Фермата 4 - Съединение - тема 7 (22.10. - 28.10.)

  • 29 506
  • 785
  •   1
Отговори
# 30
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Роси като нищо ще стане финалист, няма да е лошо. Но на финал мисля, че от жените само Алекс има някакви шансове за победа. И фермерите я харесват, а и публиката, предполагам. Искам Александра на финал и победител за сезона, дано стане - най-сетне да победи жена.
С две ръце и два крака се подписвам под това. newsm10 smile3521

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 547
Благодаря за новата тема Simple Smile

Много се радвам за победата на Роси - напълно заслужена. Колкото и да се опитваха Иван и Андрей да натъманят нещата така, че да се даде шанс на Радилена, толкова си може момичето и това е. Много ме подразниха на играта със сливите. Още като паднаха първите две, трябваше да обявят победа за Роси, а не да я чакат Радка да се пробва дали ще й мине номерът. Да не говорим, че в последните 2-3 минути игра супер нечестно, подпирайки ръката, с която придържа капаците със свободната. Така че, достатъчно възможности му се дадоха на "русото слънце" да заблести. Колкото-толкоз. Да ходи да си грее дома.
И на мен вече ми се гледа мъжки дуел. Трябва малко да се размърдат тези момчета.

+ 1000 .....Едно към едно е и моето мнение.

# 32
  • Мнения: 6 171
Дидо е единият ,който ще се състезава за фермер на седмицата ,ама сега Радка ли ще го посочи или продукцията  Thinking

# 33
  • Мнения: 14 830
Дидо е единият ,който ще се състезава за фермер на седмицата ,ама сега Радка ли ще го посочи или продукцията  Thinking
Ами ще е чудесно да стане фермер.
Много ми харесва Дидо за сега и честно казано нямам нищо против да спечели.

# 34
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Според мен продукцията ще предложи Дидо, няма да е Радка.

# 35
  • Мнения: 6 549
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus
Общо взето познахме за равните времена. Аз нямах особени пристрастия за снощния дуел, но е факт, че Росица беше по-добрата /по-нахъсана, по-концентирана, по-издръжлива/.
Да видим довечера!

# 36
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Благодаря за темата!
Много се радвам, че Роси спечели - абсолютно заслужено и очаквано. Дори и с побутването от страна на Иван и Андрей, пак успя. Една стотна си е една стотна, няма какво да се обясняват за човешкия фактор.
Радилена не е злоблива и не е лоша, но вече играта е на етап, в който трябва да останат най-силните, а тя не е от тях. Искам и мъжете да започнат да отпадат, макар Ваня и Лили да са ми антипатични.

# 37
  • Мнения: 31 167
Интересно ми е кой ще е фермер.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
... Дори и с побутването от страна на Иван и Андрей, пак успя.
newsm78 С кое побутване? Какво имаш предвид? Аз не видях нищо такова.

# 39
  • Мнения: 3 020
От събитията, които се случват във фермата и тези моменти, които ни показват в дейли епизодите, мисля че не можем да имаме много реално мнение за всеки един от участниците, симпатиите ни или антипатиите към един или друг участник, малко или много се формират от нашите собствения виждания. Ето, за някои, Радка, Христина и Ивайло били идоли /от цитата от ФБ/ - който го е писал надали има представа за дълбочината на това значение, а самия факт няма какво да коментирам. Други може да се припознават в Росица и да я харесват - силна, амбициозна, способна. Или пък в Александра - красива, поетична, интелигентна..... Но, дори и за тези мои характеристики, не мога да бъда сигурна че съм права, защото видяното не е достатъчно, за да имам по-точно мнение. Но, така е с тези формати - хващат се и ти хвърлят нещо, което да бъде скандално, или пикантно, или...?

Ето сега - в трейлъра - едно зайче умряло, думи на Роси /чистосърдечни, предполагам/, че може би защото била пийнала нещо не е направила - и кой какво прочел и разбрал - няма значение, започват коментарите. До довечера, всеки според нагласата си ще има мнение, а истината ще я разберем по-късно.

За мен досега, на база видяното, симпатични са ми Дидо, Симеон, Роси, Александра. За Александър още не мога да се ориентирам.

На дуела Роси показа, че е един от претендентите за финал. А за фермер на седмицата, мисля че ще бъде Дидо, но кой знае.

# 40
  • Мнения: 14 830
Радка се подвизава вече във фейса.

# 41
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
... Дори и с побутването от страна на Иван и Андрей, пак успя.
newsm78 С кое побутване? Какво имаш предвид? Аз не видях нищо такова.
Побутването на Радка, че времената им се сметнаха за равни, една стотна разлика не било разлика. Че дадоха на Радка шанс да се върне в играта с дузпите. Предполагам, че това има предвид. Simple Smile

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Тръгна си голямата бяла птица Радка Mr. Green.Не мисля,че имаше място на финала,но нямах нищо против да остане още малко.Поне ставаше за майтап,а и ми харесваше това,че беше справедлива,откровена,искаше да се учи.Както каза някой,не е отказала да свърши каквото и да било.Иначе,хаотична,разпиляна...,страшна шматка.На четвъртата игра,ако просто беше вдигнала знамето,както Росица,а не да се мъчи да го опъва,можеше и да спечели.На Алманаха след това имаше шанс,соред мен.Но,като цяло,Росица беше много по-добра,спор няма.Между другото,може и аз да гледам друго предаване,но не видях да я боли крака,по нищо не личеше.Може да ѝ е минал и просто да се е пазела,знам ли.Макар че изкълчено малко трудно минава за две седмици... Той и Митко спомена нещо такова,че като я гледат,куца,иначе не.

Иначе,изобщо нямам проблем жените да продължат да се гонят.Искаше ми се този сезон победител да е жена,но...Единствено Алекс ми е малко по,но има нещо в нея,което ми пречи да я харесам докрай.Не,че от мъжете някой ми е уау...Нямам фаворит.Има такива,които съм сигурна,че не искам да спечелят и други,които малко по-стават.Та,общо взето,каквото стане... Simple Smile

Ензим, bouquet за темата!

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
... Дори и с побутването от страна на Иван и Андрей, пак успя.
newsm78 С кое побутване? Какво имаш предвид? Аз не видях нищо такова.
Побутването на Радка, че времената им се сметнаха за равни, една стотна разлика не било разлика. Че дадоха на Радка шанс да се върне в играта с дузпите. Предполагам, че това има предвид. Simple Smile
Ааа, за Радка било побутването, аз го разбрах, че за Росица. Благодаря за пояснението. Hug

# 44
  • Мнения: 1 804
Е да, но Роси не развя знамето, вдигна го сгънато. Можеше това да я забави 1-2-3 стотни. Не защитавам Радилена, Роси беше по-добра, но ми се струва несправедливо да пишете, че "побутнали Радка". Това с неразвяването на знамето аз също го приемам за побутване.

Общи условия

Активация на акаунт