Трябва ми инфо до утре вечер

  • 2 040
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 336
Мацки, как стои въпроса с парите за майчински и детски при близнаци и тризнаци в другите държави, трябва ми подробно инфо, който може нека помага, става въпрос за предаване по телевизията, затова времето ми е кът Rolling Eyes И инфо при раждане на едно дете за сравнение.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 826
В щатите няма нито май4ински нито детски. Thinking

# 2
  • Мнения: 355
Mishlence, четеш ли английски, за да ти изпратя някакви линкове или да преразказвам каквото открия.
Това което намерих последните 5 мин. е че в Ирландия майчинството за близнаци е двойно, но не като пари, а като време. Доколкото съм чувала, в другите страни платеното майчинство е по-кратко, като пари - не знам дали е много, така че се страхувам, че един такъв паралел може да не е в полза на каузата ни.

# 3
  • Мнения: 355
http://www.cesifo-group.de/pls/diceguest/download/Maternity/Mater-lea.pdf
Направен е паралел по отношение на законодателството в различните държави, някъде се обръща специално внимание на близнаците - другаде - нищо не е споменато.

# 4
  • Мнения: 3 336
http://www.cesifo-group.de/pls/diceguest/download/Maternity/Mater-lea.pdf
Направен е паралел по отношение на законодателството в различните държави, някъде се обръща специално внимание на близнаците - другаде - нищо не е споменато.

Благодаря ти от сърце, за съжаление pdf не могя да отворя Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 121
http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html
Оттук можеш да изтеглиш Adobe Reader 7.0.8 за Windows XP. Дано съм помогнала.

# 6
  • Мнения: 964
В Хамериката няма нито майчинство,нито детски.

# 7
  • Мнения: 3 336
В Хамериката няма нито майчинство,нито детски.

Благодря на всички ви, бяхте ми много полезни.

Жане, как се издържат майките тогава в Харемиканско?

# 8
  • Мнения: 826
В Хамериката няма нито майчинство,нито детски.

Благодря на всички ви, бяхте ми много полезни.

Жане, как се издържат майките тогава в Харемиканско?

Може ли аз да отговоря? Wink
Майките в Америка имат избор-или си остават вкъщи и раз4итат само на заплатата на таткото или дават децата на детска от 6 седми4на възраст и се връщат на работа.
Второто е оправдано само,ако заплатата е голяма(защото тук градините са ужасно скъпи).
Аз си останах вкъщи докато децата направиха 18м.,след това запо4нах работа по4асово и наех детегледа4ка.От на4алото на тази година запо4нах работа фул тайм,а те ходят на прискул(което ми струва 1600$ месе4но).

# 9
  • Мнения: 964
Туин Мама ти е обяснила,тя има по голям стаж Mr. Green
Аз съм в къщи и си ги гледам с помоща на майка ми,но нейната виза изтича след 20 дни и тя трябва да си тръгне.Много мислих как ще я караме и реших да си отида в БГ с децата.Несмея да оставам сама с двете, деца са всичко става,таткото ни се прибира в къщи веднъж на две седмици,през другото време работи за да може да се издържаме,нямам никой който да ми помага, а и не искам да ги оставям на детегледачка все още,така че си отиваме в БГ за 6 месеца докато вземе бабата нова виза и обратно.

# 10
  • Мнения: 826
Туин Мама ти е обяснила,тя има по голям стаж Mr. Green
Аз съм в къщи и си ги гледам с помоща на майка ми,но нейната виза изтича след 20 дни и тя трябва да си тръгне.Много мислих как ще я караме и реших да си отида в БГ с децата.Несмея да оставам сама с двете, деца са всичко става,таткото ни се прибира в къщи веднъж на две седмици,през другото време работи за да може да се издържаме,нямам никой който да ми помага, а и не искам да ги оставям на детегледачка все още,така че си отиваме в БГ за 6 месеца докато вземе бабата нова виза и обратно.

Жане,а другата баба не може ли да дойде?
Ина4е за справяне-ще се справиш,аз си ги отгледах сами4ка от самото на4ало,без баби и дядовци. #Crazy  Нашият тати  също се прибира вкъщи един път на 10 дни. Wink

# 11
  • Мнения: 964
За съжаление друга баба нямаме Sad а и аз мисля да използвам докато сме в БГ да се дипломирам,че ще си изгубя студентските права и само дето съм учила 4 години и половина.

# 12
  • Мнения: 412
ами ако таткото е безработен?
или майката е разведена???? #Crazy #Crazy

# 13
  • Мнения: 826
ами ако таткото е безработен?
или майката е разведена???? #Crazy #Crazy

Ако таткото е безработен-той гледа децата,майката се връща на работа.
Ако майката е самотна-дава децата на детска(или наема детегледа4ка) и работи.
Това е,няма детски,няма май4инство-всеки се оправя както може. Confused

# 14
  • Мнения: 964
ами ако таткото е безработен?
или майката е разведена???? #Crazy #Crazy

Ако таткото е безработен-той гледа децата,майката се връща на работа.
Ако майката е самотна-дава децата на детска(или наема детегледа4ка) и работи.
Това е,няма детски,няма май4инство-всеки се оправя както може. Confused


Точно така всеки се спасява по единично кой както може Naughty

Общи условия

Активация на акаунт