Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
Да. Няма значение дали е естествено красива, или хирурзи са пипнали тук-там. И в двата случая става въпрос за много инвестиции (време, пари, усилия) и постоянство в поддържането на перфектен външен вид.

# 46
Естествено! Красотата радва очите, защо да не й се насладя Wink

# 47
Възмущавам се  Wink
Как може толкова несправедливо да са разпределени благата.  Crossing Arms

# 48
В повечето случаи не си признавам.  Rolling Eyes

# 49
На мен ми се струва нормлано, аз също реагирам така и ги соча на мъжа ми  Laughing

# 50
  • Варна
Всичко що е красиво ми хваща окото. Обаче по-често обръщам внимание на мъжа ми като видя красива жена. За мъжете си затрайвам, да не му наранявам чувствителната душа Grinning

# 51
И аз се възхищавам на красивите жени открито. Даже напоследък май се възхищавам повече на жени, отколкото на мъже - ми какво да се прави - по-красивият пол сме  Laughing

# 52
и аз открито демонстирам мнението си по този въпрос,а и в крайна сметка на бялото не  мога да кажа черно! Wink

# 53
  • Sofia
Възхищавам се на борбените хора, а на красивите жени и мъже се радвам

# 54
Възхищавам се, но не открито. Wink Истината е, че ако по някоя случайност се окажа в близост до изумително красива жена, зверски се комплексирам - чувствам се, сякаш изглеждам като удавен плъх, и ми става тъжно, че природата е била толкова неблагосклонна към мен. Sad Но това ми състояние за щастие обикновено трае кратко, тъй че се случва и съвсем истински да се насладя на нечии женски прелести, забравяйки какво съм грозно пате.  Mr. Green

# 55
  • в Tara
аз се възхищавам скрито, не й го казвам, но винаги с мъжа ми правим коментар - каква готина мадама!
имаме едно семейство приятели, тя е много ревнива и ревнува чак от жените по тв-то. аз като кажа за някоя жена, че ми харесва мъжа чак не вярва и ми вика 'айде сега, чак пък да си толкова либерална' hahaha

# 56
ХАРЕСВАМ ЕСТЕСТВЕНИТЕ ЖЕНИ,ТЕЗИ ДЕТО ЕДИН ГЛАНЦ НАУСТНИТЕ СЛАГАТ И СА ХУБАВИ.СИНЪТ МИ Е НА 16 Г. И МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА СИ ИМА ТАКАВА ПРИЯТЕЛКА,А НЕ НЯКОЯ ДЕТО ИЗГЛЕЖДА НА 28,А Е НА 16

# 57
  • в Tara
и аз харесвам естествените жени, и тези, които знаят, че са красиви, но скромни.  не знам дали се сещате newsm78 има един типаж жени, дето не пропускат повод да си кажат - днес ми каза еди кой си, че съм много хубава Flutter
или пък - като изляза на улицата и все ми свиркат колите Laughing
но! щом това ги прави щастливи  Grinning

# 58
Хубавите жени винаги правят впечатление, почти няма човек, който да не ги забележи. Друг е въпроса, че всеки има вкус, един харесва едно, друг- друго. Та като видя някоя мацка, която ми харесва не пропускам да го отбележа, но няма да отида да и го кажа в очите де, кой знае какво ще си помисли. Wink Ако ми е позната или контактувам с нея по някакъв повод може да и направя комплимент. Не харесвам обаче типа жени, които непрестанно търсят одобрение и си просят комплименти, такова самочувствие не обичам да подхранвам. Wink

# 59
ДА, възхищавам се... хубавото си е хубаво... независимо жена или мъж  Wink и винаги "ръчкам" в ребрата половинката или който е с мен  Joy
Дори преди време колегите (работя повече с мъже) ме питаха дали не съм "обърнала" ....., но какво да се прави като красивите жени са повече от привлекателните мъже  newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт