Защо....?

  • 980
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 346
Здравейте момичета, направо съм отчаяна.... по време на овулация ме болят яйчниците, не мога и да помисля за секс........
как да стане бебето????????????:((

# 1
  • Мнения: 4 324
По време на овулацията е почти нормално да те болят яйчниците, та дори и да имаш леко зацапване. Така ч епоне това не трябва да те притеснява, а по-скоро един вид да те радва - в смисъл винаги знаеш кога ти е овулацията.

Обаче за секса изобщо и не знам какво да те посъветвам .....  Embarassed Толкова много ли те болят ?

# 2
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Ами Гери, предлагам ти да пиеш едно но-шпа 1/2 час преди секса и така ...  Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 557
Цитат на: Zuzi
Ами Гери, предлагам ти да пиеш едно но-шпа 1/2 час преди секса и така ...  Wink


Подкрепям !
И действайте ! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Zuzi
Ами Гери, предлагам ти да пиеш едно но-шпа 1/2 час преди секса и така ...  Wink

И аз подкрепям  Grinning

# 5
  • Мнения: 346
Blagodaria na vsichki:) ste se probvam.....dano da stane

# 6
  • София
  • Мнения: 1 094
Абе то въпроса
Цитат
Защо....?
е основателен.

Можеш да подтиснеш болката и да правиш секс, но въпроса ти остава открит. Закщо те боли по време на овулация? И не съм склонна да вярвам, че това е нормално.

Просто не може състоянието "болка" да е нормално.  Thinking  По-скоро е признак на някакъв здравословен проблем. Обърни си по-сериозно внимание.

Мен цял живот ме е боляло два дни в месеца. И то толкова жестоко, че не можех да си легна, ами спях на фотьойл.  Mr. Green Е, оказа се, че имам по-сериозен проблем. Затова ме е боляло.

Сега като взех мерки за други неща, този проблем изчезна и не усещам нищо. Няма болка, няма нищо /неразположение, раздразнение и т.н./. Идва и си отива, така както съм си мечтала цял живот.  Heart Eyes  Но и на това благодаря, поне последните месеци и години да са нормални.

# 7
  • Мнения: 508
И а3 имам сьщите болки,и сьм питала лекаря си Confused Нормално е......ка3ва той Confused В3емала сьм противо3ачатьчни и пре3 то3и период нямах никакави болки, дори и при менструация.Вьпреки болките лекарят ми ме посьветва точно тогава да правим секс.... Imp

# 8
  • Мнения: 356
Не се притеснявай мила. И мен ме боляха така по време на овулация, но траех и сега имам две деца. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт