Серум против стрии Mamma Donna

  • 1 790
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 440
Някой чувал ли е и ползвал ли е този серум?Аз сега за първи път го виждам, пише,че е за интензивна борба. Аз ползвам крема на Мама Дона на Чико и съм доволна, но за този серум не знаех  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 243
И аз за първи път го виждам.Колко струва-знае ли се? По принцип съм доволна от продуктите им,но този сефте го виждам!

# 2
  • Мнения: 131
Аз също ползвах крема против стрии и нямам място без стрии  Sad ... така че май си зависи от кожата.

# 3
  • Мнения: 5 475
Принципно серума трябва да има по-силно действие от крема.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 243
Аз също ползвах крема против стрии и нямам място без стрии  Sad ... така че май си зависи от кожата.

Комби,какво искаш да кажеш? Че не ти е подействал кремът им или че и от него са ти се появили?? #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 440
Днес го видях в един магазин и цената беше около 20-23лв. и е разфасовка от 200мл. но продавачката не можа да ми обясни нищо повече за продукта  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 021
Този точно не съм го виждала.
Аз се мазах с един крем (някакъв български беше, незнам точно какъв, защото ми го подариха и аз бях доста скептично настроена, но се мажех от време на време) Резултата - по корема нито 1 стрия. Аз обаче си имам стари от пубертета за съжаление по д...то  Sad

# 7
  • Мнения: 382
Аз използвах крема против стрии ,докато бях бременна и съм страшно доволна.Качих 20 кг Embarassed а кожата ми си остана перфектна,дори нямам и следа Grinning

А за серума,както е казала Giorgia би трябвало да е по-силен.А той е от новата обновена серия на' Мамма Дона',четох за тях някъде по списанията съвсем скоро,затова не го знаят все още.

Успех и лека бременост  bouquet

# 8
  • Мнения: 131
Днес го видях в един магазин и цената беше около 20-23лв. и е разфасовка от 200мл. но продавачката не можа да ми обясни нищо повече за продукта  newsm78

Едва ли от него са ми се появили - просто според мен тия кремове не действат - ако си предразположен ти се появяват и това е.

# 9
  • Мнения: 58
А някой знае ли дали действа на вече появили се стрии както пише в рекламата?

# 10
  • Мнения: 8 917
А някой знае ли дали действа на вече появили се стрии както пише в рекламата?
Да, и на тях пише, че действа - но аз не вярвам. Според мен всичко си е до кожа Peace През цялата си бременност се мазах не повече от 10 дни и то с бебешко олио и нямам никакви стрии, има и момичета, които са се мазали с най-скъпи мазила и пак са се нацепили Peace

# 11
  • Мнения: 58
Съгласна съм с The Sun, че си е до тип кожа, но все пак нали надеждата умира последна. Все се надяваме да измислят нещо което да действа.

# 12
  • Мнения: 1 146
Абе аз се мазах ли мазах през 9те месеца с какво ли не, ама резултатът = 0. Сега от кърменето имам много стрии. И съм тъжна Sad

Наистина май си е до кожата на човек Wink

# 13
  • Мнения: 174
Много се съмнявам да действа, това си е белег и няма махане Sad

Общи условия

Активация на акаунт