Отговори
# 30
  • Мнения: 919
Никога не съм ги харесвала и никога не бих купила  newsm11. Разглеждала съм ги много внимателно и никой не може да ме убеди , че не са боклуци . А с цените много сериозно са се объркали . За дизайнът им изобщо не искам да коментирам  #Crazy
Не знам защо има толкова майки влюбени в тази фирма - и са грозни и са некачествени и са скъпи . За тези цени може да се купят много хубави обувчици на Perlina примерно . Да не говорим , че вместо 2 чифта боклуци Колев можеш да вземеш обувчици  ECCO и да знаеш за какво си си дал парите !


 smile3501 smile3501 smile3501

# 31
  • Мнения: 47 963
аз съм купувала к и к преди години,но тогава цените им бяха доста по-ниски,около 20 лв май,но сега за 50-60 лв могат да се намерят доста по-добри неща
все пак като дадеш 60,дай още малко за нещо красиво,здраво и удобно,отколкото за тези
а иначе мисля че големия им успех се дължи на рекламата-български,ортопедични,ест кожа,много добри...дрън,дрън...

# 32
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Само сайта им ми харесва. Всичко друго е въздух под налягане. Преди имаше една марка "Юни фит". Бяха много по-симпатични и не толкова скъпи, качеството също беше според цената. Първите обувки на Танти бяха такива и си ги износи като пантофи, докато не й умаляха. Сега има ли ги? Иначе за К и К не'ам думи-цифрите са като на доста по-добри марки, а като качество и външен вид-ТЦ.

# 33
  • Мнения: 8 917
Искам да изкажа разочарованието си от обувките на КК.Абсолютно занижено качество.Това не е само мое мнение,а на всички майки с които контактувам.Как може тези боклуци да са по 40-50 лв,да не казвам повече?Взех на сина си два модела от новите с мисълта,че купувам за детето си най-доброто.Още на третото обуване вързанките оцветиха кожата на езичето.Другите са велурени и да не казвам колко цвята смениха.
И най-важната част на обувката при прохождащо детенце-свода,липсва частично.Просто кожата и на двете обувчици е набрана на ръка и то на различно ниво,една от друга.Ужас.А се пишат за качествени.Купих му от Турските,пак естествена кожа и едни Китайски,е ми не мръднаха.Нито цвят смениха,нито свода липсва.Изпипани,а ще ме уверяват да избирам Българското...
И аз не съм привърженичка на обувките им. Гери имаше едни пантофки за дома на К и К и бяхя готини - подлъгах се и купих отново от тях - пълен боклук - отзад платът се свлича и се набира покрачето й Stop

# 34
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Един много добър приятел казва - не е луд който продава буклуци на такива цени...
Ние не сме от лудите - купуваме си хубави обувки, не КиК.
Ако се поправвят, ще ги уважим. Но дотогава ще продължаваме да ги разглеждаме само за да сме доволни, колко по-хубави обувки имаме Simple Smile

# 35
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

И аз не съм привърженичка на обувките им. Гери имаше едни пантофки за дома на К и К и бяхя готини - подлъгах се и купих отново от тях - пълен боклук - отзад платът се свлича и се набира покрачето й Stop

Ами това е профИсионализъм!
Ортопедичността се осигурява с хубав форд на петата, и измислена възглавничка някъде си около свода на крачето е излишно вредна... Но те са "Ортопедични", по своя си криво разбран начин и си го прапагандират.
А продавачките в магазините пеят същата песен - "Ортопедично е!" - а то с груба подутина на стъпалото и без пета изобщо...

# 36
  • Мнения: 8 917

А продавачките в магазините пеят същата песен - "Ортопедично е!" - а то с груба подутина на стъпалото и без пета изобщо...

Нали не им се налага на тях да ходят с тия правени- недоправени пантофки/обувки Wink

# 37
И аз съм страшно разочарована от КК още зимата като търсех ботуши. Иначе преди години съм взимала и като че ли бяха по-качествени и на по-разумни цени. Сега като видях 60-70 лв. за сандали...е, прекалено е.

# 38
  • Мнения: 667
Да кажа и аз. Не съм доволна от КК. дадохме 60 лв. за ботуши, които се разлепваха цяла зима. Исках нещо добро за краката на дъщеря ми, не ми се свидеха парите, които определено са много, но съм разочарована. А в Бургас е невъзможно да се намерят обувки за подрастващи.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Миналата седмица видях едно детенце с маратонки адидас....ми на пръстите и те бяха "цъфнали"...като са сложили велур отпред, вместо да направят по-висока подметката и да гумират дето са пръстите.

Толкова са били и Адидас ...
Моят син има маратонки Адидас и са супер , а и изобщо не дават признаци , че ще се скъсат примерно .
Мацка, твоя е малък още....моя открива неподозирани от мен начини да си прецака обувките (люлее се и с тях стърже асфалта, така спира и с колелото Rolling Eyes) пък и каквато и да е обувка, отпред ако е с тънка подметка и не е с дебела кожа или гумирано няма как да не цъфне.

# 40
  • Мнения: 3 268
НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА,ЧЕ СА СКЪПИ БЕЗ ПОКРИТИЕ

# 41
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  За цените съм съгласна,че са безумно високи,но към качеството нямам забележки/като изключим буйките за прохождане/.Имаме няколко чифта от тях...,ами не мога да се оплача,носиха си ги до последно децата без да сме имали каквито и да е проблеми.
   Наши приятели зимата купиха на тяхното детенце-разлепиха се и те ги върнаха в магазина.Хората бяха съвсем коректни,взеха старите и им дадоха нови.След това детето си изкара цялата зима безпроблемно със сухи крачета.
   А за моделите също имам забележки,доста са дървени...

# 42
  • Мнения: 1 102
Като прохождаше малкия и аз купих оувки на КК, е то беше едно непрекъснато спъване,падане.
Купих му веднага едни ръчно направени обувчици, то няма нищо общо с на КК.Няма спъване,няма падане.Явно имаше нещо гнило.
от пантофките им бях доволна,до преди месец.Купих летни пантофки,краката му вир вода.

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Купих летни пантофки,краката му вир вода.

ъ-ъ-ъ, значи са изкуствена материя. newsm11
никога не купувай изкуствени пантофи

# 44
  • София
  • Мнения: 38 425
Мъжа ми продаваше дълго време детски обувки и ми каза специално за КиК, че са тарикати и избират най-евтините материали и са неоснователно скъпи и некачествени. И неправилни ортопедично.

Общи условия

Активация на акаунт