Сърбежи в корема

  • 2 010
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте мамчета,
бременна съм в 35 г.с. и от два дни имам непрекъснати сърбежи в корема. Сякаш съм нахапана от комари. Питам се дали е от косичката на бебчо или причаната е друга? На Вас дали Ви се е случвало?

# 1
  • Мнения: 268
Къде ги усещаш тези сърбежи?
От вътрешната страна на корема ли?  Shocked
Ако са от външната, сигурно е от разтягането на кожата, но от вътрешната ... не съм усещала никога.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Ама вътре в корема или по кожата външно? Аз имах такива сърбежи по кожата и с двете бремености. Така и не разбрах от какво. Докторите казват "дерматоза на бремеността", ама според мен и те не знаеха от какво са. Imp

# 3
  • Мнения: 717
И мен ме сърбеше корема, това е от разтягането на кожата според мен.

# 4
  • Мнения: 3 569
Даже и аз знам отговора - бебето расте, кожата се опъва. Simple Smile От косата на бебето доколото знам се получават киселини...

# 5
  • София
  • Мнения: 366
Мен си ме сърбеше отвътре  Laughing . Като ми се разходеше дребхата по таза, такъв сърбеж беше, но иди се почеши де  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 800
И мен ме сърби, и от вътре и отвън. Но като се оплача, ми казват, че е нормално и толкова. Външно се мажа с крем Галеник, а за вътрешното - ще мине Rolling Eyes

# 7
Това е от опъването на кожата!Помня колко досадно и изнервящо беше!

# 8
  • Мнения: 928
Заради растежа на кожата те сърби отвън,ама отвътре-може бебчо да танцува или да те гъдилка.В крайна сметка-мажи коремчето да не се нацепиш и леко раждане!

# 9
  • Мнения: 36
Мерси мамчета. Като се замисля май сърбежите са по-скоро външни. Вероятно е от разтягането на кожата.

Общи условия

Активация на акаунт