Убийството на Виктория Маринова - журналистка от Русе

  • 105 205
  • 2 652
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 Всичко мисля. Не можах за заспя цяла нощ.Не изключвам нищо. На институциите вяра нямам. Какъвто и да е случаят, е знак за много голяма деформация. Трябва да има адекватна и бърза реакция в рамките на близките дни. Довечера ще има събиране на площада за Виктория от 18:30 ч.

https://www.facebook.com/events/288480528655933/
 

# 46
  • Мнения: X
Абе какви сплашвания по този начин... Елементарно, ефективно и бързо можеш да сплашиш всеки, който има дете, с две-три приказки, а не с такъв тип психопатско насилие. В България няма неудобни журналисти, камо ли по малки телевизии с почти нищожен стаж в областта... Някой примат ще е или някой познат извършителят.

# 47
# 48
  • Мнения: X
Цитат
Дали убиецът няма да се самоубие?
Наистина, накрая дано не намерят някой клошар, който се самоубил докато го залавяли.
Цитат
За съжаление по цял свят джогингуващите жени стават жертва на подобни престъпления.
По цял свят, но не и в България, поне не се сещам за такова показно убийство посред бял ден в парка на спортуваща жена, като извадено от id extra . Затова казвам че ми е прекалено голямо съвпадение при първото такова убийство, как работата и няма нищо общо. При нас такива убийства не са ежедневие. Със сигурност и да беше някоя друга жена, пак щеше да има отзвук заради характера на убийството, но ми е прекалено голямо съвпадение.  

# 49
  • MI
  • Мнения: 11 803
Ако не се бяха държали толкова неадекватно от полицията можеше и да помисля че е маниак. Не съм следила очевидно телевизията, но половин час в гугъл вчера ми дадоха що-годе ясна представа. Доколкото разбирам са работили с Бивол телевизията и преди, убитата е започнала работа по ДжиПиГейт и е напълно възможно просто да е била най-лесната и удобна жертва с цел сплашване на останалите. Все пак доколкото видях Бивол са получили сплашване по въпроса преди седмица, а ТВто преди си е имало проблеми с ТИМ. Та не е нужно точно тя да е била най-неудобната. достатъчно е че е най-лесната жертва. Ако е свързано с работата й е ясно че не става дума за прикриване на факти, до които тя се е добрала, а по-скоро за даване на сигнал на останалите да се спрат. Иначе ми е интересно къде според вас трябва да работи разследващ журналист - в БТВ или Нова ли? Ами че те са станали негледаеми, вече като съм в България дори не включвам ТВ, че имам чувството че се връщам в детството ми и очаквам Живков да помаха от балкона.

# 50
  • Мнения: 14 487
Ако не се бяха държали толкова неадекватно от полицията можеше и да помисля че е маниак. Не съм следила очевидно телевизията, но половин час в гугъл вчера ми дадоха що-годе ясна представа. Доколкото разбирам са работили с Бивол телевизията и преди, убитата е започнала работа по ДжиПиГейт и е напълно възможно просто да е била най-лесната и удобна жертва с цел сплашване на останалите. Все пак доколкото видях Бивол са получили сплашване по въпроса преди седмица, а ТВто преди си е имало проблеми с ТИМ. Та не е нужно точно тя да е била най-неудобната. достатъчно е че е най-лесната жертва. Ако е свързано с работата й е ясно че не става дума за прикриване на факти, до които тя се е добрала, а по-скоро за даване на сигнал на останалите да се спрат. Иначе ми е интересно къде според вас трябва да работи разследващ журналист - в БТВ или Нова ли? Ами че те са станали негледаеми, вече като съм в България дори не включвам ТВ, че имам чувството че се връщам в детството ми и очаквам Живков да помаха от балкона.

Точно.

# 51
  • Мнения: X
Това убийство не ми прилича на сплашване.

Въпросът, който си задавам аз е как жена на 30 години, без опит, изведнъж става директор на телевизия?

# 52
  • София
  • Мнения: 16 193
Нашата полиция е милиция от руски тип, необразовани, наместени с връзки полицаи, а ПР-ите им са нечии недоучени красиви съпружки (за пример виж сегашната ни "първа" дама), и те наместени с връзки, каква адекватна реакция да очакваш от тях?

# 53
  • MI
  • Мнения: 11 803
Що да не прилича на сплашване? Я гугълнете в Мексико убийство на журналисти и ще видите и много по-фрпантни случаи. И не е само там. Пак казвам, ако не се бяха държали толкова неадекватно, особено пък този с ланеца, нямаше да съм толкова мнителна.

# 54
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Това какво трябва да показва? Имала е дялове във фирмите, в които участва и бившият й съпруг. Който е собственик и на медията, и на най-големия интернет доставчик в града. Толкова. Нищо нередно. Както и в търсената спекулация, че на 30 е станала директор на медията.

# 55
  • Мнения: X
Не съм гледала ТВ, но аз адекватно държание на полицай не съм видяла там, откакто ББ беше главен секретар JoyJoyJoy!

# 56
  • Мнения: 14 487
Не съм гледала ТВ, но аз адекватно държание на полицай не съм видяла там, откакто ББ беше главен секретар JoyJoyJoy!

И като вземеш предвид, че сегашният министър на вътрешните работи обясняваше как "лицето ударило лицето по лицето"...Joy

# 57
  • Мнения: X
Що да не прилича на сплашване? Я гугълнете в Мексико убийство на журналисти и ще видите и много по-фрпантни случаи. И не е само там. Пак казвам, ако не се бяха държали толкова неадекватно, особено пък този с ланеца, нямаше да съм толкова мнителна.
 
 Grinning Те напоследък всички шефове на силови институции носят ланци, и се чудя няма ли някой читав пр да им каже че се излагат по тоя начин, а ланецът на следващият гл. прокурор Гешев е легендарен и допринася за голямото недоверие към институциите.

# 58
  • Мнения: 19 294
Ако не се бяха държали толкова неадекватно от полицията можеше и да помисля че е маниак. Не съм следила очевидно телевизията, но половин час в гугъл вчера ми дадоха що-годе ясна представа. Доколкото разбирам са работили с Бивол телевизията и преди, убитата е започнала работа по ДжиПиГейт и е напълно възможно просто да е била най-лесната и удобна жертва с цел сплашване на останалите. Все пак доколкото видях Бивол са получили сплашване по въпроса преди седмица, а ТВто преди си е имало проблеми с ТИМ. Та не е нужно точно тя да е била най-неудобната. достатъчно е че е най-лесната жертва. Ако е свързано с работата й е ясно че не става дума за прикриване на факти, до които тя се е добрала, а по-скоро за даване на сигнал на останалите да се спрат. Иначе ми е интересно къде според вас трябва да работи разследващ журналист - в БТВ или Нова ли? Ами че те са станали негледаеми, вече като съм в България дори не включвам ТВ, че имам чувството че се връщам в детството ми и очаквам Живков да помаха от балкона.
Абсолютно!
Какви големи независими телевизии, какви пет лева!

# 59
  • MI
  • Мнения: 11 803
Ей за този говорех. Rolling Eyes
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт