Рак на белия дроб - тема 2

  • 44 001
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 307
Мери ,миличка , звучи зле ,но можеше и по -зле да е . Ще се справиш ,момиченце, явно съдбата те е шамаросала здраво ,а такива като теб оцеляват и стават победители във всичко,с което се заемат .
Прегръдки и целувки за рождения ти ден !

# 361
  • Мнения: 2 199
Ал, как си?
Лейди, как е баща ти?
Таня, за мъжът си да напишеш как е?
Мери, мила посъвземаш ли се?
Всички да минат и да се разпишат ако може.
Ние бяхме два дена добре и сега пак се започна задух и умора, и разправии за доктор. Абе ще го мисля утре.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 16:45 от Няма смисъл

# 362
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мина втората терапия. Тази платина не ми понася. Пак три дни повръщах. Днес съм по- добре. Имам и алергична реакция към химиотерапията. Изписаха ми хапчетата три пред и три след терапията. Не, че помагат особено.
Ох, така сме се хванали, че за сега няма пускане. Дано да издържа.
Някои ползвал ли е сода с лимон?

# 363
  • Мнения: 48
Здравейте хора. Ами рожденият ден беше скучен. Почерпих за мое здраве хапнах с приятелят ми на пицария и си легнах в 10. Не знам колко съм се посъвзела ама се опитвам да се стегна заради моя. Сега търся решение с финансите , че да мога да си позволя второ мнение и ако се наложи да направя още изследвания. Трудно е хора. Трудно е да си сам. Както и търся някаква работа, лека , за да не се натоварвам , но да изкарвам достатъчно да се издържам сама. Иначе за сега сякаш се държа.
Едно въпросче нормално ли е да не се храня всеки ден ? От вчера не съм яла . И не съм гладна въобще.

# 364
  • Мнения: 2 199
Мери, не е нормално да не се храниш ☝🏻
Писа, че нямаш семейство, но приятели предполагам имаш. Не могат ли да ти помогнат по някакъв начин. Социалните?
Моля те стегни се и си направи някакъв план как да действаш за напред. Например:
- Разговор с лекарите отново за плана им за лечение.
- Разговор с близките ти хора
- Зов евентуално за помощ чрез социалните медии.
Ако някой друг има идеи да допълва. Но ако не правиш нищо не си помагаш.
Ал, дано изкараш химията 🤞 Как пък се появи алергията. За повръщането взимаш ли нещо?

# 365
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мери, не разбрах нито от къде си, нито къде живееш, нито как се издържаш, нито дали си здравноосигурена.
Предложиха ти да се обърнеш към професор Чирков и аз мисля така. Трябва да се види първо сърцето ти.

# 366
  • Мнения: 48
Понеже Ал попита - от Петербург съм но от малка живея в България, Бургас. Лятото работя като аниматор в хотел зимата- сервитьорка и почасово аниматор за редки партита, здравни осигуровки имам. Да имам приятели но предпочитам да се справя сама, а и много малко хора от обкръжението ми знаят за състоянието ми. От много време се справям . За лечението казаха първо няколко изследвания на сърцето и след като се разбере състоянието ще се решава какво ще е лечението ще мога ли да издържа операция и прочее. А иначе не стоя и да бездействам. Все още работя . Просто смятам да потърся по лека работа

# 367
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Мери, ще ти се наложи да намалиш темпото.
Не зная как е работата в Бургас през зимата, но ще трябва да не се напрягаш излишно.
Мисля си, дали може всичко да се реши с една операция, но за това ще трябва консултация с добър специалист.

# 368
  • Мнения: 2 199
Мери, не исках да те засегна. Просто исках да те мобилизирам да си направиш някакъв план за преборване с болестта.
Успех и пиши когато можеш.

# 369
  • Мнения: 48
Не , не съм се засегнала. Работата тук в кафето което работя е доста натоварено. Затова мисля да сменя професията с нещо в офис. Относно плана , това което ми казаха когато стана въпрос за операцията е ,че ще се опитат да премахнат тумора , ако изобщо стигна до там. Казаха че не мога сега да се оперирам заради сърцето защото можело да не издържи операцията , но и не мога да чакам много за да не тръгнат разсейки, ами да се махне още от началото. Поне това разбрах . Не знам до колко ще помогне. А темпото... Трудно ми е да го намаля , попринцип съм танцьор , ходя по планини редовно , по пещери ( пещерен спасител съм и се занимавам понякога със спелеология) както и исках да си изкарам курс и за парамедик. Сега всичко това отпада и само лека работа колкото да не откачам сама с кучето в къщи. Решила съм да се стегна да се излекувам ама ми е трудно .

# 370
  • Мнения: 307
Ал , мъжът ми пиеше вода с лимон и това много му помагаше . Купих и сода от аптеката -пречистена от метали , но само аз си я пия ,когато ме притесни язвата.
Няма смисъл ,как сте ?  Моят днес се събуди с оплаквания , че краката му омекват , но обиколихме центъра на Франкфурт по негово настояване и беше ОК . Външният му вид е добър ,само треморът на ръцете е видимата последица от терапиите , и аз го забелязвам ,защото го знам .
Мери , приятелите точно сега са ти нужни . Не се притеснявай да потърсиш помощ , мнозинството от хората са добри . А това ,че щели да разберат за проблема ти , не трябва да е твоя грижа . Те така или иначе ще разберат .

Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 20:49 от Tania tan

# 371
  • Мнения: 2 199
Таня, добре сме два дена да чукна на главата му дебела 🙂. И моят трудно вървеше по време на хемото, казваше, че костите в таза му пречели.
Ал, как си днес?

# 372
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Много ме боли гърба. Нямам много сили, но по- добре от вчера. Утре трябва да отида до града да свърша някои работи. Ще видим.

# 373
  • Мнения: 2 199
Много ме боли гърба. Нямам много сили, но по- добре от вчера. Утре трябва да отида до града да свърша някои работи. Ще видим.

🙁 Предполагам ходенето ти е спешно, но внимавай, да не настинеш, че лошо. Тази химия е толкова гадна, дръж се още 6 имаш нали?

# 374
  • Враца
  • Мнения: 1 017
За сега 6 общо са ми изписали. Две минах. Следващата е на 30.

Общи условия

Активация на акаунт