Скъпи наследници - Тема 7... Семейството е всичко

  • 60 160
  • 880
  •   1
Отговори

Анкета

Кой ще грабне наследството?

Опции:

# 45
  • България
  • Мнения: 6 172
Всъщност може и да не е съвсем излъгала.
Ако не е виждала майката на Юлия ( предполагаемата дъщеря на З. ) от дете, може да каже, че не я познава.
  И аз се впечатлих от изречението на Георги. Голяма гад излезе тоя.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 19:27 от МоарейнД

# 46
  • Мнения: 1 539
Мари, бъди здрава! Благодаря за сериите

Според мен Диди ще има успех в радиото, но дано не тръгнат да я събират с Чочо.

За баба Злата не знам.. Има повече логика да има връзка с Чавдар, нали дядо му е живял там.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 16:34 от shark

# 47
  • София
  • Мнения: 27 020
Е, нали и каза, че не познава никого от семейството и.

Може да е излъгала или да не знае и тя цялата истина.
То всичко е толкова объркано, че няма накъде...

# 48
  • София
  • Мнения: 27 020
Тия пък сега се чудят вече какво да измислят. Тепърва да се разделят Косьо и Неда ще е голяма глупост.  Confused
Борис си е докрай принципен и очаквах да изгони Катерина. Някои хора са твърдо против хора като Георги.
Голяма глупост беше това с оригването на Лелин.  ooooh!

# 49
  • Мнения: 2 936
Косьо и Неда няма да се разделят, но Борис и Катя ги свързват все по-малко неща и не очаквам да продължат заедно след изтичането на годината.
Идеите за всевъзможни видове мащабен бизнес в това затънтено село ми са абсурдни и отдавна се чудя от какво се издържат всички докато си мечтаят наедро.

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 429
За мен бе истинска изненада, че Косьо знаеше за Борис. Което си е логично де.

# 51
  • България
  • Мнения: 6 172
При Косьо и Неда очаквах проблеми.
Катерина ме изненада неприятно. Борис прави страхотен жест, а уж принципното Кате за други работи си приказва.
   Ако съм Борис, ще я освободя, но едва ли това е решението на сценаристите.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 429
  Благодаря на всички за милите думи
     

Вече съм добре.
Просто беше поредната зверска криза на мигрената ми, заради смяната на времето - много дълга и мъчителна, но пък колко е хубаво, като мине




   Приятно гледане!

# 53
  • София
  • Мнения: 27 020
Благодарности за труда ти и бъди здрава.  bowuu

# 54
  • Мнения: 6 159
Липсваха ми Дидка и полицая Joy
Този психопат Калин май още не знае ,че Ани си е признала за закъснението и си прави планове да я изнудва . Иначе защо  ще я слагат с Георги в сметките  за наследник , от когото  ще искат да купят земя .

# 55
  • Мнения: 2 936
Мисля, че Ани си е вече наследник на част от нивата, която дядото вече им завеща на онзи отминал етап от надпреварата за парите и която Георги иска да купи.

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 429
Да, става въпрос за нивата. Поне си изясних защо онзи ходеше по нея

# 57
  • Мнения: 6 159
Неда се оказа жена с голямо сърце /отделно ,че цял живот търпи такъв...като Косьо/. Оказа се ,че заради него не са могли да имат деца и тя го е крила , за да не му се срине самочувствието . Сега след толкова години той изпростя и я обвини ,че заради нея няма свой наследник  и тя не издържа и му го каза . Ще има драми 10 епизода и  монолози на гроба на прасето .
Борис , който не прощава  лъжата , също  ще преживее срив . Дано не се наложи да гледаме  негов  вариант на  драмите на  Чочо .

# 58
  • Мнения: 30 961
Ох дано, че нещо ми писна от този Борис.

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 429
Ани го е преживяла. Ще му помогне отново.

Общи условия

Активация на акаунт