Отговори
# 45
  • Мнения: 39 284
Предобрила го е.

# 46
  • София
  • Мнения: 27 160
С този и без този епизод все тая. Пълнеж. Отново слаб сценарий, но не ми се обяснява.
Браво за избора на актьор за психопата, който явно ще преследва Зорница. Наистина е плашещ и убедителен в ролята си. Отлично се справя засега.
Това с луканката и номерата на Кая и Христо не ми се коментират.
Гледам промото, дано между Банков и Кая да няма секс за една нощ.  Confused
Христо кога ще почне да оперира, че ми писна от това санитарство.

# 47
  • Мнения: 9 619
Аз привличане между Христо и Кая не виждам, много насила са ми нещата при тях.

# 48
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Ха, това с Банков и Кая беше изненада. Ако Банков ползва секс услуги, какво прави Кая там. Леле ужас.

А изненада, той Банков вече живее по баровете, алкохолизира се, изобщо пропадна.

# 49
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
В анкетата гласувах за Банков! Той вече не вижда с кого и кога. Вече почнах да го съжалявам Банков/  Вергов. Дано се появи някое ново лице, за да го измъкне от дупката, че така живее ли се.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 21:31 от Kalinka

# 50
  • Мнения: 2 714
Имаме си нова Ваня в лицето на Поета, даже като лудост го докарва още по-добре Joy

Жекова пък какво ги е събрала да им дава акъл, кой с кого спи си е лично.
А, Майче, тук психарията ще е по-голяма Simple Smile

Мисля, че още е рано Ковачев да скъсява толкова дистанцията с доцента. И Банков му намекна същото в операционната. Иначе да, готина постъпка, но на Банков не му е до него.

# 51
  • Мнения: 7 190
На мнението на Дяволо съм.

# 52
  • София
  • Мнения: 9 558
Ковачев се държа човешки, Баков му каза каквото имаше да казва и Марио разбра и не му каза нищо повече.

Приемам епизода като прелюдия за бъдещи събития. Психопата се появи и с тази открадната обеца дава заявка, че ще го гледаме още и ще създава сериозни проблеми. Кая и Христо започчват да се отпускат и да изграждат приятелство. Владов вече съвсем явно си търси Лора и там ще се заформи връзка.
Реално нищо особено не се случи, но въпреки това на мен епизода ми хареса.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 22:11 от rosita_ta

# 53
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Имам усещането,че това е епизодът с най-малко коментари тук от началото на сериала.
Тъпо,скучно,нелепо и....мина ми ефектът от розовите хапчета

# 54
  • Мнения: 6 833
И за мен не беше лош епизодът, имало е къде по-мудни и скучни.
По-добре ли е да ни пуснат пак някое повторение? 😀

# 55
  • Мнения: 12 398
На мен пък ми хареса. Имаше интересен и сложен случай, имаше забавни моменти, психарят беше страхотно попадение. И по-глупави епизоди съм гледала Grinning

# 56
  • Мнения: 9 619
Съгласна съм, че този епизод постави основите за последващите истории.

Ама Кая как се метна върху Банков. Той вероятно съвсем целенасочено е отишъл там. Как го измислиха това, че Кая и танци в скута прави, да им се чудиш на сценаристите как им идват на акъл подобни.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 392
Пенев и Банков заедно на бар. Ясно кой ще издаде Кая.

# 58
  • Мнения: X
Мина промото - Пенев и Банков са в клуба, където танцува Кая. Банков явно си е платил за отделен танц, според мен, за да я предпази  от Пенев, но тя го разбира грешни

# 59
  • Мнения: 2 714
Сигурно някой ще чуе Кая и Банков да се разправят в болницата за бара и танците и "тайната" ще се разкрие Grinning

Общи условия

Активация на акаунт