АПРИЛчето с ръчички и крачета шава, а тумбакът вече го издава. - ТЕМА 3

  • 39 338
  • 724
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 123
Здравейте, някоя от вас ходи ли при д-р Чавеева на ФМ? Като цяло чета добри отзиви за нея, но друго си е да чуя и вашите впечатления ако имате преки такива Blush
За моята докторка бяха свършили часовете за декември и аз реших да променя болницата, не само лекаря. Така или иначе бих искала да чуя и трето мнение по повод бременността ми, така че това е един добър повод за промяна.
Също можете ли да ми кажете каква е цената в Щерев? Докато си запазвах час влетя детето и аз забравих да питам Confused Става въпрос за ранната ФМ.

# 511
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте, някоя от вас ходи ли при д-р Чавеева на ФМ? Като цяло чета добри отзиви за нея, но друго си е да чуя и вашите впечатления ако имате преки такива Blush
За моята докторка бяха свършили часовете за декември и аз реших да променя болницата, не само лекаря. Така или иначе бих искала да чуя и трето мнение по повод бременността ми, така че това е един добър повод за промяна.
Също можете ли да ми кажете каква е цената в Щерев? Докато си запазвах час влетя детето и аз забравих да питам Confused Става въпрос за ранната ФМ.
Не мога да отговоря на въпросите ти, но мога да ти кажа аз къде ходих за ранна  ФМ и съм доволна - http://www.orthogyn.com/services.html .

# 512
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Ползвате ли приложение за проследяване на бременността?
Аз ползвам Pregnacy+ Simple Smile Свалила съм си и FEIA, ама първото по- ми допада.
Само недей да пускаш един след друг два коментара, а редактира първия, че се карат администраторите Simple Smile

# 513
  • Мнения: 474
Vilitod миналата седмица бях при Чавеева. Останахме изключително доволни и аз и съпруга ми. Обяснява спокойно какво се случва с бебсън, отговаря с усмивка на всички въпроси. Не съжалявам че отидох при нея.

# 514
  • Мнения: X
Д-р Чавеева е прекрасна. Аз бях на ранната, сега ще съм пак при нея.
Отхвърли наши притеснения в 12 седмица, които се виждат по-късно , към 16 седмица.
Аз съм с две ръце за нея.

# 515
  • Мнения: 123
Благодаря ви много и хубава вечер от мен Simple Smile

# 516
  • Мнения: 686
Здравейте бях писала че имам час за фетална морфология на 12 декември при Марков ако никой не го иска ще се обадя да го отменя за да може някоя друга мама да се запише. 🙂

# 517
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Аз вече си запазих за 18.12 при моята си, иначе бих се възползвала. Преполагам, че повечето момичета вече са се ориентирали и са запазили. То в София, братче, при добрите трябва да си запазваш 2 месеца по-рано, иначе гориш Persevere
Ти като не можеш да отидеш, успя ли поне да се преместиш за друга дата? Или няма да я правиш втората? Neutral Face

# 518
  • София
  • Мнения: 387
Здравейте бях писала че имам час за фетална морфология на 12 декември при Марков ако никой не го иска ще се обадя да го отменя за да може някоя друга мама да се запише. 🙂
Аз имам за 18.12. при него.

# 519
  • Мнения: 686
Аз вече си запазих за 18.12 при моята си, иначе бих се възползвала. Преполагам, че повечето момичета вече са се ориентирали и са запазили. То в София, братче, при добрите трябва да си запазваш 2 месеца по-рано, иначе гориш Persevere
Ти като не можеш да отидеш, успя ли поне да се преместиш за друга дата? Или няма да я правиш втората? Neutral Face
Аз когато ходих при доктор Велев той ми направи втората ФМ, измери всичко и затвърди че ще имам две момчета и вървят еднакво по килограми за сега. Много са хубави маймунчовците😍😘

# 520
  • Мнения: 297
Момичета, усещате ли бебчовците? С предна плацента съм, 19 седмица и 5 дни, бебето върви даже седмица напред по ехограф и всеки ден съм в очакване, но нищо.....

# 521
  • Мнения: X
Това с усещанията е много индивидуално.
Аз съм със задна плацента и усещанията ми са от 15, 16 седмица.
Но знам от докторката ми , че зависи от мускулатурата също така.
Аз не мисля, че има място на притеснение , а и бебчето се развива със седмица напред.
Не си ли скоро на фетална, до тогава ще то усетиш.
Пробвай и с музика.
Аз започнах и реагира вече Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=kxkwnBX6LGg

# 522
  • Мнения: 160
Момичета, усещате ли бебчовците? С предна плацента съм, 19 седмица и 5 дни, бебето върви даже седмица напред по ехограф и всеки ден съм в очакване, но нищо.....
Аз също съм с предна , нашия господин си върви нормално 20та седмица, но  аз го усещам супер рядко . (Точно преди 5 мин. надух главата на мъж ми , че нищо не усещам). Надявам се още някой друг ден вече да е повече.

# 523
  • София, България
  • Мнения: 3 585
Аз усещам все по-често. Особено вечер в леглото. Вчера даже ме срита 3-4 пъти на едно и също място и явно уцелваше някой нерв Simple Smile

# 524
  • София
  • Мнения: 595
Наистина е много индивидуално с усещането - моят бяс пък не се спира, направо имам чувство, че ще ми извади вътрешностите...А от снощи, за разкош, имам чувството че ме рита в серклажа и направо изпадам в паника на моменти.
А си е не само до индивидуално усещане, мускулатура, разположение на плацентата, но и до бебе - според това, което съм чела, има бебета, които правят някакси по-плавни движения, повече се въртят и по-малко ритат, и съответно се усещат по-лекичко и по-рядко. И други (явно като моето), които не ти дават и час спокойствие, блъскайки по каквото сварят...

Общи условия

Активация на акаунт