HiPP: Спечелете нежна грижа за бебешката кожа

  • 12 588
  • 267
  •   1
Отговори
  • Мнения: 671
Деликатната бебешка кожа има нужда от специални грижи и нежни продукти, които да я подхранват и запазват мека и здрава.
Серията HiPP Babysanft е разработена, за да минимизира риска от алергии при особено чувствителна кожа от самото раждане. HiPP съзнателно се отказва от ползването на съставки, за които се подозира, че причиняват алергии, както и от нежелани съставки като етерични масла, парабени или минерални масла. Вие можете да се доверите на HiPP Babysanft, защото серията не съдържа нищо, което не е подходящо за детската кожа.

За да посрещнат всички нужди на бебешката кожа, HiPP Babysanft са разработили богата гама продукти за почистване, защита и подхранване.

Измиване

Успокояващ шампоан за тяло "Лека нощ"
HiPP Babysanft Успокояващ шампоан за тяло "Лека нощ" е със сандалово дърво, което почиства чувствителната кожа на вашето бебе много внимателно. Приятният му аромат, съчетан с успокояващия ефект на топлата вода, помагат на детето да се отпусне и да си почине.
Без сапун, не люти на очите и не съдържа етерични масла.
Може да се използва дори и при много чувствителна и склонна към екзема кожа.

Душ-гел за коса и тяло
HiPP душ-гел да коса и тяло деликатно почиства чувствителната кожа и измива фината коса. Много внимателно запазва естествената киселинна мантия на кожата. Така кожата при измиване не се уврежда и остава осезаемо мека. Идеален за цялото семейство.

Пате - измивна пяна за ръце и лице
HiPP Пате е изключително приятна кремообразната пяна за меко почистване на лицето и ръцете. Кожата е защитена от изсушаване, а къпането за най-малките е много забавно. Не люти на очите и е с неутрално рН.

Овлажняване и защита

Подхранващ крем
Богата грижа за деликатната кожа на лицето. Интензивно защитава и хидратира чувствителната кожа по естествен път. Ценното био бадемово олио успокоява кожата на бебето и я поддържа мека и гладка.
Подходящ при силно чувствителна кожа и кожа склонна към развитие на атопичен дерматити. Съвместимостта с кожата е дерматологично доказана.

Подхранващо олио
Подхранващото олио съдържа само чисти натурални масла - подходящи от първия ден след раждането. Подходящо е за нежното почистване в зоната на пелените. Идеалено за масаж на бебето. Попива бързо.

Включете се в играта на HiPP и BG-Mamma

Споделете до 02.11.2018 г. като коментар в настоящата тема кой от изброените продукти, ако вече сте ползвали някои от тях, ви е любим или кой най-много бихте желали да пробвате. Десетима от участниците, избрани на случаен принцип, ще получат като подарък своя любим продукт.


Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 13:24 от Адри́

# 1
  • Мнения: 1 807
Ползвала съм подхранващия крем. Бих искала да пробвам "Пате - измивна пяна за ръце и лице" - изглежда много забавно.

# 2
  • Мнения: 143
Малкия е на 1,4 год . и използваме HIP още от раждането .В момента е най-впечатлен от патето и влиза в банята да си пие ръцете с голям кеф Simple Smile

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 741
Много бих искала да пробвам душ-гела за коса и тяло.

# 4
  • Мнения: 22 867
Използвани са шампоана и олиото. Предполагам и останалите продукти са добри. Интересно ми се стори HiPP Пате  кремообразната пяна за меко почистване на лицето и ръцете. Вероятно заради забавната опаковка! Simple Smile Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Любимо вкъщи е патето - измивна пяна. На мен заради аромата на чисто, а на бебо заради формата.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 613
HiPP душ-гел да коса и тяло - това бих искала да пробва дъщеря ми, все още използва бебешки продукти

# 7
  • Мнения: X
Бихме искали да изпробваме измивната пяна за ръце и лице "пате". Hug

# 8
  • Мнения: 2 838
Бих искала да пробвам подхранващия крем. Чувала съм много добри отзиви за измивната пяна пате Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 481
Много бих искала да пробвам душ-гела за коса и тяло.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 632
Не съм използвала до сега продукти на Hipp, но с удоволствие бих тествала Душ-гел за коса и тяло, когато след няколко месеца се роди моето дете.

# 11
  • Мнения: 29 254
Всичките продукти от серията ни харесват, като най-любим на моят син е душ-гелът за коса и тяло и с удоволствие бихме го ползвали често.

# 12
  • Мнения: 1 722
Още от раждането на детето използвам душ-гела за коса и тяло и съм страшно доволна. Не бих го сменила, но вече се оглеждам за шампоан само за коса, че госпожицата има многа коса. 😊

# 13
  • Мнения: 119
Бих предпочела да ползвам подхранващото  бебешкото олио, тъй като кожата ни е много суха.

# 14
  • Мнения: 1 775
 Бих искала да пробвам душ-гела за коса и тяло.

Общи условия

Активация на акаунт