Съпруги на военнослужещи - 26

  • 54 165
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 411
Добро утро в зимния петък! Днес било ден на думата Благодаря.

"В думата "благодаря", която днес почитаме, има нещо магично. В нашия език тя започва с буквата, с която започва и назоваването на Бог. В нея се съдържа „благо“ и „дар“, защото добротата е едно от най-важните неща, които определя хората като вид.
Благодарността е сигурният начин да поддържаме хигиената на собствената си съвест."


Благодаря, че ви има, мили момичета!
Днес ще ви помоля да стискате палчета - гаджето отлита и ще я мисля два дни. Аз ще се оправя - благодаря за съветите. Пия чай от джинджифил с лимон, смуча хапове и т.н.
И Фло, не, не шофирам. Това е нещото, което никой не е в състояние да ме накара да направя. Знам, че съм зависима по този начин, но не мога.
Лек ден!

# 271
  • Мнения: 1 605
Добро утро
И аз БЛАГОДАРЯ че се срещнахме макар и виртуално
Фло,следващите са на 18.01; 21.01; 24.01. За формула1 ме разсмя,но явно и моите родители така мислят и татко когато тръгвам нанякъде все ме предупреждава да не натискам много педала.Според него съм любител на високите скорости
Да ви се похваля,осигурителния ми номер излезе,макар и с голямо закъснение,сега остава да завърша и да измислим какво ще правим.ММ кандидатства за мисия и ако го удобрят може би след като се върне ще решаваме какво да правим.Аз не съм много съгласна да ходи,но съм се убедила през годините,че стане ли въпрос за мисия никой не може да им промени мнението.
Пожелавам ви един много хубав и усмихнат ден въпреки студеното време навън

# 272
  • София
  • Мнения: 8 369
Все още е "празникът" на думата БЛАГОДАРЯ! Винаги я произнасям с вълнение и уважение.
БЛАГОДАРЯ, че ви има! Hug Времето прекарано с вас ми е изключително приятно.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, вече по-добре ли си? Стиснах палчета за момичето, което ще прелети хиляди километри. Какво не прави любовта? На добър час, влюбено момиче! И пак да дойдеш. bouquet
ДИМИТРОВА, каквото е рекъл "главнокомандващият", това ще стане. Нека да е най-доброто за вас! Hug
РАДИНКА, поздравления за решението да се научиш да кормуваш. Това вече не е лукс, то е необходимост car003.
МЪНИЧЕ, какво четеш? smile3529
ДУНДИ, сега като станете европейска столица на културата с вас няма да може да се говори.  Mr. Green
ЛУННО ЦВЕТЕ,  Hug
Момичета, отлитам към спалнята afwitch. Лека нощ!

# 273
  • Мнения: 2 411
В събота е позволено да забъркаш нещо сладко с шоколад, да поспиш с час повече и отново да не свършиш нещо, което отлагаш за пореден път. Да пропуснеш среща и вместо това да си останеш у дома и да гледаш любимия си филм, позволено е. Когато животът препуска и всеки ден минава по график, има един ден от седмицата, в който времето спира, забраните се отменят и сладкото е полезно.
Събота!
Добро утро!

Фло, по-добре съм. Днес дори мисля да чистя и да готвя. Казвала съм, че не обичам студа! Да си отива тази зима по-бързо. Девойката трябва да кацне по някое време днес. Хубав ден ви желая!

# 274
  • Мнения: 1 605
Добро утро и от мен,аз командировах дребосъците, ММ е наряд и сега е време да заседна над учебниците
Хубав уикенд

# 275
  • Мнения: 880
Привет, красавици!
Благодаря ви, че сме заедно! Нищо, че днес е 12.01. Но пък е св.Татяна! Честит празник, ако имаме празнуващи!
Ние сме в моя любим град - някой кара ски, другите се топлим около камината. Вътре беше 9 градуса като пристигнахме, а навън сега е минус 10. Но пък е много красиво. Снегът си е чист и бял. Покривите са покрити с бяла пелена и коминчетата пушат,  ли пушат.
Честит празник на всички пловдивчанки! От днес сте център на света! Видях красивата сцена и радостта на хората!
Хубав и слънчев ден!

# 276
  • София
  • Мнения: 8 369
Хей, пловдивчанки, как беше откриването? Ходихте ли на площада или го гледахте на топло пред телевизорите?
ДУНДИ, какво казва красавичката? Нали и те участват?
МЪНИЧЕ, МИС Ю, ЛЕЙДИ, МЕДУЗКЕ, какво ще споделите вие?
ЛУННО ЦВЕТЕ, тегли си те към планината... Хубаво описваш. !Чак топличко ми стана, все едно и аз съм до камината.
При мен напрежението полека лека спада. Днес последно прегледах и изпратих няколко курсови. Има още Mr. Green
Мисля, по-рано да се паркирам. Хайде, лека нощ! newsm46

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Фло, дзверът пя по обяд пред общината. Има шалче с логото.
Бяхме на площада. Никога не съм виждала толкова хора на едно място в Пловдив . Звукът, светлината и зарята бяха ОК, откъм съдържание имаше какво да се желае. И събрахме много студ, че бяхме там час и половина преди началото. Изчетох какво ли не, сигурно още много ще се пише и говори за това откриване. Чудесна идея, но много, много скъпа. Неоправдано скъпа. Дано направят и една пета от това, което обещаха, защото до тук са много назад с реализацията на проектите. Дано остане нещо значимо за града. До тук е ясна само печалбата в хотела на кмета. Но аз съм оптимист човек и вярвам, че всеки ще намери нещо за себе си в следващите 12 месеца.
Пихме по едно греяно вино вкъщи и се постоплихме.

# 278
  • Мнения: 2 183
Привет и от мен,
Аз бях от зрителите, които гледаха от топлия хол у нас, реших, че не ми се мръзне, вятърът беше много студен...
Въпреки всички негативизими, които се изписаха за това събитие, аз смятам, че Пловдив има нужда да се случват подобни неща..да има хора, да знаят за съществуването му и т.н.
При мен нищо ново, реших днес да направя от така известната напоследък торта с блатове Медовик от руските магазини, в Пловдив има 3 такива магазина, в 2 от тях бях вече и за мое съжаление нямат такива блатове.. свършили.. третият ми е много далеч и ще го пропусна..
А така ми се искаше да я изпробвам тази торта, но нищо, някой друг път ще е..
Сега се прибирам, че ще имаме един гост студент задочно тук и остава у нас, та да му подготвя квартирната стая Grinning
Пожелавам ви хубав неделен ден! Hug

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Къде изчезнахте всички? Да не ви отнесе вятърът нанякъде? Мен не успя, но аз си тежа на мястото.
Гледам, че с мъничето сме се сдобили с награди от форумната коледна игра.
Хайде да се похвалите с нещо хубаво.
Лека вечер на всички.

# 280
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет, привет!
Честито на печелившите. Който играе - пИчели, който не играе - не пИчели. Така беше казал един пловдивчанин Joy
Започвам да се хваля Wink
1. Аз оздравях, гаджето се разболя. Ill
2. Всички курсови са написани и изпратени. smile3523
3. Днес като легнах след обяд, уж за малко, та се събудих за новините. smile3507

Сега започвам да чета, че ми предстои един доста труден тест. В София днес даже слънце грееше и сняг прехвърчаше, но не беше духовито.
Гушкам ви и лека нощ wavey

# 281
  • Мнения: 2 183
Добро утро,

Дунди, Фло, за вас както казва Фло-чувала с прегръдките Hug
Аз не пиша, защото няма какво да кажа, то едно и също, на работа, вкъщи и това е.. вече искам да се стопли и да дойде пролетта.. наистина тук в Пловдив не усетихме кой знае каква зима, но все пак искам си пролетта..
Хайде слагам кафенцето със закусчица, който каквото иска и да се захващам с дейности..Приятен ден!

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
МисЮ, благодаря за закуската. За мен кафе и сок. Кроасаните само ги миришем. Stuck Out Tongue Winking Eye
Влизам завчера в Лидъл да купя едни гащи на дзвера и такъв аромат ме лъхна от пекарната им. Ами нечовешко е. Едва издържах. Хората трябва да влизат там със запушени носове. Joy
То и при мен тази седмица няма интересно. А другата ще сме с посещение от биг бос и ще е лудница.
Фло, теб вятърът не те е отнесъл, но пък грипът ви е настъпил. Дано минават леко тия зарази. При нас само синът на ММ се тръшна, ама още отпреди Нова година. На втори антибиотик е, че първият не го оправи, пил го е само 5 дена и е останал недоизлекуван /ехаааа, каква дума само/.
Лек ден на всички. При нас се показа слънце и пак е духовито.

# 283
  • София
  • Мнения: 8 369
Добро утро или по-точно добър ден, мили момичета.
Гледам, вчерашната закуска си стои, та затова сега слагам само по едно кафе Simple Smile


При мен нищо интересно. Гаджето върви към оздравяване. Аз се боря с науките. Между науките се правя на Пепеляшка, ходя за по няколко часа и до кабинета. Преди няколко дни си отделих един следобед за среща с готините баби.
ДИМИТРОВА, права ли съм, че утре ще стискаме палчета за теб?
ДУНДИ, имате ли резултат от диетуването? ( ама че дума, а?  Wink) Тези дни гаджето предложи да започнем някакъв режим на хранене заедно. Това вече е нещо!
МИС Ю, още мъничко потрай и ще посрещнем пролетта. И аз не съм почитател на зимата.
РАДИНКА, похвали се, до къде стигна с шофирането?
МЪНИЧЕ, как си? Спортуваш ли?
ЛУННО ЦВЕТЕ, хайде докато съм във ваканция ( от 5 - 15.02) да се организираме за културно мероприятие. За теб добро ли е това време?
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, предполагам, че вече си добре. Нали сме си говорили, че си направена от як материал Wink
СЕТИ БЕТИ, скоро не си се появявала. Как си миличка?
С ПАТЕНЦЕТО се чуваме. Малкото Патенце ходи на градина. Няма проблеми. Тя е добре. Поздравява ви.
Хайде, стига за днес. Трябва да се чете, а след обяд съм на лекция - последната за семестъра.
Желая ви спорен ден.  Hug

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Привет от слънчев и топъл Пловдив Nature High Brightness

Времето е прекрасно днес, стига да има с кой да обикаляш Laughing
Аз тъкмо се прибирам от военния магазин - облякох се най-сетне с новите мушами... Дано скоро не ни задължат да ги носим постоянно - ужасни са!
Фло, спортувам активно от началото на годината. И вода пия по литър и половина на ден! Горда съм много със себе си, а кантара показва -4 Yum Има напредък, но има и още много да боря Simple Smile
Все по-често ми се върти идеята, да си взема боксов тренажор и вкъщи Simple Smile За 8.03 може и да ме огрее Thinking
Да се оправя гаджето, а пък ти се пази, да не те повтори!
Питала си какво чета в момента - "Български обичаи и ритуали" от Лилия Старева.

dundi73, получи ли си вече наградата? Аз се разминах с куриера днес, та после ще отида до офиса, за да с я взема Simple Smile
Нали съм "връзкарка" Laughing Stuck Out Tongue ...много се смях вчера като прочетох Simple Smile
За тези, които не са запознати - бях обявена публично за вътрешен човек на BG-MAMMA, който печели редовно награди Laughing

Общи условия

Активация на акаунт