска да добавя още нещо. Като обстановка това беше най-хубавия клуб, в който съм ходила, но и на това място, както и на всички останали, в които съм била не ме очарова персонала. Какичките толкова много блееха и си говориха по телефоните и т.н. , че просто бяха излишни в цялата обстановка. На моменти дори липсваха напълно. Според мен в такива клубове трябва да бъде много ясно регламентирано какви са техните задължения и също да се направи разграничение, ако родителят иска персонално внимание за детето, което и да струва повече. Децата в тези клубове са на различна възраст и имат различна нужда от внимание и контрол в играта.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Поля, да споделя и аз: Grinning
Няма да карам по твоите точки, а както ми дойде на ум Mr. Green
Много важно за мен е чистотата /в ДЦ в Халите вече е мръсничко по мое виждане/. Също така да е светло и просторно /в ДЦ в Екселсиора точно това им липсва - много е тъмно и тясно/.
Много е важно отношението на "каките" - в повечето случаи са безотговорни и стоят настрана. Като видят, че родителя е наблизо и се оттеглят, че е по-лесно. Не, че няма случай, в които детенце не иска при каките, но поне да опитат.
Играчките също са важни. Прави ми впечатление, че тези уж хубавите на Чико наелектризирват много особено пързалките. Общо взето ДЦ са хубави първите 1-2 год от откриването, после някак си ги занемаряват, а и не ги освежават. Това е мое наблюдение. В МДоналдс пък е много тясно... В Смехорани ми харесва, но е още новичко.
Цена 1.5- 2 на час за Пловдив смятам за добра.
И друго - не ми харесва, че като има РД - центровете ги затварят. А се е случвало специално да отидем и да трябва да се чудим къде да ходим... Може би трябва да има и резервна зала в такива случаи... Ако се сетя още нещо ще пиша. "Бягане в джунглата" все още не ни се е отдало да опитаме- все попадаме на РД.
И лятото ходим само ако е лошо времето.

# 16
  • Мнения: 1 645
[quote author=Джони link=topic=106733.msg1923721#msg1923721 date=1150380015
И друго - не ми харесва, че като има РД - центровете ги затварят. А се е случвало специално да отидем и да трябва да се чудим къде да ходим... Може би трябва да има и резервна зала в такива случаи... Ако се сетя още нещо ще пиша. "Бягане в джунглата" все още не ни се е отдало да опитаме- все попадаме на РД.

[/quote]

Ей това и аз не го харесвам,а много често ни се случва.
А лошото е ,че малкият усеша, и започат виковете.

Общи условия

Активация на акаунт