Пулмолог-Варна

  • 52 681
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 8 769
Спешно ми трябва детски пулмолог във Варна. Разбира се, да е добър.
Някакви съвети, мнения, координати?
Мерси!

# 1
  • Мнения: 17 407
Д-р Христов- преглежда в детския център на ул. Гурко.

# 2
  • Мнения: 8 769
Мерси! За съжаление снощи нета ми се скапа и не можах да ти видя постинга. Днес ходихме при доц. Дяков по препоръка на нашата педиатърка.
И на двамата им сложи диагноза пнеумония. Ще се застрелям! #2gunfire

# 3
  • Мнения: 17 407
Неприятна работа... Доц. Дянков е добър диагностик, а назначи ли им лечение? Ако искаш ги консултирай и  с пулмолога.

# 4
  • Мнения: 8 769
Назначи им, да, антибиотици "любими" #Cussing out След това направихме рентгенова снимка, там не се вижда пневмония, а дълбок бронхит, ама казаха антибиотиците да си ги дцуркаме Crazy
Венера, благодаря ти. Този център, където преглежда д-р Христов сигурно е същият, където е и д-р Шивачев, нали? Под Окръжна болница?

# 5
  • Мнения: 17 407
Да, същият е. Няма начин да не даваш антибиотиците. Дано се оправят по-бързо Simple Smile

# 6
здравейте!а можете ли да ми дадете телефони на д-р Дянков?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
Д-р Румяна Веселинова, но не е детски Sad
ако искаш ще ти дам координати

# 8
  • Мнения: 230
Здравейте! Моля, препоръчайте наистина добър пулмолог във Варна. Искам да помогна на една възрастна жена, чиято дъщеря е измъчвана от страшна болест след лекарска грешка. Благодаря!

# 9
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 406
Д-р Румяна Веселинова, кабинета и е в болка на ъгъла на ул. Пирин и Цар Освободител.

# 10
  • Мнения: 4 344
доц.кисйова

# 11
  • Мнения: 17 407
Пише се Кисьова. ОБади се в ДКц- Св. МАрина и попитай кои лекари са там. РАботят и в отделенията по принцип.

# 12
  • Мнения: 324
Д-р Румяна Веселинова, кабинета и е в болка на ъгъла на ул. Пирин и Цар Освободител.
И аз препоръчвам.  Peace
Също доц.Радков. Преглежда всеки вторник в МЦ "Калина", с предварително записване.

# 13
  • Мнения: 230
Пише се Кисьова. ОБади се в ДКц- Св. МАрина и попитай кои лекари са там. РАботят и в отделенията по принцип.

Дренка, не търся пулмолог изобщо и това е доста ясно формулирано във въпроса ми. Иначе, по принцип, всеки средно интелигентен човек би се досетил, как да намери какъвто и да е медицински специалист- в болницата. Но има кадърни и некадърни. Некадърните са довели момичето до ужасно състояние...
Не разбирам изобщо, защо си ми отговорила. Хората от форума се нуждаят от добронамереност, не от менторство. Детето на една жена е в адски мъки, а ние си пишем, ей така-за спорта!

Благодаря на всички, които са ми отговорили, с желанието да помогнат!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 398
Спешно ми трябва добър детски пулмолог във Варна.
Ако може споделете мнения и координати .
Мерси предварително!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 398
Разбрах ,че в терапията има детска пулмология . Някой знае ли нещо повече?

# 16
  • Мнения: 8 769
Бях водила децата си при пулмолог в детската клиника, която се намира на една от улиците с генерали...(Ген. Паренсов?),но не си спомням нито адреса, нито името на пулмолога.
Обаче пък беше добър...един такъв с брада.
Не помогнах много, но като си видя визитките у дома, ще се постарая да пиша пак.

# 17
  • Мнения: 17 407
Д-р Христов, предполагам. Ама има и ПЕтров, пак с брада, но по- нисък и пълен. Последният знам, че ходи по- домовете, не съм сигурна дали е в центъра на Гурко. КАкто и да е, де, и двамата са добри специалисти.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 398
Значи да търсим лекар с брада Wink ......
Туфи ,ако имаш възможност пиши после ,как точно се казва лекаря.
А този д-р Христов преглежда ли в терапията?А по ЗК?

# 19
  • Мнения: 8 769
Така, в миг на просветление се сетих, че аз също бях пускала тема тук и така бях изнамерила този доктор от МЦ на ул. Гурко.  smile3521
Затова слях няколко теми за пулмолозите във Варна.
salina, като си гледам постовете (и тези на Венера и Дренка) сме ходили при д-р Христов. Ще потърся у дома визитките (не ги нося със себе си в чантта).
Успех!!!



П.С. Само да ви кажа, че тогава синът ми пи АБ, а дъщеря ми бе на хомеопатично лечение. Тя оздравя за седмица, той - за повече от 10 дни. Назначиха му втори АБ, който вече категорично отказах...ама това е за друга тема.

# 20
  • Мнения: 17 407
Венера и Дренка са едно и също лице Laughing НЕщо не можах да публикувам отоговра тука и писах ЛС на салина

# 21
  • Мнения: 8 769
Венера и Дренка са едно и също лице Laughing
Изобщо не проверих Embarassed, макар още като написах имената да ми светна нещо. Все повече се убеждавам, че трявба да вярвам малко повече в собственото си 6-то чувство.... Grinning

# 22
  • Мнения: 7
Лекари със специалност детска пулмология във Варна са: Д-р Добруджанска 0888879584, д-р Петров МБАЛ ''Св. Марина'' сл.302851 вътр. 250 и д-р Грънчарова 0886388160, ОДПФЗС.

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 10:08 от simeon3

# 23
  • Мнения: 17 407
Ще ме прощавате за менторския Laughing тон, ама нито са само тези, нито Добруджанска се пише с О

# 24
  • Мнения: 8 769
salina, ето при кого сме ходили със сигурност-намерих визитката:
д-р Иван Христов
детски болессти, белодробни болести и дихателни алергии
Специализиран медицински център по детски болести
ул. Генерал Гурко 49
тел: 611116
Дано съм била полезна!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 398
Доня Туфиня ,много ти благодаря  bouquet

# 26
  • Мнения: 7
Извинете за грешката. За останалата информация съм сигурна.

# 27
От няколко месеца чета в сайта, но едва днес се регистрирах за да споделя мнението си. През последните месеци по повод на сериозни здравословни проблеми на сина ми, попаднах при д-р Христов, няма да изпадам в подробности но съм крайно недоволна от него. Имам визитката му, на която пише пулмолог и директно го запитах има ли призната специалност по детска пулмология. Отговори ми ‘’Не, но отдавна работя това, имам специалност педиатрия’’. Знам, че лекарите се явяват на сериозни изпити, някои от които в София за да получат специалност. Мисля, че е редно точно да ни информират за нивото на квалификацията си, а не да ни лъжат.

Общи условия

Активация на акаунт