Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 871
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Проблемите с гърлото при децата често се дължат на отслабен имунитет и на резките температурни разлики, към които тялото не може бързо да се приспособи. Прекалено сухият въздух вследствие на отоплението с парно или климатици също може да предизвика дразнене, сухота и дискомфорт в гърлото.
В такива случаи са подходящи Тантум® Натура – желирани таблетки за смучене.

Какво представлява Тантум® Натура?
Тантум® Натура е хранителна добавка, на основата на прополис и обогатена с Витамин С и цинк. Всяка таблетка за смучене осигурява прием на витамин С и цинк, които допринасят за нормалната функция на имунната система. Таблетките не съдържат глутен.

Тантум® Натура повлиява благоприятно за поддържане нормалното физиологично състояние на гърлото и допринасят за нормалната функция на имунната система.



Как да използваме Тантум® Натура?
Тантум® Натура може да подпомогне функциите на имунната система, когато тялото е подложено на голям стрес (при смяна на сезоните). Желираната таблетка на Тантум® Натура осигурява продължително и широкообхватно действие чрез бавно разтваряне в устната кухина, като намалява усещането за сухота и дразнене в гърлото.
Препоръчва се ежедневен прием от 3 до 5 таблетки за смучене, според нуждите.

Защо прополис?
Прополис е натурално вещество, произведено от пчелите и използвано за защита на пчелния кошер срещу бактерии и външни агресори.

Защо витамин С?
Витамин С допринася за нормалното функциониране на имунната система.Придържането към разнообразната и балансирана диета е много важно, защото така се осигурява приемът на витамин С, който човешкото тяло не е в състояние да произвежда самостоятелно.

Защо цинк?
Цинкът допринася за нормалното функциониране на имунната система. Много ензими в нашето тяло го използват за метаболизма си и всъщност цинкът подпомага защитните сили на организма.

Участвайте в дискусията и спечелете един от три комплекта с игри за развиване на ума!
Знаете ли кои са най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото?
Публикувайте своя отговор като коментар в темата до 01.11. На 02.11. ще изтеглим тримата късметлии.

Скрит текст:

Моля, запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Таблетките за смучене не са подходящи за деца под 3-годишна възраст поради риск от задавяне.
Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене и здравословния начин на живот.

Последна редакция: чт, 18 окт 2018, 14:57 от Редактор**

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Току-що изкарах нещо, което първоначално помислих за банална настинка, но явно беше нещо по-сериозно. Започна с ужасни болки в гърлото, после се появи спастична кашлица, наложи се да посетя лекар, тъй като нямах подобрение.
Честно казано, не знам какви са причините за болки в гърлото -  вероятно са най-различни и са индивидуални, но бих искала да знам как мога да се предпазя за в бъдеще.

# 2
  • Мнения: 2 642
Климатикът е най -честата причина. Други са болести като фарингит и алергии.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 6 628
най-честата причина за посочените симптоми е настинката.
Различни видове алергия също биха могли да причинят сухота и дискомфорт

# 4
  • София
  • Мнения: 2 093
Здравейте! Мисля, че най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките, затова взимаме мерки превантивно. Възпаленото гърло  се предизвиква от бактериална инфекция. Много често тази инфекция води до възпаление в сливиците. Sad  Ние лично сме имали фарингит – възпалено гърло и тогава лекарката предписа на детето антибиотик, срещу който съм много против.

# 5
  • Мнения: 1 353
Сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са симптом на настинка, инвазия на вируси или бактерии.

# 6
  • Мнения: 29 254
Смятам, че сухият въздух допринася за дразнене на гърлото. Иначе - настинка, алергия, инфекция.

# 7
  • Мнения: 5 115
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са сухия въздух, спане с отворена уста, студения въздух през зимата, настинки, вируси. А може да бъдат предизвикани и от проблеми със стомаха.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дразненето, сухотата и дискомфортът в гърлото могат да се дължат на заболяване, отслабен имунитет, резки температурни разлики, към които тялото не може бързо да се приспособи, както и на прекалено сух въздух при отопление с парно или климатици.

# 9
  • Мнения: X
Най-честата причина за посочените симптоми е настинката и климатика. Сухият въздух също може да допринесе за дразнене на гърлото.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 070
Най-честите причини според мен са настинка, сух въздух , вирус.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото най-често са причинени от настинка/вируси,бактерии/.Случва се обаче и от сух въздух,много бърборене Simple Smile,алергия.......

# 12
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Според мен най честата причина е настинката.Гърлото е слабото място на моето дете Confused Дори и сега е вкъщи болен и всичко тръгна от там.

# 13
  • София
  • Мнения: 515
Настинка, алергии, климатик, много студени и газирани напитки7

# 14
  • София
  • Мнения: 9 520
Здравейте!
И двете с дъщеря ми имаме редовни проблеми с гърлото. Трите причини, които са водещи специално при нас двете според ОПЛ са студеното време (респективно студени храни и напитки през есента  изимата), сух въздух и вируси.
Самата аз редовно се лекувам с продуктите Тантум Верде. Дъщеря ми е още малка (доколкото знам  е за деца над  6 г), но съм приятно изненадана от темата за Тантум Натура. Още не сме ги пробвали, сега разбирам за съществуването им. Ще купя от аптеката да ни се намират за следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт