Речник

  • 2 571
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Откъде да си купя речник - Славейков или по Интернет?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
О където си решиш.  Mr. Green
От интернет ще ползваш отстъпка и ще ти излезе по-евтино.  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 713
О където си решиш.  Mr. Green
От интернет ще ползваш отстъпка и ще ти излезе по-евтино.  bouquet

От кой сайт? Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
зависи какъв речник търсиш, но например тука http://www.book.store.bg/c/p-l/c-86/s-0/rechnici-i-leksikologia.html, също така http://www.pe-bg.com/categories/?c=204, а най добре пусни в Гуглето  Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 1 492
Откъде да си купя речник - Славейков или по Интернет?
lourdes ако си от София се разходи из Славейков или някоя книжарница и си разгледай речниците. Поне ще видиш какво купуваш. В едни речници има транскрипция, в други - не....има разни такива детайли, които по интернет едва ли ще видиш.

# 6
  • Мнения: 5 877
по-важно е какъв речник купуваш, не откъде! Кажи какъв ти трябва, може да получиш отзиви.

# 7
  • Мнения: 431
За къде ти ще си решиш, аз мога само да посъветвам да не е на издателство Габеров.

# 8
  • Мнения: 6 713
За къде ти ще си решиш, аз мога само да посъветвам да не е на издателство Габеров.

Не струват ли? Thinking Thinking

# 9
  • Мнения: 5 877
Кажи си какво търсиш!
Англо-български е добре да си вземеш на старо "синята тухла", двутомния речник със светлосините корици. (
Синонимен е добре да си вземеш на Любен Нанов, има го преиздаден от "Хейзъл". "Хейзъл" общо взето правят читави речници!
Чуждоезичен тълковен - вече зависи от езика.

# 10
  • Мнения: 6 713
Кажи си какво търсиш!
Англо-български е добре да си вземеш на старо "синята тухла", двутомния речник със светлосините корици. (


Трябва ми англ.-бълг и бълг.-англл речник. Дали ще е двупосочен в едно, или двата, е без значение. Е, ако има изгодни предложения от първата опция  Hug

Искам само да е качествено newsm78

# 11
  • Мнения: 5 877
Старият син речник, двутомния; той ми се струва най-добър. Светлосини корици, изданието е отпреди 1989г.
Това е англо-българския. Българо-английски няма особено добър, от това време имам един зелен, също двутомен, но не е много хубав. Ако някой знае по-добър, ще се радвам да науча новости.

# 12
  • Мнения: 77
Ако си от София, може да се разходиш до книжарницата на гърба на София-прес. Там ще получиш доста добра отстъпка, но са само нови издания. Преди време там продаваха един много дебел еднотомен речник, но не мога да се сетя на кое издателство  newsm78
иначе беше хубав ...

# 13
# 14
  • Мнения: 78
издателство галеон е доста добре за речници и граматики
знам го от специалисти

Общи условия

Активация на акаунт