От къде сваляте български филми?

  • 1 363
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
От къде сваляте български филми?Интересувам се предимно от филмите "КоЗият Рог" и "Време раzделно"..

Мерси предварително Grinning

# 1
# 2
  • Мнения: 6 167
аз незнам.
но винаги съм се чудила на тия теми, които по същество са закононарушение.  newsm78
не ви ли е страх. тоест, има вече доста големи хайки из нет-а.
и как нито един модератор не се е сетил за това ( в Клюкарника час по час някой пита от къде да свали музика, филми, субтитри и тн)
нищо лично към авторката.
просто обръщам внимание.

форумът според мен не би трябвало да поощрява или да е място , където хора свободно да си обменят пиратски практики.

# 3
  • Мнения: 1 768
Ами бих си купила дори филмите на двд,но не съм си ходила в България о6е..Но ме съмнява и да ги има.

# 4
  • Мнения: 2 825
Ами бих си купила дори филмите на двд,но не съм си ходила в България о6е..Но ме съмнява и да ги има.

Има ги  Simple Smile
А последните няколко месеца, с '24 часа' май беше, всеки четвъртък излизаше по едно ДВД с Бг филм. Майка ми е събрала цялата колекция. Трябва да намеря начин да я домъкна тука.

Сега ще почват нова поредица от ДВД-та, но още не знам подробности, ще питам майка довечера  Simple Smile

А инъче и аз съм на мнението на Ленни, че не трябва да се поощряват 'пиратските практики' във форума.

# 5
  • Мнения: 5 183

Сега ще почват нова поредица от ДВД-та, но още не знам подробности, ще питам майка довечера  Simple Smile
[/quote]

Така ли? Български ли? В кои издания? Дай малко пове4е инфо, като говориш с майка си, моля!   bouquet

# 6
  • Мнения: 7 605
Ами бих си купила дори филмите на двд,но не съм си ходила в България о6е..Но ме съмнява и да ги има.

Коzият Рог дори го бяха иzлъ4вали по немската ТВ.

# 7
  • Мнения: 6 167
пак аз.
за българските филми, понеже не можах да ги събера, тоест, усетих се късно, майка ми е говорила с един на един РЕП и той й е казал, че може да си ги поръча и ще й ги достави.
тоест, може би 24 часа ги И продават не само с вестници.
и представяте ли си, ако се свърже някой с 24ч и има възможност да се изпратят ( при покрити разходи за шипинг)...
размечтах се, но ще се заема с това))) Peace

# 8
  • Мнения: 1 768
Ами бих си купила дори филмите на двд,но не съм си ходила в България о6е..Но ме съмнява и да ги има.

Коzият Рог дори го бяха иzлъ4вали по немската ТВ.

Кога е било това? newsm78

# 9
  • Мнения: 7 914
Някой не беше ли пуснал тема тук?
Ей сега ходих да търся , ето:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=55358.0

На мен мама ми я събра Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 7 914
 hahaha
 като видях датата и се сетих.... как се притеснявах да пиша тук понеже нямам бебче Blush...влизах по веднъж на 2-3 седмици...хм... ooooh! за изгубеното време!

# 11
  • Мнения: 7 430
.... как се притеснявах да пиша тук понеже нямам бебче Blush...влизах по веднъж на 2-3 седмици...хм... ooooh! за изгубеното време!

Извинявам се за Офф-а,

Звездичка, много се радвам, че се престраши и си вече сред нас Hug

# 12
  • Мнения: 5 475
Ето тук е инфото за ДВД-тата,които продава 24 часа..аз преди време си поръчвах някой филми от сайта  на http://ide.li/ ,но гледам,че са ги махнали.  Peace

# 13
  • Мнения: 2 825
Значи не започват нова поредица, а просто продължават старата  Wink Първо обявиха 30 филма, от които последния е тази седмица, а вече са 50.
Ленни, вярно е това, остават им по някоя друга бройка на разпространителите и можеш да си ги поръчаш допълнително. Ние така направихме с първите 5, че ги бяхме изпуснали. Майка отишла директно при разпространителия на 24 часа за Русе (после се оказа, че са и приятели) и ги взе от там, следващите 4 пък просто си поръчахме да ни ги запазят, че нашите бяха тука на гости и нямаше кой да ходи по реповете.
Абе с повече желание, винаги се намира начин  Peace

Оф : Звездичка, и аз бях като теб в началото, беше ми неудобно да пиша, защото още не бях мама, ама после като се отприщих  ooooh!  и няма спиране  Laughing

# 14
  • Мнения: 7 914
Giorgia    love001  love001 - за информацията
 newsm44 че даже допълнителните филми са по добри от първите  smile3521


офф - а на Дидка :
 Hug Flowers Rose Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт