идиотски въпрос за лакираните нокти

  • 2 735
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Как търпите повече от 3 дена един и същи лак?
На мен ми писва и обелен, необелен го сменям  !

Ми аз търпя. Понякога ми отива по седмица. Гледам да слагам по- неутрални цветове, че да се вързва с всички цветове чехли, които нося.
А за черния лак какво мислите? На мен ми е любим, но само за краката.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
За мен нокти с черен и тъмносин лак са като премазани със съсиреци отдолу!  Sick

# 47
  • София
  • Мнения: 35 937
Как търпите повече от 3 дена един и същи лак?
На мен ми писва и обелен, необелен го сменям  !
Предпочитам да се лакирвам възможно най-рядко. Ако на 2-3 ден започне да се бели, изобщо няма да се лакирам втори път с този лак.
Въпрос на желание Wink

# 48
  • Мнения: 1 546
Лак пове4е от 3 дни-не! Stop Омръзва ми страшно.
А що се отнася до лака на краката-и аз имам същия проблем и определено се дължи на обувките и самите нокти.МОите на палците на краката са ми някак си вирнати Sadи винаги на върха се белят....

# 49
  • Мнения: 4 546
Как търпите повече от 3 дена един и същи лак?
На мен ми писва и обелен, необелен го сменям  !
Предпочитам да се лакирвам възможно най-рядко. Ако на 2-3 ден започне да се бели, изобщо няма да се лакирам втори път с този лак.
Въпрос на желание Wink
и аз така. много мразя да се лакирам -  стоя половин час като препарирана с разперени ръце и крака

# 50
  • Мнения: 240
Ноктите на краката гледам да си лакирам вечер,никога не ми се изтрива ако е засъхнал добре.
А за Севънтийн-много си ги харесвам, но си купувам само тези, на които пише Super shine.А другите With hardener наистина съхнат много бавно. След това задължително топ лак.

# 51
  • Мнения: 6 155
Най-вероятно е от лака. Вероятно е стар и съхне бааааааааааавно или въобще не съхне  Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, и на мен ми се е случвало, ако не изчакам лака хубаво да изсъхне. Peace

# 53
  • Мнения: 7 914
Лака си го държа, докато не видя нещо обелено от него или не ми порастнат ноктите... иначе не сменям.... Peace

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Предполагам, че е от времето, сега е топло. При мен също така се получава, ако обуя затворени чехли след като съм се лакирала преди 2-3 часа.
Зимата по бързо съхне лака, тогава нямам проблем дори след 2 часа да обуя чопар/чорапогащник и обувка/ботуш.
Като си лакирана, най -добре същия ден носи отворени чехли (ако позволява времето), а на другия ден спокойно можеш да сложиш затворени.

Общи условия

Активация на акаунт