1 юЛи-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО

  • 34 505
  • 640
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 671
Летяща, много е красиво и стилно, просто е супер!

# 31
Снимката е супер Peace Летяща, може ли да кажеш откъде е, за да си я свалим и да сложим текста отгоре съответно за всеки град? Аз мисля, че и черно-бяла ще има ефект Peace И може да я размножим на ксерокс, за по-евтинко Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 6 168
Това което е направила летящата ми хареса много   bouquet

Скъпо ще излезе наистина всеки сам да прави нещо такова. Но не можем ли да съберем пари и да го отпечатаме в печатница в по-голям тираж за всички. Като от долу на ръка да се допише града и маршрута.
Някоя от вас работила ли е с печатница? Знаете ли какви са сроковете на изработка, минимален тираж и цени?

# 33
  • София
  • Мнения: 6 168
Обадих се в една печатница да направя справка. Това е резултата:
Формат А4
Хартия 80 g
Печат 2 цвята офсет
Тираж 1000 бр.
Цена 54,00 лв. + 10,80 лв. ДДС = 64,80 лв. (В тази цена е включен и филм 12 лв., който може да се използва при допълнителни поръчки.)
Срок за изработка 4 работни дни
Проекта трябва да е във формат cdr, eps или pdf.

Мисля, че цената не е висока и можем да се справим. Очаквам вашето мнение.

# 34
  • Мнения: 1 000
Мисля,че можем да ги съберем паричките Simple Smile
Какво ще кажете, а?
По малко от всеки който дойде на протеста и е поствал тук
Мисля че няма да има проблеми със събирането

Идеята на Летящата е страхотна.....само кажете часа
С удоволствие ще си я лепна в подписа.....ама много място ще заема
Ако има къде да я натоварим в нета... а в подписа да сложим само:

Аз ще подкрепя протеста на 1 юли......а ти ? като линк към нея
или нещо подобно????
Идейка само
Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 626
Летяща, супер е  Laughing

# 36
  • Мнения: 2 070
Аз с риск да стана досадна пак ще пусна линковете към Плевенската обява и молба до кмета, мисля утре да я подам и да ми кажете, ако нещо не е наред.

Ето вижте ги:

http://farushko.hit.bg/protest.doc

http://farushko.hit.bg/obqva.doc

Някакви идеи и критики?

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз с риск да стана досадна пак ще пусна линковете към Плевенската обява и молба до кмета, мисля утре да я подам и да ми кажете, ако нещо не е наред.

Ето вижте ги:

http://farushko.hit.bg/protest.doc

http://farushko.hit.bg/obqva.doc

Някакви идеи и критики?


Провери в първата или втората тема там е обсъждано как да изглеждат молбите, аз за съжаление не знам. Питай Инето тя се занимаваше със софийското разрешение. И не се притеснявай, не си досадна.  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 336
Да ви кажа, че утре с Клео ще се изявяваме от 20.45 по ББТ - Балкан българска телевизия, имаме номера на откритата линия и той е 983 37 75 и 983 37 27, с 02 отпред ако звъните от друго населено място. Ще очакваме включвания. Съперници ще ни бъдат Христина Христова и Петър Мръцков. Моля, възползвайте се да изразите мнение  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 068
Току що в новините на Евроком имаше интервю с Коала. Официално обяви новата дата за протест и новите ни искания към кметовете. Справи се отлично. Браво Коала!

# 40
  • Мнения: 4 978
Аз с риск да стана досадна пак ще пусна линковете към Плевенската обява и молба до кмета, мисля утре да я подам и да ми кажете, ако нещо не е наред.

Ето вижте ги:

http://farushko.hit.bg/protest.doc

http://farushko.hit.bg/obqva.doc

Някакви идеи и критики?


Дес,

Молбата до кмета не я превръщайте в писмо. Трябва да напишете, че в подкрепа на .... искате да организирате шествие в гр. Плевен на ..... г., с маршрут (начална-крайна точка) от ... ч. до .... ч. Отделно можете да приложите отвореното писмо. И пак отделно да отправите покана към кмета да присъства и да му бъде връчено писмо и т.н.

Обявата е с цел информиране и мотивиране на хората от града да участват на протестното шествие. В момента прилича на смесица от това и прес-съобщение. Още нещо - нищо не адресирайте до фирми - частни или държавни. Както знаете, работодателите и работниците/служителите имат различни интереси. Не очаквайте подкрепа от тях.

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 20:02 от Ineto

# 41
  • София
  • Мнения: 6 168
Коала, видяхме ви как се опитвате да проверите какво има в камерата.  Laughing
Началото официално е дадено. Справи се чудесно!   bouquet  Дано повече хора да са гледали.
Като гледах кадрите от шествието си припомних за материалите, които беше направила Инето. А след като днес разбрах каква е цената за отпечатване на най-обикновен плакат си мисля, че е дала доста повече пари от тези, за които ставаше дума. И колкото и тя да е против и да не иска да се повдига темата мисля, че трябва да и се реваншираме, ако не материално, то поне по някакъв друг начин. 
smile3525

# 42
  • Мнения: 3 336
Коала, видяхме ви как се опитвате да проверите какво има в камерата.  Laughing
Началото официално е дадено. Справи се чудесно!   bouquet  Дано повече хора да са гледали.
Като гледах кадрите от шествието си припомних за материалите, които беше направила Инето. А след като днес разбрах каква е цената за отпечатване на най-обикновен плакат си мисля, че е дала доста повече пари от тези, за които ставаше дума. И колкото и тя да е против и да не иска да се повдига темата мисля, че трябва да и се реваншираме, ако не материално, то поне по някакъв друг начин. 
smile3525

Аз не успях да гледам, търсих тука по ТВ-то, ама нъцки Rolling Eyes

# 43
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 
                     МОЛБА                     
от настоящите и бъдещи български майки 
тел. за връзка: номер
адрес:


  Господин Кмет, молим на 1 юли, да ни бъде разрешено мирно организирано шествие от "някъде" , през "някъде" до "някъде" и мирен протест "някъде" Шествието ще започне в ...часа и протеста ще завърши в ...часа.

     Надяваме се молбата ни да бъде уважена, за да изразим свободно и съобразно правилата недоволството си относно ниската сума, изплащана за отпуск по майчинство и детски надбавки, както и относно други въпроси, засягащи българските деца и раждаемостта в България.





Гр.....                                                                                          С уважение:
дата                                                                                              име подпис

Май нещо такова трябва да е молбата.

# 44
  • Мнения: 2 070
Ine, в момента много малко хора, майки в Плевен знаят за вашият протест, да не говорим за нашия...Трябва обявата да съдържа максимално информация, за да не сме само пет човека. А за молбата си мислих същите неща днес и най-вероятно ще я съкратя. Мерси на теб!

Кога ще публикувате тук кога и къде ще се излъчва и пише за протеста?
Някой свърза ли се в София с предаването детското на Бон-Бон, а Сблъсък? Разлепете и съобщ, където има много женски колективи - учителски стаи, шивашки фабрики. Там са все майки, които биха искали по-високи детски...

Общи условия

Активация на акаунт