Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 32

  • 13 358
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Аз съм щастлива от това, че вече знаем, че Марио знае, че аборта е от Банков.
Kissing Heart
Аз мислех, че ще си по-щастлива от това:
Във вторник Марио ще гали Зорница и ще я гледа грижовно и ще се притеснява, докато тя е в болничното легло.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 557
Не знам дали Мечо ще бие Банков, но как галеше Зорница 😍
В първия момент, когато прекъснаха сцената и си казах, че няма такава идиотия, нищо не и каза, не я успокои.
Добре че после се поправиха.

# 722
  • Мнения: 1 358
Аз се дразня изключително много, че мине се не мине, и Банков го завъртят около Зорница. Хубаво е, че дава поле на Марио да го ступа и да гледаме гневен батко, но наистина ми идва в повече.
Някой може ли да ми разясни смисъла на монолога в края на фона на нашите? За какъв театър и заблуда ставаше въпрос, че не внимавах.

# 723
  • Мнения: 9 615
Марио триеше сякаш сълзите й, охх, не исках да е бременна, ама ми е тъпо като видях как угасна усмивката й при резултата на теста Sad

# 724
  • Мнения: 12 391
Роси, да,и аз се потресох как свърши изведнъж сцената, добре че после ги върнаха и го дадох как я утешава.
Обаче имат много силна връзка двамата. Милата Зорница чака Мечо, преди да види теста, защото не може без него Heart

# 725
  • Мнения: 9 374
Горката, как помръкна като разбра, че няма бебе. Confused Добре, че има Марио, той е прекрасен. Толкова мило ми стана като видях как я гали нежно и продължително по лицето, както само той си може и я целуна. Heart

В момента изобщо не ме е яд, че завъртат Банков пак около нея за малко. Това нищо не променя. Яд ме е, че заради това, което се принуди да направи заради него тя е в това положение. Влязла е в болница очевидно, а Банков е отишъл да я види сигурно. Марио го е спипал и вече е избеснял, защото е разбрал каква е причината за състоянието на Зорница. Най-хубавото от всичко сега е, че Марио ще е 24/7 до нея, ще я утешава, ще я гали и прегръща, ще се грижи за нея и няма да се отдели и за миг даже. Такъв Марио обожавам да гледам. Нямам търпение до вторник.

# 726

Общи условия

Активация на акаунт