Избор наличен лекар в София

  • 613
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте, от скоро живея в столицата и имам нужда от лекар там. Това, което търся е лекарят да няма проблеми с издаването на направления за специалист и болнични листове, когато са ми нужни. Района няма значение. Благодаря за вниманието! ☺️

# 1
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Т.е. да препоръчаме лекар? Най-близкия до теб. Талони издават всички, когато има нужда.

# 2
  • Мнения: 3 775
Д-р Мария Гатева в Токуда. Дава и направления, и болнични без драми, винаги ми е била от полза и е добър специалист.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте, от скоро живея в столицата и имам нужда от лекар там. Това, което търся е лекарят да няма проблеми с издаването на направления за специалист и болнични листове, когато са ми нужни. Района няма значение. Благодаря за вниманието! ☺️
Направление за специалист се дава по преценка на лекаря, а не по преценка на пациента. Болничният лист е юридически и финансов документ, който касае финансовата и застрахователната страна на процеса на боледуване. „Трябва ми” не може да бъде аргумент. Пожелавам Ви успех в търсенето на личен лекар! Вече са на изчезване, така, че "избор" ще е отживелица, и не Вие, а те Вас ще Ви избират Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт