Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 окт. 2018, 23:40 ч.

Черен петък 2018

• 152 485
  • 2 152
  •   5
Отговори
# 30
  • София, България
Аа аз говоря само за физически магазин. Онлайн ако поръчвам нещо, ще е само от Амазон или George. Simple Smile

Емаг никога не са ми били любимци. Но купихме кола през Емаг на Черен петък, с ваучер един вид. Емаг беше просто посредник на сделката.

# 31
Аз почти всяка година пазарувам от Хипото и Комсед по време на черния петък.Много деца са покрай нас, а и имат рождени дни точно след празниците и се възползвам от всяко намаление!Миналата година дори взех играчки за градината от там.Бях следила и маркирала какво ми трябва и го поръчах.Не съм имала големи забавяния.Виж с Емаг е било весело.Една година си чаках пакет памперси около месец.
От Емаг сме взимали съдомиялна и фотоапарат, а и една година ел. четка за зъби.И трите неща бяха доста намалени, но аз ги следих доста време и знаех редовните им цени.
От Техномаркет съм взимала машина за хляб.

Тази година освен редовните играчки се чудя пак за фотоапарат, че детето счупи нашия, а не обичам да снимам с телефон.И разбира се, прахосмукачка робот!За нея ще разглеждам и по чуждите сайтове.

# 32
  • София
здравейте мами,
видях, че не само мен ме интересува роботче прахосмукачка Wink), по-специално румба...къде да дебна, емаг? Нямам опит в черния петък много... Wink Wink

хубав ден!

# 33
  • На брега на реката
Погледни и в темата за робо прахосмукачките. Имам спомен, че са се обсъждали ибей и амазон. На емаг не разчитай, че ще я купиш реално намалена Simple Smile

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
С тия външни контрагенти в Емаг става голямо мазало по Черния петък. Миналата година толкова време проучвах едни PC колонки. Дебнах ги, поръчах ги с намалението и след няколко дни - ужас! Поръчката анулирана. Писах на Емаг, те ме прехвърлиха на външната фирма. От там се размрънкаха, че не очаквали толкова много покупки и количествата им се били изерпали. Но, ако съм държала точно на тези колонки - след месец щели да ги имат и мога да си ги купя пак...на редовна цена Laughing

# 35
Записвам се с цел да следя намаленията предимно в Емаг, защото съм набелязала няколко неща. Всяка година пазарувам от черния петък, но тази все още не съм избрала подаръците за Коледа.

# 36
Понеже виждам, че се търси вътрешна информация - аз мога да дам малко такава. Едното ми мнение е на потребител - смятам, че има реални промоции, но не на всякъде. Попадала съм на някои добри сделки, но те са ограничено количество и трябва да се подбират и дебнат. Що се отнася до Емаг - не случайно всяка година те си отнасят огромни глоби от КЗП. И със сигурност това не ги бърка, след като правят една и съща схема всяка година и чинно си плащат глобата - всеки сам може да си направи сметката как се случват нещата.
Ето ви и мнението ми на човек, участващ като част от търговски екип на черния петък. Бранша, с който се занимавам, е часовници - маркови и доказани, не говоря за реплики. В нашия бранш нещата са много прости и ясни - работим с официалните вносители и продаваме на обявени предварително от тях цени. Те от своя страна работят или с обявени от производителите цени, или по свое осмутрение, но никога тези цени не се завишават предварително (казвам го с цялата отговорност на това твърдение). В случая е важно да отбележа, че става дума за официалните вносители и добрите сайтове за часовници партниращи си тях (няма да споменавам имена, да не стане реклама), но тук не включвам сборните формации, които продават всичко - тип емаг, фешън дейс и тн. - те си имат свои си канали за внос, свое формиране на цени и тн. И си има кофти уловка при купуването на часовник от тях, но това е една друга тема. Намаленията при часовниците са напълно реални, като стандартните са в рамките на 20%, по-големи има на избрани марки или модели, а най-големите, обяснимо, са на стари колекции (там може да има и до 70% и ако не ви пука, че часовника не е колекция есен/зима 2018 може да се натъкнете на добра сделка). Та това е информацията, която мога да дам аз, надявам се да е била полезна на някой Simple Smile

# 37
  • Варна
Аз ще се оглеждам за един конкретен модел мултикукър. Но като цяло нито ми е спешен, нито съм на 100% убедена, че ми трябва, така че бих го купила само ако го видя с голямо намаление - поне 40%. Реалната цена му я знам.

# 38
Поръчвала съм от Амазон,доста изгодни оферти имат и качеството е на ниво.В ЕМАГ ме изнервя това дебнене,заради честите им измамни цени.Купувала съм изгодно телефон от тях,но качеството е под всякаква критика.Зная,че са посредници,но поне да ги подбират адекватно.Прави ми впечатление,че там,където има10% ТО в лудия петък ,намаленията са реални.

# 39
Аа аз говоря само за физически магазин. Онлайн ако поръчвам нещо, ще е само от Амазон или George. Simple Smile
Джордж обявяват ли предварително кога ще са им намаленията за Черния петък?

# 40
  • София, България
Да ти кажа не знам. Мисля, че и техния е на 23.11 Simple Smile

# 41
Моя робот (i roomba)го взех от ТЕХНО МИКС лятото, със около 100лв намаление, така че може да се следи и там.

# 42
  • Русе
Да се включа и аз, че и аз ще почна отсега да търся цени на следните неща, за да видя дали ще ги намалят на черният петък: съдомиялна, телевизор( поне 40 инча), хладилник, сушилня, прахосмукачка -робот и евентуално изгоден телефон Simple Smile ууу може и диван Grinning

# 43
  • Русе
Да се включа и аз, че и аз ще почна отсега да търся цени на следните неща, за да видя дали ще ги намалят на черният петък: съдомиялна, телевизор( поне 40 инча), хладилник, сушилня, прахосмукачка -робот и евентуално изгоден телефон Simple Smile ууу може и диван Grinning

# 44
Редовно пазарувам на петъка, тъка че се записвам Simple Smile
Относно роботите моя е от https://www.myrobotcenter.eu/ правят много отстъпки, не само на черния петък трябва да се следи.
С Емага съм си имала мнооого пререкания едни зимни гуми ги донесоха април месец, като ги поръчах октомври Sad
Май ще следя само amazonite.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт