"Sure Check"- моля споделете!!!

  • 137 772
  • 237
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Пробвали ли сте този тест за бременност?След едноседмично закъснение тестта е отрицателен. Дали да му вярвам? Моля пишете! Благодаря Ви!  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 181
Шуър чек ми показа двете чертички, когато забременях. Преди това си правих лентичка и беше отрицателен. Ако се съмняваш вземи втори тест или най-добре върви на лекар.

# 2
  • Мнения: 2 332
Направих си тест с Sure Check след 10 дена закъснение, и след това  -след 14 дена. И двата - положителни (както се вижда от лентичката). Но съм чувала, че е възможно да ти е отрицателен теста, а да си бременна, виж обратния вариант не е възможен Wink.

# 3
  • Мнения: 285
Благодаря Ви,момичета! Вече си уговорих и час за преглед при гинеколога,но все пак исках да чуя и вашето мнение.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9 063
Принципно, когато се прави тест след закъснение, ако тестът не отчете, "вината" е в организма, не в теста, защото всички тестове (добрите) са "проектирани" да засичат бременност при достигане на определена концентрация на нивото на бременния хормон. При някои жени обаче този хормон се натрупва много бавно и тестовете не могат да го засекат, колкото и голяма чувствителност да имат. В такъв случай се прави кръвен тест, който е достоверен на 100 %.
Успех ти желая Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 455
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

# 6
  • Мнения: 196
Пробвали ли сте този тест за бременност?След едноседмично закъснение тестта е отрицателен. Дали да му вярвам? Моля пишете! Благодаря Ви!  newsm78
Ами аз си направих точно такъв тест и излезе отрицателен,а бях бременна вече,разбрах го като си купих съвсем обикновен тест за бременност от 1.20лв.Бях в 9г.с.

# 7
  • Мнения: 1 259
Много е точен теста.Преди да пробвам него си правих два от тези с лентичките и не показаха вярно.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И на мен винаги ми е показвал верно.За съжаление"-" след закъснение.

# 9
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен също.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен Peace.Показа ми двете чертички в деня,в който трябваше да ми дойде

# 11
  • Мнения: 742
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен така до сега неме е мамил Grinning. Аз съм с нередовен цикъл Embarassed и ми ме случва често да си го купувам #Cussing out

# 12
  • Мнения: 723
При мен също винаги е бил верен!  Peace

# 13
  • Мнения: 653
при мен явно не работи вярно
купих си обикновен двоен тест и той позна - 2 чертички
Sure Check е много по-удобен за ползване разбира се, но мисля че и един обикновен тест е достатъчно добър. А и цената не е за пренебрегване.

# 14
  • Мнения: 1 942
На мен в 5 седмица бременост ми показа отрицателен резултат и аз за съжаление му се доверих и си направих ренгенова снимка. Ей оревах го тоя Шуар Чек 9 месеца  Embarassed Върви на лекар или си направи кръвен тест. Стискаме палци   bouquet

# 15
  • Мнения: 666
 При мен ми е показвал 2 черти , а се оказа че не съм била бременна

# 16
  • Мнения: 9 063
Фалшив положителен тест няма.

# 17
# 18
  • Мнения: 285
Момичета,дойде ми! Благодаря Ви от сърце! smile3501

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
При мен показа бременност около седмица след закъснението на цикъла,след три дни отново направих същия тест-пак положителен,и след още з дни гинеколога ми потвърди бременността.Така че може да му се вярва.

# 20
  • Мнения: 71
аз искам да попитам дали теста показва вярно след като си проверил резултатите о6те паржата минута, т.е си отворил да види6 резултатите или задалвително трябжа да се 4ака 5 минути и тогажа да с еотваря?

# 21
  • Мнения: 2 332
аз искам да попитам дали теста показва вярно след като си проверил резултатите о6те паржата минута, т.е си отворил да види6 резултатите или задалвително трябжа да се 4ака 5 минути и тогажа да с еотваря?
По упътване трябва да изчакаш 5 минути преди да отчетеш резултата - и не по-късно от 10 мин. Ти май нямаш търпение?  Wink

# 22
  • Мнения: 1 425
Аз също го отворих още на първата минута и резултата си беше положителен!

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
При мен е показвал винаги точно.

# 24
  • Мнения: 752
И за двете бременности го използах и не сгреши. За втората бях сигурна, че съм бременна и го ползвах един ден преди дата на идването ми,  т.е. реално не ми беше закъснял. Беше положителен и наистина бях бременна.

# 25
  • Мнения: 71
аз не се съмнявам че показва точно, но ме интересува дали някой го е отворил преди 5-те минути и дали това влияе на резултата.Иначе му вярвам напълно!

# 26
Здравейте!Преди малко си направих тест за бременност и беше отрицателен,но по принцип трябва да ми дойде след седмица.Дали е верен?Защото забелязвам,че повечето са го ползвали след като им закъснее  Embarassed  не съм много запозната затова ви моля да ми обясните   Embarassed

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз не повярвах на първия,та взех още един от аптеката-същия резултат Grinning.Спазвам упътването.

# 28
  • Мнения: 2 019
При мен Sure Check винаги е показвал истината!
и при мен

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Мда и при мен досега е показвал вярно. Имам предвид този, който е касетка. Купувала съм други-лентички, един път не познаха.

# 30
  • Мнения: 55
Два пъти съм го ползвала и двата пъти отчете правилно.

# 31
  • Мнения: 5 393
Един път съм го ползвала и отчете правилно-беше 3 дни след като ми закъсня цикъла.

# 32
  • Мнения: 2 336
Няколко пъти съм го ползвам и винаги ми е показвал вярно Peace

# 33
И при мен винаги е показвал верен резултат,отчита се на 5-тата минута.

# 34
  • Мнения: 753
За мен теста е 100 %-тов

# 35
  • Мнения: 1 883
Два пъти съм го ползвала и двата пъти отчете правилно.
Peace

# 36
Zdraveite.Dnes si napravih test Sure Check,no datata na cik1la mi e 4ak sled 7 dni.Predi na testa pi6e6e,4e moje da se pravi 7 dni sled polov akt,ne zad1ljitelno sled zak1snenie na cik1la.Iskam da popitam..moje li rezultata da e bil gre6en?(napravih si go za6toto se pritesnqvah ot cvetna bremennost)

# 37
  • Мнения: 820
аз не се съмнявам че показва точно, но ме интересува дали някой го е отворил преди 5-те минути и дали това влияе на резултата.Иначе му вярвам напълно!
Няма никакво значение дали си го отворила на първата или на петата минута, отварянето на капачето не оказва влияние върху резултата.

Здравейте!Преди малко си направих тест за бременност и беше отрицателен,но по принцип трябва да ми дойде след седмица.Дали е верен?Защото забелязвам,че повечето са го ползвали след като им закъснение Embarassed  не съм много запозната затова ви моля да ми обясните   Embarassed

Бременния хормон, който тестовете отчитат започва да се отделя едва след имплантирането на ембриона в матката. Това се случва 5 до 10 дни след евентуалното оплождане. В твоя случай си направила тест прекалено рано, дори да има бременност нивото на хормона не е достигнало стойностите, който теста може да отчете. Тествай се в деня когато трябва да ти дойде или на поне 1 ден закъснение.

Сиси, изключително рядко се засича бременност  с уринен тест толкова рано, въпреки това което пише на теста. За да си сигурна изчакай си датата на цикъла и тествай отново. Освен това, датата на бременността може да не съвпадне с датата на половия контакт. Поради факта, че сперматозоидите могат да преживеят няколко дни в половата система на жената, може да правиш секс днес, а реално да забременееш след 3 дни (ако тогава е настъпила овулацията). За това най-правилно се броят дните не от датата на половия контакт, а от датата на овулацията (ако разбира се знаеш кога е била).

# 38
  • Мнения: 3 621
Веднъж само съм използвала този тест , и си показа вярно  Flutter Flutter Flutter

# 39
  • Мнения: 1 416
Няколко пъти съм го ползвала, винаги е отчитал точен резултат.

# 40
  • Мнения: 5 391
Доволна съм, до сега винаги е отчитал вярно.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 787
Този тест ми показа двете чертички в деня,в който трябваше да ми дойде.

# 42
  • Мнения: 26
При мен този тест показваше една червена черта и една едва забелижима светло розова. Когато го направих за втори път ситуацията се повтори. Отидох на лекар и бях бреманна  Simple Smile

# 43
iskam da pitam nqkoy koyto znae dali ozi test sas Sure Check deystva sled 1-2 dena sled kato e izvyr6en poloviqt akt?nqkoy ako znae i moje da mi otgovori 6te sam mn blagodaren!  Confused Tired

# 44
  • Мнения: 820
Bez Ime, това е абсолютно невъзможно. Тестовете за бременност отчитат нивото на хормона на бременността, който започва да се отделя СЛЕД имплантирането на ембриона в матката. Това събитие се случва средно 7 - 10 дни след зачеването. Два дни след евентуално зачеване няма какъв хормон да се отчита Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 1 335
По това време и бременност няма. Най-много оплодена яйцеклетка. Я се задържи, я не

# 46
  • Мнения: 3 459
Ползвала съм го само веднъж и отчете правилно  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 029
2 пъти ми се е случвало да е отрицателен, а всъщност да съм бременна

# 48
  • Мнения: 2 090
 по колко пъти отговаряте в една тема,и не забелязвате ли ,че авторката е писала още на 2 стр,че и е дошъл цикъла,ами продължавате да си отговаряте hahaha hahaha hahaha
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен Peace.Показа ми двете чертички в деня,в който трябваше да ми дойде
[/quo
Този тест ми показа двете чертички в деня,в който трябваше да ми дойде.

# 49
зравейте.въпросът ми е следния:може  ли даден вид лекарство (в момента приемам хлорнитромицин) да повлияе на резултата? направих  си теста вчера и излезна отрицателен (закъснява ми с 12 дена),на упътването имаше няколко изредени антибиотика,които влияят,но този го нямаше.благодаря ви предварително.целувки

# 50
  • Мнения: 820
Кои антибиотици са изредени? newsm78

# 51
за съжаление изхвърлих опаковката.знам че имаше пеницилин,цефазулин.не мога да открия в интернет съдържанието на теста.

# 52
  • Мнения: 820
Мисля, че е станало объркване. Антибиотици, алкохол и противозачатъчни не могат да повлияят  резултата от теста. Теста засича само и единствено ЧХГ. Лекарства като прегнил които съдържат ЧХГ могат да дадат фалшиво положителен резултат.
Can drug use affect pregnancy test results?

# 53
Az ne sum izpolzvala testa, za6toto aptekaria v kvartalnata apteka mi kaza, 4e ima nedovolni klienti ot nego i mi preporu4a niakakuv test s dve lenti4ki vutre. Mislia, 4e be6e Home test. Purvata lenti4ka mi pokaza polojiten rezultat, napravih i vtorata - pak polojitelen. Simple Smile Ve4e sum bremenna v 4-ti mesec.
PSP: Osven tova ot4ita rezultata za 1minutka...

Uspeh na vsi4ki !!!

# 54
Аз пък имам следния въпрос...приятелката ми е спокойна обаче мен ме гложди за това да питам...
Днес направи теста тя...става дума за 7 дни закъснение (не и е редовен много много...по принцип и закъснява с 3-4 дни) и двамата малко се спекохме защото фала стана 1 ден след нейната овулация (поне по общи сметки)...но не съм свършил в нея това е категорично...
теста излезе отрицателен днес...а става дума за около 22-23 дни след "фала"...възможно ли е да не се е натрупал този хормон все още...все пак е доста време изминало...
и не ми се карайте моля и да ме изкарвате безотговорен...много съм си отговорен ама стават понякога тези неща...да не говорим че ми се случва за пръв път и съм на тръни и нокти (снощи почти не спах)

# 55
  • Мнения: 3 453
Ами възможно е да е бременна и стойностите да се ниски, затова да не отчита теста.
Също така е възможно да има задържан фоликул или хормонален дисбаланс, или ановулаторен цикъл, или по-късна овулация. Причини колкото щеш! За да не се побърквате, нека приятелката ти отиде на преглед. Другия вариант е да чакате и да правите тестове през ден.
Кръвния тест е друга възможност. Той със сигурност ще покаже, ако има бременност.
Дано да е онова, което искате! Peace

# 56
  • Мнения: 106
Но съм чувала, че е възможно да ти е отрицателен теста, а да си бременна,

виж обратния вариант не е възможен Wink.

Напротив   bouquet - бях на 21 и ми се случи  #Crazy, направо се опулих, защото въпреки теста бях убедена, че няма нищо. Както се и оказа след 2 седмици. Една лекарка ми обясни, че е възможно, защото понякога при не знам какви си ситуации се отделял тоя хормон, както при бременност, а другия вариант, ако наистина е имало яйце, но не се е задържало и се е отделило като нормална менструация.

Но в 99,99% са верни. Когато си правихме бебето, след 20 дни аз вече бях убедена, че съм бременна, но 3 поредни теста (бях си купила 3-4) през два-три дни бяха отрицателни. Аз няква надъхана разправям на мъжа ми - бременна съм. Тогава точно щях да пътувам, за да се явя на изпит за шоф. книжка в друг град, и бясна, щото мъжа ми се почесва: хем правили секс, ама хем тест, как да не му вярваш  - и влизам в тоалетната и викам сега преди да тръгна пак ще си направя и хоп! Сега слънцето е на 6м.  Hug

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 00:48 от deteto!

# 57
Ами възможно е да е бременна и стойностите да се ниски, затова да не отчита теста.
Също така е възможно да има задържан фоликул или хормонален дисбаланс, или ановулаторен цикъл, или по-късна овулация. Причини колкото щеш! За да не се побърквате, нека приятелката ти отиде на преглед. Другия вариант е да чакате и да правите тестове през ден.
Кръвния тест е друга възможност. Той със сигурност ще покаже, ако има бременност.
Дано да е онова, което искате! Peace
Да знам ги тези всичките неща...за мъж имам учудващо висока сексуална култура (случвало ми се е да знам повече от някои жени) и въпреки всичко нещо вътрешно ме гложди...
да не говорим че при оптимални условия пак е трудно да се зачене...пък какво да говорим за при такива обстоятелства...
просто ме интересуваше възможно ли е след толкова време да не се е образувал достатъчно хормон при положение че на теста пишеше (поправете ме ако греша) 14 дни след акта...а те са 22-23 някъде...

# 58
На мен ми показа отрицателно в деня,в който чаках МЦ.След два дена си взех американски някакъв вътре бяха два единия с пипета а другия лента-и двата бяха положителни Peace

# 59
  • Мнения: 277
Ами възможно е да е бременна и стойностите да се ниски, затова да не отчита теста.
Също така е възможно да има задържан фоликул или хормонален дисбаланс, или ановулаторен цикъл, или по-късна овулация. Причини колкото щеш! За да не се побърквате, нека приятелката ти отиде на преглед. Другия вариант е да чакате и да правите тестове през ден.
Кръвния тест е друга възможност. Той със сигурност ще покаже, ако има бременност.
Дано да е онова, което искате! Peace
Да знам ги тези всичките неща...за мъж имам учудващо висока сексуална култура (случвало ми се е да знам повече от някои жени) и въпреки всичко нещо вътрешно ме гложди...
да не говорим че при оптимални условия пак е трудно да се зачене...пък какво да говорим за при такива обстоятелства...
просто ме интересуваше възможно ли е след толкова време да не се е образувал достатъчно хормон при положение че на теста пишеше (поправете ме ако греша) 14 дни след акта...а те са 22-23 някъде...

На мен специално този тест ми показа две чертички  след еднодневно закъснение.
И малко извън темата - това, че не си свършил вътре, при този нередовен цикъл... тест за овулация правила ли си е?

Я си вземете 1-2 други теста и пробвайте пак! Успех!

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 14:40 от hi-mama

# 60
  • Мнения: 1 312
Нямам нито един правен тест от тази марка с верен резултат!
За мен най-верен е Клирвю ЧХГ.

# 61
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И на мен винаги ми е показвал верно.За съжаление"-" след закъснение.
О при мен показа преди закъснение.Само дето втората беше много бледа.

# 62
  • София
  • Мнения: 426
другите тестове ми показаха че съм бременна а sure check беше отрицателен като съм ги правила по едно и също време

# 63
  • Мнения: 3 453
Някой си там,
виж следната таблица:

Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000

Възможно е и в 5-тата седмица, след последната менструация, нивата на хормона да не са нарастнали до толкова, че да се хванат от теста. Теста отчита над 25 единици ЧХГ.
Направете още едни тест или направо запишете час за преглед! Peace

# 64
благодаря на всички за мненията...дойде и този петък...след 2 отрицателни теста...вярва ми се че са точни Wink

иначе пожелавам на всички от вас които искат да станат мамчета да станат...защото няма нищо по-красиво и полу-божествено от това да дадете живот...

# 65
  • Мнения: 1 006
Toва беше тестът,който направих още преди да ми закъснее и беше точен.

# 66
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused

# 67
  • Мнения: 3 157
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused





Ей на това му викам мнооого лоша здравна култура-може да забременееш девойко като човека е без презерватив.Това са сериозни работи,почети малко по въпроса,щото стават много бели,,,

# 68
  • Мнения: 1 312
И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!?

Какво значи "още в началото"?
Началото на кое?
Ако е докато се целувате-нЕма страшно,не хваща Wink
 ooooh!

# 69
  • Мнения: 68
 Laughing Laughing Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107007.msg6370206#msg6370206

ох страхотно се посмях. Но да си дойдем на въпроса, няма как да си бременна в 4-5 седмица, а в същото време Sure Chek теста да е отрицателен Naughty това от моя опит. Когато направихме малката втората черта я имаше, но бледо розова.

# 70
Еми не докато се целуваме много ясно,а правим първо без презерватив и после го слагаме!И на мен не ми се вярва 5 теста да са грешни, ако съм бременна, дори и след това да е станало!!!  Thinking

# 71
  • Мнения: 1 900
Ами какво да кажа, след 16 дена закъснение и около 20броя различни тестове сред който и Sure Check, чак тогава ми стана положителен теста. И то най-простия тест лентичка, вече ми беше все едно какъв е теста. Peace

# 72
И Какво значи това че може да съм бременна Cry?!?!?!?!каква е вероятността?!?!?!? newsm78

# 73
  • Мнения: 3 157
И Какво значи това че може да съм бременна Cry?!?!?!?!каква е вероятността?!?!?!? newsm78
[/quote




Мдааа,да се правят бебета е доста по-лесно от това да се научиш да пишеш грамотно Praynig
На въпроса за вероятността-в проценти ли искаш?

# 74
Еми просто исках мнение!Но след 2 часа имам преглед при лекар и всичко ще се разбере! Дано няма нищо!!!  Confused

# 75
  • Мнения: 372
Значи на мен ми закъснява с 12 дни!направих 4 теста  Sure Check и един на лентички и всички бяха отрицателни/без дори бледа втора черта/!и преди това съм правила тестовете Sure Check и са отчитали вярно-отрицателен!Не мисля че може да има нещо,но... ако има нещо трябва вече да съм в 4-5 седмица!Дали ще може тестът да отчете?Приятелят ми не е свършвал в мен!И опасно ли е да  не си слага презерватива още в началото!? Моля отговорете ми бързо  Praynig Confused

При няколко отрицателни теста - едва ли си бременна. Въпросният Sure check нали уж е с голяма чувствителност.. 
Относно презерватива - рискът да не го използвате от самото начало май е колкото и изобщо при прекъснатия полов акт, т.е. има риск, но е доста малък. Най-същественото е да не свършва в теб, но за да си по-спокойна, в предполагаемите дни на овулация просто използвайте презерватив от самото начало Peace Дано всичко е наред.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 348
Откакто водя полов живот използвам Sure Check. Винаги е бил верен за положителния резултат и за отрицателните.
 Ние също се пазим с прекъснат полов акт, но лекарят ми каза, че това не е 100% сигурност, защото първата капка сперма е наи-концентрирана и излиза малко преди цялото количество.
 Пиши какво стана при лекаря.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 21:26 от skrech

# 77
Еми явно вярно си е показвал теста!няма нищо такова просто хормоните не са ми съвсем в ред и затова се е получило така!!! Мерси! Hug Heart Eyes А колкото до презерватива ние не го слагаме точно преди да свърши!Просто първо правим без...!дано всичко си бъде наред и занапред!

# 78
  • Мнения: 372
Откакто водя полов живот използвам Sure Check. Винаги е бил верен за положителния резултат и за отрицателните.
 Ние също се пазим с прекъснат полов акт, но лекарят ми каза, че това не е 100% сигурност, защото първата капка сперма е наи-концентрирана и излиза малко преди цялото количество.
 Пиши какво стана при лекаря.

Ами то чак 100% нищо не предпазва - може би само въздържанието  Mr. Green
Прекъснатият полов акт (или пък това да не се слага отначало презерватива) си има рискове, но все пак сигурността за предпазване е поне 80%.. останалото зависи от овулацията и от късмета Wink
GgGg-Girl, просто внимавайте повече и по-често си прави тестове Hug

# 79
momi4ete iskam da vi pomolia za pomo6t za6toto si pravix test za bremennost dori niakolko i vsi4kite sa otricatelni , xodix i na lekar i toi mi kaza 4e ne sam bramenna no neznam za6to imam niakakvo 4uvstvo v sebe si 4e sam bremenna makar 4e niamam priznaci. cikala sa6to si mi idva  no iskam da vi popitam vazmojno li e doktora da barka pri polojenie 4e ako sam bremenna to 6te e ot noemvri mesec. blagodaria vi predvaritelno .

# 80
  • Мнения: 1 488
momi4ete iskam da vi pomolia za pomo6t za6toto si pravix test za bremennost dori niakolko i vsi4kite sa otricatelni , xodix i na lekar i toi mi kaza 4e ne sam bramenna no neznam za6to imam niakakvo 4uvstvo v sebe si 4e sam bremenna makar 4e niamam priznaci. cikala sa6to si mi idva  no iskam da vi popitam vazmojno li e doktora da barka pri polojenie 4e ako sam bremenna to 6te e ot noemvri mesec. blagodaria vi predvaritelno .

ако си забременяла през миналия ноемви, тестовете щяха да са положителни и доктора да разбере, а ти щеше да имаш признаци и вече наедряли значително гърди и  оформящо се коремче защото щеше да си в 3тия месец сега.

# 81
Закъснява ми с 5 дни ,на 3-тия ден си направих 3 теста Sure check и трите бяха отрицателни.Дали мога да им вярвам и ако не кажете някакви други ,за да пробвам и с тях

# 82
imam vypros. napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?

# 83
  • Мнения: 160
Закъснява ми с 5 дни ,на 3-тия ден си направих 3 теста Sure check и трите бяха отрицателни.
Didito,  а за какво ти беше да ги правиш и трите в един и същ ден?

napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?
Има доста информация за това в библиотеката. Пожелавам ти резултат да е за какъвто мечтаеш  Grinning

# 84
Здравейте.Аз си направих теста на 11 ти (миналия месец ми дойде на 11 ти),но винаги цикъла ми закъснява.На тази дата бяха минали 8 дена след акта....мога ли да разчитам,че теста е бил верен?

# 85
  • Мнения: 3 200
Здравейте.Аз си направих теста на 11 ти (миналия месец ми дойде на 11 ти),но винаги цикъла ми закъснява.На тази дата бяха минали 8 дена след акта....мога ли да разчитам,че теста е бил верен?

Направи още един след няколко дни, сутрин рано с първа урина - тогава хормона е най-наситен

# 86
  • София
  • Мнения: 471
Привет Simple Smile
Потърсих в интернет информация кога,как се използва,но все още нямам цялостна представа..
Разбрах,че трябва да е сутрин,капва се урина ли?
Като теле в железница съм в тази област с тестовете...

# 87
  • Мнения: 160

Разбрах,че трябва да е сутрин,капва се урина ли?
Добре е теста да се прави сутрин Simple Smile В опаковката има касетъчен тест и пипетка. С нея капваш няколко капки урина в отворчето на теста и чакаш няколко минути за резултат  Peace Но всъщност всичко това го пише на листовката в кутийката на теста...  Crazy

# 88
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха

# 89
  • София
  • Мнения: 471
Благодаря за информацията!
А каква е цената на теста?

# 90
  • Мнения: 3 200
Благодаря за информацията!
А каква е цената на теста?

4-5 lv

# 91
  • София
  • Мнения: 471
Ох слава Бого, аз мислех, че е към 20лв...само си втълпявам Sad
Може още утре да си купя ..  Praynig

# 92
  • Мнения: 160
А каква е цената на теста?
Аз си го купувам за 3.20 лв.  Party

# 93
  • Мнения: 1 312
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха
Ти сигурна ли си,че си гледала тестове за бременност в хранителни стоки Shocked?
Защото там по принцип не е редно да се продават,пък и толкова евтини Thinking
Да не са били алкохолни тестове-те са по 0.60-0.80 лв бройката.. newsm78

# 94
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
 не съм се объркала, пишеше си тест за бременност, за сигурност като отида до магазина ще проверя пак, но си спомням че бях с родителите си и побързах да го оставя, за да не заразпитват

# 95
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
аз съм виждала и shure check  по супермаркетите

# 96
  • София
  • Мнения: 471
Не мога да сдържа радостта си - 1 чертичка  Hug Hug Hug дано и при мен да е верен

# 97
  • Мнения: 160
Не мога да сдържа радостта си - 1 чертичка  Hug Hug Hug дано и при мен да е верен
Тук това много рядко може да се прочете  Shocked  Радвам се за теб, щом това си искала  Peace

# 98
 :oops:kolko dena sled poloviqt akt moga da razbera dali sam bremenna ili ne :thinking:Ako si napravq test tri dni sled poloviqt akt shte pokaje li i dali shte e veren

# 99
  • Мнения: 160
:oops:kolko dena sled poloviqt akt moga da razbera dali sam bremenna ili ne :thinking:Ako si napravq test tri dni sled poloviqt akt shte pokaje li i dali shte e veren
ooooh! Абсурдно е. Да не кажа 7 дни закъснение, изчакай поне датата на М.

# 100
  • Мнения: 1 942
imam vypros. napravih si test predi malko (11 dena sled riskoviq ni akt). vtorata 4erti4ka e mnoogo bledo rozova. kakvo trqbva da zna4i tova? ima li 4erti4ka ili nqma?

Какво стана? Втората чертичка, колкото и да е бледа си е положителен резултат. Ти как си?

# 101
  • Мнения: 1 942
аз съм доволна от теста и само него си купувам като се наложи, със сигурност не мога да се доверя на едни тестчета, който видях даэ се продават в хранителен супермаркет и то на направо смешни цени. Shocked стотинки бяха

Тия евтини тестчета са евтини, защото не са сложени в пластмасово тяло и са им спестени някой "екстри". Моя опит /писала съм напред нейде в темата/ показа, че именно на тях мога повече да се доверя. Цената не определя качеството! В конкретния случай е точно обратното. 

# 102
  • София
  • Мнения: 471
Утре ще станат 10 дни откакто Го чакам да "дойде" и никакъв Го няма тоя Цикъл  baby_neutral
правих си тест преди 2-3 дни и беше отрицателен,но забелязах,че сутрин,като се събудя /около 7-8ч/ ме боли корема ниско долу и като се раздвижа спира.
Да изчакам ли да станат 14 дни от датата,на която е трябвало да ми дойде или..да пробвам пак с тест..  newsm78 шашнала съм се тотално

# 103
  • Мнения: 1 942
Малеее как се чака? Вземи си едно тестче и виж какво показва и се ориентирай към генеколог ако не ти се е случвало да ти закъснява до сега. Само спокойно - може да е настинка, може да е от стрес, може да са много неща  Peace

# 104
zdraveite;) Iskam da popitam dali test za bremennost bi pokazal sus sigurnost eventualna bremennost na mesec i 7-8 dena;) Poprincip imam neredoven cikul i dosega si pravih 3 testa prez edna sedmica i vsi4kite pokazvat otricatelen rezultat, no vse pak ne moga da se uspokoq napulno..

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 16:53 от azz

# 105
  • Мнения: 4 564
на мен ми показа една яркочервена чертичка и една бледорозова
много се зачудих била съм в  4 седмица май , аптекарката (моя позната) която ми го продаде веднага ми честити

# 106
  • Мнения: 511
zdraveite;) Iskam da popitam dali test za bremennost bi pokazal sus sigurnost eventualna bremennost na mesec i 7-8 dena;) Poprincip imam neredoven cikul i dosega si pravih 3 testa prez edna sedmica i vsi4kite pokazvat otricatelen rezultat, no vse pak ne moga da se uspokoq napulno..
Би трябвало да отчете правилно,доста време ти закъснява.На мен ми отчете положителен резултат на деня,в които трябваше да ми дойде.   Закъснението може да е от много неща,не е задължително да е бременност. Но вместо да тръпнеш и да се притесняваш,отиди на гинеколог,не е страшно.  Peace

# 107
Да, аз си знам , че закъснението може да се дължи на много други неща, особено при моя цикъл, който си идва, когато си поиска. Не ми се ходеше пак на гинеколког , тъй като не отдавна го посещавах поради други причини, но явно няма да стане по друг начин... Sad Confused

# 108
  • Мнения: 121
Дават 99% сигурност на теста.Налагало ми се е няколко пъти да ползвам и винаги са били верни.

# 109
Здравейте!  Искам да Ви попитам нещо- по принцип има много редовен цикъл винаги ми идва на 28 ден но сега ми закаснява с 4 дена. С приателя ми го правим само с презерватив(само веднаж беше без, но тогава той свърши отвън).Направих си тест за бременност на втория ден от закаснението(SURE CHECH)  и показа отрицателно.Възможно ли е да сам бременна все пак?

# 110
  • Мнения: 233
Според мен е абсолютно точен.Няколко пъти съм си правила и винаги е давал точен резултат.Разбира се има и малък процент неточност.

# 111
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

# 112
  • Мнения: 4 435
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

Има ли втора черта,без значение нюанса на цветът,значи си бременна.

# 113
  • Мнения: 3 621
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna

когато аз си правих теста на първия втората черта беше също бледо розова, след два дена обаче вече беше доста наситена , дано и при тебе е така и да си бременна, ако го искаш   bouquet

# 114
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Изумих се- още малко и някой ще зададе въпроса- "Довечера ще правя секс, ще отчете ли теста дали ще забременея?" hahaha

Абе как може такова безхаберие, как така с рогата напред тръгвате момичета, не знам.

Може би трябва да очакваме и другата крайност- "В 5 месец съм, тестът е положителен, дали е верен?"

По темата - абсолютно на сто процента ми е показвал вярно винаги, на втори- трети ден след закъснението и то 1 мин след като съм го направила.  Ама то аз и никога съм нямала проблеми ни с овулации, ни с цикъл, нито пък със забременяването- от раз.

# 115
  • Мнения: 9 973
ako vtorata cherta e bledo rozova znachili che sam bremenna
ЕСТЕСТВЕНО

# 116
  • Мнения: 1 671
Втората черта, макар и бледа, означава бременност. На мен тестът винаги ми е отчитал правилно, още на 28 ден на цикъла, тоест и без закъснение.

# 117
  • Мнения: 1 820
...но съм чувала, че е възможно да ти е отрицателен теста, а да си бременна, виж обратния вариант не е възможен Wink.
newsm10

# 118
  • Мнения: 173
При мен Sure Check винаги е показвал истината!

И при мен също.
Peace

# 119
Iskam da popitam zna4i napravih abort na 22 April, sled tva mi doide na 25april i mi te4e mnogo-8 dena {poprincip mi te4e kam 5-6 dena maksimum}, sled tova mi doide na 2ri Mai no tova ne be6e cikal a prosto zacapvane - 8 dena pak, samo sledobqd. Sega e 26ti Mai, trqbva6e ve4e da mi e do6lo. Dnes si napravih test SURE CHECK i se poqvi edna mnogo qrko izrazena 4erta i az se uspokoih, sled tova kato se zagledah sqka6 vidqh 2ra-ne si vaobrazqvam, savsem leko se vijda6e i to trqbva6e da se vgledash mnogo dobre otblizo, 4e da q zabeleji6. Dori ne be6e rozova ami savsem leko zabelejima. Imam opaseniq za 17ti Mai, kogato imah polovo sno6enie, zatova si napravih testa. Vazmojno li e tazi edvam zabelejima 2ra 4erta da se dalji na tova 4e predi mesec sam napravila abort? Molq vi kajete, za6toto se pak se vsitesnqvam  :oops:Mersi predvaritelno  Embarassed

# 120
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq

# 121
  • Мнения: 1
Kolko vreme sled polov akt moje da se napravi test pri polojenie che cikala ti e minal predi edna sedmica!

# 122
  • Мнения: 3 621
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq

аз си мисля че е възможно, съветвам те да направиш кръвен тест , и дано резултата е този който искаш

# 123
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad

# 124
  • Мнения: 4 435
Направете още един тест за да сте сигурни.И без това от написаното нищо не разбрах...но проблем ли е да вземете още един тест,той ще знае доста по-добре от нас.

Сега се загледах...вие правите тест,защото я боли корема ли??????? #Crazy

# 125
  • Мнения: 2 926
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.

# 126
  • Мнения: 2 926
Molq vi otgovorete-vazmojno li e da imam super bledo rozova edva zabelejima 2ra 4erti4ka zaradi tova 4e predniq mesec napravih abort? Moje bi imam o6te nqkakvi ostataci v sebe si,ne moga da si go obqsnq
Да, възможно е хормона от бременността да не е изчистен от тялото ти все още.

# 127
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.
правихме го преди 2 дена и не права тест защо я боли а дали няма последствия...

# 128
  • Мнения: 4 435
може ли дапопитам нещо>?
с приятелката ми го правим вече няколко пъти но нещо стана
взе да я боли корема много е изнервена и се притеснявам направи си тест и показа 1 черта но нещо се отлепи и отдолу имаше още 1 черта...(чертата която се показа беше синя а трябва да е червена)
кажете дали трябва да пробва с друг тест или не е бременна моля ВИ Sad
Ми кажи кога сте го правили последно.
Теста би могъл да отчете верен резултат най-рано 14 дни след евентуално забременяване.
правихме го преди 2 дена и не права тест защо я боли а дали няма последствия...

Боже ти на колко години си,на 12 ли?
Доколкто виждам нито гаф е имало,нито нищо,просто я боли корема.Не се и сещате,че може да е защото ще й идва цикъла примерно?
Бременните корем не ги боли. ooooh!Първо научете елементарни неща преди да правите секс.

# 129
ок просто питам ... кво толкова подскачаш като знаеш толкова просто кажи от де  да знам какво може да й има?

# 130
  • Мнения: 119
При мен Sure Check винаги е показвал истината!
4-5 дни след закъсняване на М

# 131
Здравейте, искам да попитам - правила съм секс с приятеля ми преди 5 дена, а трябваше да ми дойде преди 7, правих си тест (Sure Check) и беше орицателен...има ли възможност да съм бременна? благодаря предварително!

# 132
  • Мнения: 5 577
Здравейте, искам да попитам - правила съм секс с приятеля ми преди 5 дена, а трябваше да ми дойде преди 7, правих си тест (Sure Check) и беше орицателен...има ли възможност да съм бременна? благодаря предварително!

хм, според мен не.

# 133
е днес ми дойде Simple Smile благодаря все пак Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 17 591
Хммм... изхвърли ли теста?
Първият тест показа съвсем бледа 2ра чертичка след бая по-дълго от предписаното изчакване - ами, просто го бях забравила на салфетката, след, като бях отчела резултата като "отрицателен". Та...  Praynig

# 135
 може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !

# 136
  • Мнения: 1 312
може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !
Може,но лично аз не бих го приела за сигурен.
Изчакайте още седмица и пак направете тест.

# 137
може ли седмица след половия акт , Sure Check да отчете положителен резултат и това наистина да е така Confused Ако може бърз отговор ще съм ви мн благодарен !
Може,но лично аз не бих го приела за сигурен.
Изчакайте още седмица и пак направете тест.
мерси много , но да знаете в Бургас къде може да се направи аборт напълно коректно ! ИСкам да кажа с една дума "перфектно" ! ДО пожарната имало някакъв генеколог ,но незнам Simple Smile И знаете ли някакъв начин ,например до седмица 2 най-късно без аборт да се премахне бебето ! Чувал съм но ,вие ако имате повече информация ще ми е от полза ! Благодаря !

# 138
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Аз до сега само sure check ползвам и съм доволна.Винаги ми е бил отрицателен  Laughing Жалко,че при единствения гаф не го ползвах,но имах цветна бременност  ooooh! Добре че всичко свърши благополучно  Praynig Rolling Eyes
Аз знам,че след 7мия ден(не 14-тия) от последния полов акт можеш да си направиш теста и е точен.

# 139
  • Мнения: 1 312
мерси много , но да знаете в Бургас къде може да се направи аборт напълно коректно ! ИСкам да кажа с една дума "перфектно" ! ДО пожарната имало някакъв генеколог ,но незнам Simple Smile И знаете ли някакъв начин ,например до седмица 2 най-късно без аборт да се премахне бебето ! Чувал съм но ,вие ако имате повече информация ще ми е от полза ! Благодаря !
Не бих заложила на някой си лекар,който прави съмнителни аборти в кабинета си.
Въпреки,че незнам що за специалист е този.
Аборт се прави в болница.
Винаги има риск,така,че е препоръчително да има екип,който адекватно да реагира в случай на нужда.
Не си играйте със здравето и бъдещето на девойката,че да не си скубите косите след време.
Алтернативни методи не предлагам,въпреки,че се носят градски легенди за успешни резултати от такива Whistling
Изчакайте седмица и направете пак тест,2 ако трябва.
После на преглед за установяване на бремеността и тогава уточнете нещата с гинеколога.

# 140
благодаря ти много за бързите отговори Simple Smile СЕга ще направим още един тест и ще видим за какво става въпрос Wink КОлко пари варира един аборт в БУргас Confused

# 141
# 142
Здравейте! На 19 години съм. Последният път ми дойде на 30 юли, продължи ми до 3 август.  От тогава не ми е иедвало, по принцип си броя цикъла от последния ден(този, в който ми е свършило), днес е 35-тия ми ден без цикъл. Притеснявам се, защото си имам сериозен приятел, не използваме презервативи(знам, че е глупаво), но мислех, че навреме спираме. Е, явно сме рискували твърде много, може да е станала беля.
По принцип цикълът ми е редовен, знам, че сега може да ми закъснява заради нерви(бях кандидат-студентка тази година), а и смених малко климата. Август месец бях за малко на море, после извън страната за 5 дни. Все пак не съм сменяла разко климата, беше почти както тук. Дали може да е от това? Утре мисля да си купя тест, защото мисля само за това. Какъв да е, дали ще го отчете няколко дни след закъсняването?

# 143
Тази сутрин ми дойде  Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 312
Тази сутрин ми дойде  Simple Smile
А,честито.
И да внимавате от сега нататък.

# 145
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Айде...успокой се вече Hug

# 146
Здравейте искам да попитам възможно ли е да съм бременна при положение,че приятеля ми е не сеършвал в мен и винаги го правим с презаравтив,но последния път след като свърши ме пипна отдолу... а аз не си спомням дали преди това и той не се е пипнал... и .. на всичкото отгоре има вероятност да съм била в овулация...

# 147
iskam da znam dali testa e validen ako se napravi na vtoriq den sled poloviq akt

# 148
  • Мнения: 131
Ми сестра ми ВИНАГИ си взима този тест и до сега не и е отчитал грешно!

# 149
  • Мнения: 4 435
А сестра ти два дни след половият акт ли го прави. ooooh!
Като нямата елементарна сексуална култура,защо започвате на правите секс. ooooh!
Пачата,ти на 13 ли си? ooooh!

# 150
седмица и половина след полов акт ми е лошо, имам болки в стомаха, виене на свят, умора и не е възможно да е внушение защото въобще не съм го искала.Направих си този тест показа ми отрицателен сега ще вървя на лекар защото въобще не мъ вярвам

# 151
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?

# 152
  • Мнения: 822
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?
Няма такова понятие цветна бременност.Ако имаш съмнения си направи тест или отиди на лекар.

# 153
Искам да споделя, за да ми олекне. На мен М ми закъснява около 10 дни. По принцип всеки месец ми закъснява около 3 дни. Значи като казвам 10 дни закъснение може и повече, но понеже м.Февруари е къс , аз си слагам бонус 3 дни или нещо такова, за мое лично успокоение. Та, днес в 13.00 часа си направих въпросният Шуър тест и се показа 1 черта. Не мога да кажа, че се чувствам много добре, гърдите не ме болят, не чувствам напрежение в тях, но иначе си имам симптоми като за пред цикъл както си трябва. Не знам дали да не си направя друг тест?

# 154
  • Мнения: 822
Искам да споделя, за да ми олекне. На мен М ми закъснява около 10 дни. По принцип всеки месец ми закъснява около 3 дни. Значи като казвам 10 дни закъснение може и повече, но понеже м.Февруари е къс , аз си слагам бонус 3 дни или нещо такова, за мое лично успокоение. Та, днес в 13.00 часа си направих въпросният Шуър тест и се показа 1 черта. Не мога да кажа, че се чувствам много добре, гърдите не ме болят, не чувствам напрежение в тях, но иначе си имам симптоми като за пред цикъл както си трябва. Не знам дали да не си направя друг тест?
Изчакай още 2-3 дни и ако не ти дойде повтори теста.

# 155
  • Мнения: 114
Зори, ще ти дойде - според мен. Много пъти съм си правила тест - и с лентичка и с Sure Chek - единствения път, когато ми показа две черти беше при бременност. Така, че им вярвам. Имала съм закъснения от 10-12 дни и теста си беше отрицателен. Оказаха се хормонални проблеми ooooh!

# 156
  • Мнения: 1 820
аз искам да попитам дали може да се направи тест по време на цикъл, ако има съмнение за цветна бременност и дали тестът би показал верен резултат. или трябва да се изчака?
Няма такова понятие цветна бременност.Ако имаш съмнения си направи тест или отиди на лекар.
Какво понятие няма? newsm78Цветна бременност?  Sick

# 157
  • Мнения: 3 453
Какво понятие няма? newsm78Цветна бременност?  Sick
Да, няма подобно медицинско понятие!

# 158
  • Мнения: 1 820
А какво има според теб,че ми стана интерестно?Вече се чудя дали пък аз не греша  Thinking
Да не е точното мед понятие,но не значи че няма  ooooh!

# 159
  • Мнения: 3 453
Кръвотечение по време на бременност в повечето случаи е свързано с проблем.
Ето статия по въпроса:
http://semeistvo.rozali.com/bremennost-problemi/p7789.html

Твърде разпространено е схващането, че "цветна бременност" е нещо нормално и се случва, а това не е така! Кървенето по време на бременност НЕ е нормално и е много опасно!

# 160
  • Мнения: 1 820
че е опасно,опасно е,то това всеки го знае,и никой не го оспорва в случая.Обаче това че в учебниците, термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.
Както и да е,говорим за едно и също нещо,но не можем да се разберем явно  Laughing

# 161
  • Мнения: 3 453
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace

# 162
  • Мнения: 1 312
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace
Без значение е в случая медицинската терминология:
"Първият проблем който може да създаде една цветна бременност е това, че жената може да не разбере, че е бременна, тъй като се заблуждава, че цикълът й е редовен."

# 163
  • Мнения: 1 820
термина не е точно "цветна бременност "не означава че не съществува.

Най-близкия термин, до народното "цветна бременност" е рискова бременност. Peace
Без значение е в случая медицинската терминология:
"Първият проблем който може да създаде една цветна бременност е това, че жената може да не разбере, че е бременна, тъй като се заблуждава, че цикълът й е редовен."

Именно де  Laughing Peace

# 164
Здравейте момичета отчаяно имам нужда от съвет!Значи положението е следното:моя цикъл винаги си е бил 28 дена и винаги е бил точен за толкова години(като не смятам там 1-2 дена при смяна на сезона).Да обаче започнахме да си правим бебе с мъжа ми и цикъла ми откачи.първо ми закъсня със 7 дена,направих си тест(sure chek) и нищо.следващия месец ми дойде с 4 дена по-рано,а сега ми закъснява с 10.пак си направих тест и пак нищо ама няма признаци да ми идва.та се чудя дали мога да се доверя на този тест.възможно ли е да е грешен,защото имам някои признаци ама незнам дали не си внушавам.то че ще се ходи на лекар е ясно  ама моя е с претоварен график та ми назначи дата чак за 30.04 и до тогава ще се побъркам,знаете как е когато го правиш и го чакаш..

# 165
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
PoCu, още утре можеш да направиш и кръвен тест за бременност, ако нямаш търпение до прегледа при гинеколога.

# 166
  • BG
  • Мнения: 1 900
И двата пъти ползвах този вид тест-вярно ми показа.

# 167
  • Мнения: 188
Безотказно точен.

# 168
  • Мнения: 214
Много точен  Hug

# 169
  • Мнения: 46
И двата пъти вярно показа   Peace

# 170
  • софия
  • Мнения: 17
Az prez 2007 godina zabremeniah tochno kato po uchebnik - v naj-veroiatnia den za ovulacia izvurshihme sus supruga mi polovia akt i okolo sedmica sled tova zapochnah da chuvstvam dosta natrapchivo naprejenie v gurdite. I tui kato beshe predi zakusnenieto na cikula mi, si napravih test za bremennost Home test - toi e s 2 testa vutre i e po-chuvstvitelen ot Sure check, zatova i otchita bremennost predi zakusnenieto. Okaza se polojitelen, na sledvashtia den ot netyrpenie napravih i vtoroto testche - pak polojitelno i oshte sushtia den se zaputih kum ginekologichnia kabinet, kudeto doktorkata mi kaza, 4e ima bremennost, no v mnogo ranen etap. Mejduvremenno si napravih oshte 2 test - samo ot emocia - da se radvam na dvete chertichki. Simple Smile Stanah privurjenichka na tezi testove pokrai moiata bremennost.
A za cvetnata bremennost - takova poniatie v medicinata naistina ne su6testvuva i neznam kak moje da bude tolkova razprostraneno sred jenite. Bremennost, razvivashta se izvun matkata moje da bude samo patologichna i ne moje da dovede do rajdane na zdrav plod. A prokurviavaneto po vreme na bremennost niama nishto obshto s menstrualnia cikul. To e spontanno i ednokratno. Pone prez bremennostta si izchetoh mnogo literatura po tozi vupros. Ako gresha, neka niakoi da me popravi.

# 171
  • Мнения: 4 433
Аз такъв ползвах,показа ми вярно.

# 172
  • Мнения: 1 740
Много точен. Peace

# 173
и двете ли чертички са розови или може едната да е синя?

# 174
  • София
  • Мнения: 471
И при мен точен Simple Smile

# 175
Аз току що си направих теста,имам лоши спомени от същия,защото ми показа две червни ленти,а бащата на детето ми беше олигофрен:( сега ми се наложи пак да се проверя,защото ме натиска параноя и без да искам капнах в/у контролните ленти,а не където трябваше,не знам до колко мога да му вярвам,а на мен въобще не ми закъснява,трябва да ми дойде след 11 дни,а гърдите ми се пръскат и ми се струва странен признак..Ех,някой жени потреперват да станат майки,аз още търся баща им и до тогава не искам две линий.Целувки Sad)

# 176
  • Мнения: 1 820
Ми като търсиш баща им,защо си тръггнала да си лягаш с всеки втори?Или ти го търсиш така,от който забременееш? Sick

# 177
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Ползвала съм нееднократно. Винаги е бил точен  Peace

# 178
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.

# 179
Az prez 2007 godina zabremeniah tochno kato po uchebnik - v naj-veroiatnia den za ovulacia izvurshihme sus supruga mi polovia akt i okolo sedmica sled tova zapochnah da chuvstvam dosta natrapchivo naprejenie v gurdite. I tui kato beshe predi zakusnenieto na cikula mi, si napravih test za bremennost Home test - toi e s 2 testa vutre i e po-chuvstvitelen ot Sure check, zatova i otchita bremennost predi zakusnenieto. Okaza se polojitelen, na sledvashtia den ot netyrpenie napravih i vtoroto testche - pak polojitelno i oshte sushtia den se zaputih kum ginekologichnia kabinet, kudeto doktorkata mi kaza, 4e ima bremennost, no v mnogo ranen etap. Mejduvremenno si napravih oshte 2 test - samo ot emocia - da se radvam na dvete chertichki. Simple Smile Stanah privurjenichka na tezi testove pokrai moiata bremennost.
A za cvetnata bremennost - takova poniatie v medicinata naistina ne su6testvuva i neznam kak moje da bude tolkova razprostraneno sred jenite. Bremennost, razvivashta se izvun matkata moje da bude samo patologichna i ne moje da dovede do rajdane na zdrav plod. A prokurviavaneto po vreme na bremennost niama nishto obshto s menstrualnia cikul. To e spontanno i ednokratno. Pone prez bremennostta si izchetoh mnogo literatura po tozi vupros. Ako gresha, neka niakoi da me popravi.
  Neznam do kolko si prava no iskam da t razkaja za moqta maika tq e imala cikul 3 meseca dokato e bila s men sus sigornost e tova za6toto mnogokratno e hodila na genekolog za6toto e bla upla6ena i sledovatelno doktora i kazva 4e e cvetna bremennost a sled tova se rajdam az dori s 20 dena napred na 30 dekemvri i az poprincip sum lubitelka i 4eta mnogo za polovite sistemi i anatomiq no nqkoi ne6ta ne stavat kato po u4ebnik Blagodarq Simple Smile

# 180
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.

Има ли втора чертичка значи е отчетена бременност, независимо че чертичката е бледа! Иди на лекар!

P.S.И пиши на кирилица! Peace

# 181
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Втора чертичка, дори и бледа, показва бременност.
Ползвала съм го многократно, установява бременността много по-рано от други тестове и е безотказен!

# 182
  • Мнения: 3 695
и аз съм доволна от него  Peace

# 183
  • Мнения: 1 740
Zdrasti imam nujda ot pomosht. Znachi napravih si i 3 testa i trite vtorata 4ert4ka se vijda no leko ne kato drugata kolkoto i  testa da si napravq vs4kite imat vtora no leka .  Ediniq ot testovite posledniq e o6te po vidima tova e 3 ti den ot zakasnenieto mi Bremenna li sum ? blagodarq vi predvaritelno.
Втората чертичка означава бременност. Може да е бледа , но все пак я има.
За да си напълно сигурна направи си кръвен тест.

# 184
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug

# 185
  • Мнения: 3 695
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug
честито, желая ти лека бременност  Peace

# 186
  • Мнения: 1 740
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta ve4e znam 4e sus sigornost sum bremenna napravih si o6te dva i se vijda qsno vtorata Simple Smile Hug
Честито!
Лека и безпроблемна бременност.

# 187
  • Мнения: 9 392
Хайде,лео бременеене и от мен. Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 1 343
При първата бременност,го направих след 3 дни закъснение-показа веднага,без дори да чакам 5мин,сега с втората го направих 3 дни преди датата на цикъла-пак ми показа веднага,така,че,да,вярвам му!

# 189
Благодаря ви милички  Hug Peace

# 190
  • Мнения: 4 335
Споделям-два отрицателни теста,резултат в подписа ми Heart Eyes

# 191
Здравейте на 15.08.09 правихме 4 пъти секс с гаджето ми и се съмнявах да не е станала белята нещо . Казах и да си направи тест и тя го направи на 26.08.09 а цукъла и идва горе долу ит 3,4ти Август . На теста и показа 1 чертичка задължително ли е да се минат 14 дена точно за да си направи теста . Тя ползва само sure check  Shocked

# 192
  • Мнения: 114
Да си направи още веднъж на 1 или 2 август. Ако пак е отрицателен - дишайте спокойно Peace

# 193
  • Мнения: 698
Показвал ми е отрицателен резултат при закъснение на цикъла. Втората ми дъщеря е доказателство, че не винаги е верен. Simple Smile

# 194
дойде и цикъла преди 2 дена Simple Smile няма от какво да се плашиме

# 195
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
съжалявам, че нахлувам така в темата  Embarassed
току що направих тест. Имам закъснение на цикъла 2 дни. Купих си теста от чисто любопитство (иначе бебеправим от юли). Резултатът е 2 чертички - тази над С е тъмно лилаво-розова, другата над Т е бледо розова. Ама и аз съм загубена - не погледнах преди да направя теста какво има под капачето, което се плъзга ooooh! Като чета постовете май май бременност показва???
в главата ми се въртят 100 въпроса...
ако няма бременност само една чертичка ли се показва? над Т няма нищо?
Благодаря предварително за отговорите! извинявам се за объркания пост!

# 196
  • Мнения: 923
Прасунчо честито бременна си. Hug

# 197
  • Мнения: 4 435
Прасунчо, честито и от мен. Hug Втората чертичка е бебенце, без значение колко е наситен цветът. Grinning Лека и безпроблемна бременност.

# 198
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
lasi , Totally*Av4e ,    bouquet

току що говорих с една приятелка, която роди преди 2 месеца и е с пресни-пресни впечатления от тестове и установяване на бременност. Тя ме посъветва да направя още един тест след 2-3 дена и ако отново има 2 чертички   Praynig да бягам при гинеколкога. Чудесно се получава, защото той преглежда във вторник след обяд. Леле, как ще изкарам до тогава  Crazy МиУто ще го сюрпризирам като се върне от работа  Heart Eyes

  bouquet

# 199
  • Мнения: 4 435
Прасунчо, не се притеснявай. Хубаво е да направиш втори тест. Но аз съм сигурна че резултата няма да е по-различен. Party Тестовете могат да сгрешат, когато показват отрицателни резултати. И след това да се окажеш бременна. Но при две чертички.... можеш само да изненадаш половинката, и да получаваш поздравления. Hug

# 200
  • Мнения: 114
Честито и от мене! Най - хубавата комбинация - желано бебе и положителен тест! Peace

# 201
  • Мнения: 571
Честито и от мен! И аз така знам- има ли две чертички, работата е сигурна.

# 202
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз Шуър чек го направих за потвърждение  Mr. Green Първо си взех лентичка от левче и понеже не й повярвах на сто процента за положителното отчитане, си направих и Шуър чек.

Прасунчо, ако и вторият тест покаже същото( в което съм абсолютно убедена), изчакай още 1-2 седмици преди да отидеш за установяване на бременност при гинеколог. В много ранна бременност, ако УЗ не е вагинален и не е добър, ще видят само плоден сак евентуално. По- добре изчакай поне 6-7 г.с., така ще чуеш даже сърчицето.
Аз също нямах търпение и отидох за потвръждаване в 5 г.с. Докторката каза, че има бременност в матката и нищичко повече, понеже нито се виждаше ембрион, нито пулс, нищо.

# 203
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
  bouquet на всички!
страхотна каша ми е в главата в момента! Чакам мъжа да се върне и да му съобщя новината.
Тарталета , аз не знам до следващия тест как ще устискам  Crazy 1-2 седмици ми се струват безобразно дълго време Crazy
г.с., ембриони, ще трябва да се образовам  bowuu

 Hug  bouquet Hug  bouquet

# 204
възможно ли е 5 теста през 1 седмица да показват отрицателен резултат, а да е бременна при положение, че втори месец не и идва на приятелката ми.несам свършвал в нея никога просто около 10ти юли този месец за 2 мин без презерватив след това го сложихме??

# 205
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
възможно ли е 5 теста през 1 седмица да показват отрицателен резултат, а да е бременна при положение, че втори месец не и идва на приятелката ми.несам свършвал в нея никога просто около 10ти юли този месец за 2 мин без презерватив след това го сложихме??

Малко вероятно е според мен и петте теста да са грешни, но все пак не бих разчитала на това. Два месеца си е сериозно закъснение и бих ви посъветвала да посетите лекар. Все пак може да се касае и за хормонален проблем, който изобщо не е за пренебрегване  Peace

# 206
Da popitam i az....cikala mi trqbva6e da doide na 10.09.2009 samo 4e o6te ot 31 mi zacapva ima mn slabo karvene.....taka i do dnes - napravih surecheck - otricatelen....sled 2-3 dni 6te povtorq za vs slu4ai......a imam osnovanie za pritesneniq - na 16.08(posledniq den ot cikala mi) go pravihme s priqtelq mi bez kondom newsm61  vidqh go kade svar6i i vse pak pritesnenieto si e pritesnenie.....moga li da vqrvam na sure check ili da si se pritesnqvam seriozno za cvetna ???? i nqkoi imal li e podobni problemi s cikala ???

# 207
  • Мнения: 93
вчера в деня, в който трябваше да ми дойде, шуър чек беше положителен, бледа втора чертичка.
днес сутринта станах, някакво зацапване видях и се паникьосах, купих си clear  и той е отрицателен .....
сега какво?
има ли бременност, няма ли? да ходя на кръвен?

# 208
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
вчера в деня, в който трябваше да ми дойде, шуър чек беше положителен, бледа втора чертичка.
днес сутринта станах, някакво зацапване видях и се паникьосах, купих си clear  и той е отрицателен .....
сега какво?
има ли бременност, няма ли? да ходя на кръвен?

втори шуър чек , гинеколог - аз така постъпих  Peace

# 209
  • Мнения: 93

[/quote]

втори шуър чек , гинеколог - аз така постъпих  Peace
[/quote]

да. днес направих втори шуър чек - и втората черта е по-ярка от преди. зацапване днес нямам и не съм толкова паникьосана. ще отида и на лекар разбира се, но знам, че е рано. поне още седмица да мине

# 210
  • Мнения: 1 484
Аз  получих  зацапване  в  деня  когато  трябваше  да  ми  дойде  направих  си  теста  отрицателен.Та  отрицателния  тест  в  момента  спи  на  спалнята  на  2.10  месеца.Вяра  много  не  може  да  им се  има.

# 211
  • Мнения: 1
Здравейте, аз съм на 17 години и последно правих секс преди 2 месеца с презерватив и момчето НЕ  свърши в мен,и от тогава цикала си ми дойде 2 пъти на точни дати но беше малко различен от друг път,тоест беше по малко и трая 4 дена а никога до сега не ми е било така и много се шашнах,и си внуших страшни неща ,голяма съм паника,преди 2 дни ми свърши но гърдите ме понаболяват още а като ми свърши по принцип спират ,всички ми казват че  съм в такава възраст и раста и се развивам и нормално да ме понаболяват и  днес си правих тест Sure Chek и беше отрицателен и много ми олекна но искам да се уверя и да ви питам това че  съм го направила 2 месеца след акта пак ще отчете вярно,нали??? много ми е притеснено ..вие какво мислите?????? Sad Embarassed Sad

# 212
  • Мнения: 93
Здравейте, аз съм на 17 години и последно правих секс преди 2 месеца с презерватив и момчето НЕ  свърши в мен,и от тогава цикала си ми дойде 2 пъти на точни дати но беше малко различен от друг път,тоест беше по малко и трая 4 дена а никога до сега не ми е било така и много се шашнах,и си внуших страшни неща ,голяма съм паника,преди 2 дни ми свърши но гърдите ме понаболяват още а като ми свърши по принцип спират ,всички ми казват че  съм в такава възраст и раста и се развивам и нормално да ме понаболяват и  днес си правих тест Sure Chek и беше отрицателен и много ми олекна но искам да се уверя и да ви питам това че  съм го направила 2 месеца след акта пак ще отчете вярно,нали??? много ми е притеснено ..вие какво мислите?????? Sad Embarassed Sad

няма страшно, успокой се. няма как да си бременна при отрицателен тест. вероятно всичко се дължи на растежа и хормоналните промени.

# 213
  • Габрово
  • Мнения: 311
Не съм си правила, но ще споделя опита на една приятелка Wink
Цикълът закъснява, тя си прави тест - положителен. Следва паника, тича се до аптеката за още един. Отрицателен. Отива се за още 2. Резултатите са положителен и отрицателен. След преглед при гинеколог - резултат "отрицателен". Но ясно колко вярно "отчитат" Wink

# 214
zdraveite ! posledno imah kontakt predi mesec i polovina nqkade sled tova mi doide i sled tova ne sum pravila sex sega mi zakasnqva 2 3 dni napravih si test SureCheck i mi pokaza edna 4erti4ka oba4e se priqtesnqvam , zashtoto otvorih kapa4eto deto pokazva 4erti4kite nqkolko pati predi 5-tata minuta tova okazva li vliqnie na rezultata , vinagi sum bila s redoven cikul     otgovorete mi po burzo molq vi Sad

# 215
  • Мнения: 698
zdraveite ! posledno imah kontakt predi mesec i polovina nqkade sled tova mi doide i sled tova ne sum pravila sex sega mi zakasnqva 2 3 dni napravih si test SureCheck i mi pokaza edna 4erti4ka oba4e se priqtesnqvam , zashtoto otvorih kapa4eto deto pokazva 4erti4kite nqkolko pati predi 5-tata minuta tova okazva li vliqnie na rezultata , vinagi sum bila s redoven cikul     otgovorete mi po burzo molq vi Sad

Не, не оказва никакво влияние. Важно е да си го отчела в посоченото време, няма значение дали ще го погледнеш преди или след това. Спокойно.  Peace

# 216
  • Бургас
  • Мнения: 296
И на мен тестът SureCheck ми извести добрата новина, че съм бременна още в 8-9 г.с. - с 5 дена закъснение на цикъла.

# 217
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
И на мен тестът SureCheck ми извести добрата новина, че съм бременна още в 8-9 г.с. - с 5 дена закъснение на цикъла.

"бия" те - на мен ми отчете бременност още на 2-рия ден от закъснениео на МЦ  bowuu

# 218
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета. Аз имам подобен въпрос като klkl, съжалявам че ще повторя, но паниката не прощава.. За последен път правих секс преди около три месеца, беше без презерватив, но приятелят ми не свърши в мен... след 2 седмици ми дойде съвсем навреме и с нормална продължителност и цвят, така че притеснения нямаше.. вторият път ми подрани с около седмица, но отново беше нормален, и ето че сега закъснява с почти месец и аз започнах да се панирам.. Не съм имала гадене, не съм чувствала и умора, но последните няколко седмици (откакто трябваше да ми дойде, всъщност) ми е доста трудно да си контролирам нервите.. Имах и две три кратки боледувания, което не е привично за мен. Приятелки ме успокояват че е от голямото напрежение, на което бях подложена, както и това че наскоро отслабнах рязко с няколко килограма (пак покрай нервите). Но прочетеното за цветната бременност ме паникьоса до огромна степен..
Направих си SureCheck, беше отрицателен, но ако има цветна бременност дали това би повлияло на резултата.. и също така това че става въпрос за третия месец от евентуалното забременяване?

# 219
  • Мнения: 114
Мисля, че ако имаше бременност теста щеше да покаже. Все пак са минали три месеца, хормоните при бременност се увеличават и би трябвало да покаже - поне според мен. Може би проблема наистина е от нервното пренапрежение, но ако положението много те притеснява - консултирай се с лекар  bouquet

# 220
  • Мнения: 4
Аз искам да попитам нормално ли е когато си направих теста да порозовее лентичката..Иначе отрицателната лентичка си я имах но около нея беше леко розово в първите секунди дори минута Sad Нормално ли е това?..за първи път си правих тест и съм малко обезпокоена..след това розовото изчезна...а последно имах акт на 29.11. Sad Ще се радвам много ако ми отговори някой..че и повечко да са SadSadSadSadSadSadSadSad

# 221
  • Мнения: 227
Нормално е, да е бледо - розова лентичката, при излизането на чертичките и след това си става бяла Peace Ако имаш съмнения, си направи нов тест,но след 72 часа.

# 222
 на приятелката ми трябва да и дойде след 3-4 дена, но от 5 дена като пуши и и се гади. Последния и цикъл дойде на време! Боли я стомаха, къркори, гърдите я болят и зе да се панира. Винаги съм я пазел и затова реших да попитам какво може да е. Все пак утре ще си направи тест за по сигорно.

# 223
.....забравих да спомена , че скоро боледува. Така също редовно ме кара да я масажирам защото я боляло на всякаде.   10X ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!

# 224
  • Мнения: 114
Всичките симптоми, които описваш може да са от скорошното боледуване, а не от бременност. Най-добре да изчака и ако и закъснее - тогава тест. Между другото гърдите болят преди цикъл - при бременност са напрегнати - поне при мен е така.  bouquet

# 225
.....a.stefi благодаря за отговора!!! От един час чета в нета и си мисля , че е от боледуването , но горкото мило много се е панирало.  Sad

# 226
zdraveite az sm s neredoven cikul i tozi mesec ne mi doide..pravih si tri testa..edinia na 5tia den ot zakusnenieto.vtoriat-sled 2 sedmitsi,3tiat-sled oshte sedmitsa ,i trite bqha otritsatelni no vupreki tova neznam dali da se doveria napulno..kakvo mislite..az shte otida i na lekar za vseki sluchai,no reshih da spodelia...

# 227
  • Мнения: 38
По принцип от три теста все един би трябвало да покаже жярно,но закъснението си е закъснение.Не се доверявай напълно.Чакай да видиш какво ще каже докторът.

# 228
iskam da spodelq ne6to s vas i ako mojete da mi pomognete.Dnes e 5 den ot kakto mi zakasnqva mese4niqt cikal.Napravix si test za bermennost no mi pokaza otricatelen rezoltat.Gardite sa mi leko poduti no ne me bolqt ne mi se gadi nito mi e lo6o pod6ti nqmam priznaci.No stra6no mnogo me pritesnqva tova 4e ne mi idva a testa e otricatelen.Ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pi6e.Blagodarq vi mnogo!!!!

# 229
  • Мнения: 38
iskam da spodelq ne6to s vas i ako mojete da mi pomognete.Dnes e 5 den ot kakto mi zakasnqva mese4niqt cikal.Napravix si test za bermennost no mi pokaza otricatelen rezoltat.Gardite sa mi leko poduti no ne me bolqt ne mi se gadi nito mi e lo6o pod6ti nqmam priznaci.No stra6no mnogo me pritesnqva tova 4e ne mi idva a testa e otricatelen.Ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pi6e.Blagodarq vi mnogo!!!!
Купи си Престо и пробвай пак,ако пак е отрицателен и не ти дойде до ден ,два върви на лекар Simple Smile

# 230
  • Мнения: 445
Изчакай 48 часа и си направи отново, с първата урина за по-сигурно.

# 231
  • Мнения: 71
ne vinagi zakusnenieto e priznak na bremennost.....moje da e priznak 4e v organizma se e zadurjal nqkoi fulikol....taka nare4enite kisti na qi4nika....taka 4e ako vi zakusnqma gore dolu sedmica a testovete sa otricatelni nqma nujda da se bavite a vednaga otivaite na lekar......

# 232
  • Мнения: 0
Здравейте!
Значи на приятелката ми и дойде месечния цикъл на време 25тия ден но още преди цикъла се оплакваше от болки в гърдите и й прилошава понякога сутрин дали е възможно да е бременна Confused

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Значи на приятелката ми и дойде месечния цикъл на време 25тия ден но още преди цикъла се оплакваше от болки в гърдите и й прилошава понякога сутрин дали е възможно да е бременна Confused
Да си направи тест

# 234
  • Мнения: 186
Моето приказно малко съкровище се роди с отрицателен Sure Check  Joy

# 235
  • Мнения: 0
zdraveite dnes si napravihtakav test i mi pokaza edna 4esti4ka.no ot izvesno vreme se 4ustvam mnogo zle.postoqno sam gladna a kogato qm ne6to posle mi se gadi,imam glavobolie na momenti,nqmam nastroenie,boli me stomaha i krasta, i sa6to taka sam mnogo umorena i postoqnno mi se spi.vazmojno li e testa da e pokazal gre6no? molq da mi otgovorite. blagodatq predvatitelno

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
zdraveite dnes si napravihtakav test i mi pokaza edna 4esti4ka.no ot izvesno vreme se 4ustvam mnogo zle.postoqno sam gladna a kogato qm ne6to posle mi se gadi,imam glavobolie na momenti,nqmam nastroenie,boli me stomaha i krasta, i sa6to taka sam mnogo umorena i postoqnno mi se spi.vazmojno li e testa da e pokazal gre6no? molq da mi otgovorite. blagodatq predvatitelno
Имаш ли закъснение?Направи си нов тест след 48ч!

# 237
  • Мнения: 1 484
Моето приказно малко съкровище се роди с отрицателен Sure Check  Joy
И моя син така се роди.

Общи условия

Активация на акаунт