Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 43

  • 35 241
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 642
По цели нощи пращахме подкрепления и жито за изхранване на войската...

За мамите с домашните:

- Кой е? Три през нощта е!
- Родител на ваш ученик! Какво правите?
- Спя!
- А ние тук лепим листа, пробиваме кестени и нижем лешници за домашното....

Joy

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 13:55 от Nandin

# 31
  • Мнения: 906
Аз имам свободно време единствено да се ровя да им купувам дрехи от нета, понякога намирам и за хазарт от телефона 🤣

# 32
  • Мнения: 2 999
Хахахаха е ще ме уморите от смях 😂😂😂

# 33
  • Мнения: 39 220
Аз пък имам време за всичко.  И да сготвя, и да обърна време на детето, да ходя на работа.

# 34
  • Мнения: 984
Сигме, подай тук ревера за медал!:smiley:

# 35
  • Мнения: 39 220
Няма нужда. Просто не съм максималистка. Не държа всичко да е по конец, давам понякога да се гледат детски, готвенето гледам да е бързо. Предпочитам да поиграе в парка докъдето може, отколкото да лъскам вкъщи.

# 36
  • Мнения: 3 421
И аз се разделих с максимализма отдавна, но да си призная това недоспиване по нощите, направо ме убива Sad
Заспивам към 21ч(почти след малкия) и сутринта ми идва да си легна отново, ама нейсееее Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
За сега и аз намирам време за всичко, но малко ощетявам себе си.
 И ще суденствам и ме е страх доста.

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 22:08 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 984
Сигме, аз се шегувам, но съм същата. Прекараното време с детето е най-смисленото нещо, което мога да направя в този период от живота.
Герда, студентството само ще стегне още по-добре режима. Казвам от опит. Но и мъжът трябва да удари рамо тогава...

# 39
  • Мнения: X
Мъжо може само финансово рамо да удари.

Последна редакция: пт, 12 окт 2018, 16:58 от Анонимен

# 40
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Мече, да знаеш първа група са пуснали само 4 деца и сега са сборни с 2ра, а сестрите на двете групи се редуват. Имам чувството, че всички са отложили максимално и след месец ще им се отели вола и на сестри и на деца. Помисли си дали да не го пуснеш малко по-рано, сега няма и болни.

Купихте ли зимни обувки за децата и от къде? Вчера пообиколих малко в мола, но нищо не харесах. Взех му, обаче, дебело яке от Зара за 40лв и съм доволна.

Мен нещо ме друсат яко бременни хормони - супер ревлива съм. Отделно вече съм не особено пластична (не мога да се наведа да си взема чорапа, ако го изпусна hahaha ) и вече ме боли кръста и таза. Чудна съм, просто, ама още малко да устискам. Имам си дата и се надявам да си я дочака, че ме е страх друг освен Христов да ме оперира. Купихме кошара и скринче, взех няколко бодита в розАво и приемам, че съм готова на първо време.

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 07:54 от пънче-мънче

# 41
  • Мнения: 39 220
Зимни обувки купувам само от ССС. Само че е рано

# 42
  • UK
  • Мнения: 5 999
Благодаря за темата,  Фели😘

И ние имаме домашни,  те са по-скоро за родителите отк за децата 😂

По цели нощи пращахме подкрепления и жито за изхранване на войската...

За мамите с домашните:

- Кой е? Три през нощта е!
- Родител на ваш ученик! Какво правите?
- Спя!
- А ние тук лепим листа, пробиваме кестени и нижем лешници за домашното....

Joy


😂😂😂😂

# 43
  • Мнения: 984
Пънче, чудно звучиш, като по учебник;-) Скорпионска ли е насрочената дата? Стискам палци да си я дочакаш и да мине всичко нормално и чудесно.

# 44
  • Мнения: 19 687
Зимни обувки купувам само от ССС. Само че е рано
Какво е ССС?

Общи условия

Активация на акаунт