Трябва ли да прекратя връзка заради това?

  • 7 147
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 603
Според вас има ли вариант да преодолея това и КАК или трябва да прекъсна тази връзка?
Няма вариант да преодолееш това. Трябва да прекъснеш връзката.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 990
Ако имаше любов, нямаше да се вторачваш в ръста.
Раздели се с момчето и не си губете времето. Ти ще си намериш някой висок, а той - някоя, която го обича.

# 17
  • France
  • Мнения: 165
Ръст 173 см за жена е напълно нормална височина, да не кажа средна.  Разбирам да си 183 см и да се хвалиш колко си висока. Нямаш кураж да признаеш че не искаш вече да си с това момче и му търсиш неистово недостатъци. Не разбрах на колко години си но звучиш като заблудена тийнейджърка...

# 18
  • INFJ
  • Мнения: 9 352
Чак пък средна... Средната височина на жените масово варира от 155 до 165 в световен мащаб.

# 19
  • Сф
  • Мнения: 10 661
Тази тема ме изкефи съботно!
Щом някой не те привлича заради нещо във външния вид, не тръгваш с него, камо ли да ходиш 4 години.
Отделно, мисля че ти е скучно с твоя, щом все още си вторачена в ръста му.Това не е твоя човек!
Завърти се покрай някоя баскетболна зала.Там са впечатляващо високи и с големи ръце.Разбира се, ти също трябва да изглеждаш достатъчно впечатляващо като жена, за да ти обърнат внимание.Успех!

# 20
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Кое  е ДРУГОТО???

# 21
  • Мнения: 5 246
И аз имах такива терзания как изглеждам с гаджето отстрани- висока и едра. Ама траеха кратко, защото осъзнах, че са простотии.

# 22
  • Мнения: 5 508
Не губи времето на човека, а и своето, заради невъзможността ти да преодолееш комплексите си Simple Smile

# 23
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
trolche да не си 183 см?
Според таблиците за женския ръст, 173 см я вкарва в категорията висока. По-рано бях чул за клуб на високите хора, мисля, че беше в Холандия. Жените, които могат да членуват в него, трябва да са от 184 см нагоре.

А помните ли един случай, в който мъжът беше 177 см, а жената поне 215 см мисля. Мисля, че беше в Холандия. Дори го даваха по тв. Авторке-виж ги двамата с каква разлика са, ама си живееха заедно.

Последна редакция: сб, 20 окт 2018, 10:41 от Natael-1485

# 24
  • Мнения: 501
Да, трябва да го оставиш и то не заради ръста му, а защото не го обичаш. Ако го обичаше, нямаше да има значение колко е висок, колко тежи, какъв цвят му е косата и прочие. От историята ти не оставам с впечатлението да имаш чувства. Описала си го като някаква стока - много мил, грижовен, всеотдаен, ама ръстът не ме кефи. Точно сякаш правиш реклама на някаква стока, дето е много добра, ама може да не ви хареса еди си какво. Освен това добронамерено те съветвам да потърсиш психолог. Прекалено си се вторачила в ръста си, прекалено много го мислиш, щом чак и теми пускаш, значи наистина те тормози. А, повярвай ми, има много по-сериозни проблеми. И дори и да кажеш, че знаеш, че е така, всъщност не го осъзнаваш. Стегни се!

# 25
  • Мнения: 1 031
Не е твоят човек, но не ръстът е проблема.

Имах колежка, висока около 185-190 см и тя имаше същите комплекси. Търсеше си мъж, който да е поне 5-10 см по-висок от нея. Та като стана на 30+ години се ожени за мъж, който не беше повече от 175 см.

# 26
  • Мнения: 7 261
Да, трябва да го оставиш и да му дадеш възможността да си намери жена, която го обича.

# 27
  • Мнения: 136
Не за психолог, за психиатър си.

# 28
  • София
  • Мнения: 24 839
Чувствам се ужасно кофти..... Знам,  че ако не е височината,  ще има друо... Но, още в началото  знаех,  че не трябва да задълбочавам отношенията си, тъй като още тогава ми пречеше това.

Това е- знаеш го от 4 години и що за мазохист си, че да продължаваш?
И що за некоректно същество си, за да държиш " на дивана" и заблуждаваш 4 години момчето, което те обича?

# 29
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Само не му казвай истинската причина /ръста/ като го зарязваш. Измисли нещо друго.
Не може да заблуждаваш 4 години един човек и.....да го държиш на дивана....
Имаш сериозен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт