Изкарахме половин нощ в Пирогов

  • 1 310
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 600
аааа, свекървите винаги дават нещо на децата. моята, например, забърква млякото едно към гьотере, защото по упътване й се вижда рядко. също така и вади шишето от устата, че ядяла много бързо.  Shocked

важно е детето да е добре, не се товари с глупости Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 182
Стреснах се с тази тема, а още повече с тази от линка на Никол.
Моята госпожица е склонна към стомашни неразположения - все нещо хълца, уригва се, къркорят и червата, като бебе - рефлукс... Но поне ще знам, ако не дай си Боже има такива симптоми - къде да тичам ooooh!
Дано все по-малко мами имат такива преживявания Praynig

# 17
  • Мнения: 955
Малкият е добре, не се повтори, което според лекарката доказва, че е от храната. Свекървата има навик да носи разни торбички с храна, които си крие по чантата....хиляди пъти съм й правила забележка.
Мойта е същата - носи си храна и дрехи, като че ли е тръгнала на експедиция за Еверест  #Crazy

# 18
  • Мнения: 8 917
Добре, че всичко е минало Hug Дано повече не се налага нещо подобно Peace

# 19
  • Мнения: 177
Малееее, добре, че си нямам свекърва  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 181
Да нацелуваш детенце, на теб едно малко и търпение със свекито Peace
Леле, аз си мислех че моята свекърва не е в час, ама като чета си мисля че всъщност може да излезна късметлийка с нея. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 760
Добре, че вече е зад гърба ти!   bouquet
Надявам се никога повече да не преживявате подобно нещо!!!  Praynig

# 22
  • Мнения: 548
Добре, че всичко с  детенцето ти е наред. Аз обаче така и не разбрах каква е диагнозата и доказва ли тя вината на свеки?!

# 23
  • Мнения: 4 621
Много неприятно, но важното е, че детенце е добре.
Дано нямате подобни преживявания вече Peace

# 24
  • Мнения: 717
Добре, че всичко с  детенцето ти е наред. Аз обаче така и не разбрах каква е диагнозата и доказва ли тя вината на свеки?!

За мен лично тя е виновна, както написах по-горе след всички изследвания и чудеса - на другия ден лекарката каза, че най-вероятно е от храната. А, за свекървата......чак не ми се почва тази безкрайна тема..... Ама все си мисля, че с голям човек разговарям. Е заради такива глупости вижда детето 1 път на два месеца, а сега вече незнам кога ще й го оставя.....

# 25
  • Мнения: 3 521
Оххх, добре, че всичко се е раzминало. Поради същата причина и ние сме на всякъде с ремаркето...Един път я оставих и повече няма да повторя поне докато не мине 100% на твърда храна...или още по_добре докато не стане абитЮрентка Mr. Green.

# 26
  • Мнения: 4 362
Важното е ,че е  добре детето.Следващият път си имай обица на ухото за свекито  Peace

Общи условия

Активация на акаунт