В красиви Смолянски баири растат деца игриви

  • 10 981
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 288
Добро утро Мами!

Желая ви слънчева седмица и много усмивки!

 Hug

# 31
  • в баира
  • Мнения: 861
Благодаря, Ади!
Не само слънчева, но и гореща ще бъде.

Ние през уикенда посетихме Ягодинската пещера и Дяволското гърло. Марио не посмях да го вкарам в пещерите, защото там е 6 градуса. Вижте мини клип от екскурзията
тук

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 09:21 от shenevski

# 32
  • Мнения: 288
Благодаря, Ади!
Не само слънчева, но и гореща ще бъде.

Ние през уикенда посетихме Ягодинската пещера и Дяволското гърло. Марио не посмях да го вкарам в пещерите, защото там е 6 градуса. Вижте мини клип от екскурзията
тук

Браво shenevski ,
много хубава разходка, ама верно е оревал църквата Марио на кръщенето   Wink, пък като гледам добре сте си изкарали и на годишнината от завършването  Laughing Абе изобщо...всичко разгледах  Embarassed
Надявам се, не се сърдиш!   bouquet

# 33
  • в баира
  • Мнения: 861
Що да се сърдя, затова съм ги качила в нета. Гледайте, ама и гласувайте!!! newsm10 smile3521

# 34
  • Мнения: 288
Що да се сърдя, затова съм ги качила в нета. Гледайте, ама и гласувайте!!! newsm10 smile3521

ама, разбира се!  Laughing

# 35
  • Мнения: 288
Хей, мами,
къде се загубихте....
Ама какъв дъжд се изсипва, а! Поне малко ще поохлади ситуацията, че направо изпукахме  #Crazy

# 36
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Тук сме, тук смеее, поне аз  Rolling Eyes
Добре че заваля, че иначе направо незнам, едва  се дишаше. Милите бебоци как ли издържат и те в това топло време  Sad И като видя някоя майка дето е облякла детето си с някакви гащеризони с дълги ръкави отдолу ватирани, направо полудявам, как не ги е жал за дечицата  Confused
Но иначе можем да се благодарим, че сме в Смолян, че ако знаете какво е сега в Пловдив например  Shocked
Мацки приятен ден, мен нещо ме е обхванал един ентусиазъм за бурен живот и само ми се излиза, говорим за морето, мисля непрекъснато затова, че ще ходим в Шумен и после в Обзор ииии изобщо живее ми се, в петък ще разпуснем първо така  cheers после така Drunk

# 37
  • Мнения: 288
Мацки приятен ден, мен нещо ме е обхванал един ентусиазъм за бурен живот и само ми се излиза, говорим за морето, мисля непрекъснато затова, че ще ходим в Шумен и после в Обзор ииии изобщо живее ми се, в петък ще разпуснем първо така  cheers после така Drunk

Ха така, Зузи! Значи Таско ще прави обиколка на България, а? Кога планирате това пътешествие?
хм... тоя петък явно ще бъде голяма веселба - къде я планирате, може да се засечем, например  newsm78  не помня от кога не съм правила това, което подозирам, че ще ви се случи в петък  Laughing

Но.... пък .... средата на септември и аз смятам Ванко да го заведа на море - то може да е по-скоро моржуване, ама ще сме таааам  Joy Joy Joy не сме пропускали море от 10-ина години. Та така и аз мисля за неща от подобен род, но са доста изместени във времето  Rolling Eyes

О, забравих да ви кажа ... днес изследвахме на Ванко хемоглобина - 97 - ужас! изшашкахме се... има анемия, но не е желязодефицитна, а  по-скоро наследена от мен, тъй като аз имах нисък хемоглобин по време на бременността пък и преди това от около 5 години.  Confused Ще му правим по-сериозин изследвания след 6 месец, надявам се да го поизрастне дотогава  Praynig  newsm78 ама не знам дали е възможно  Confused
Та така....
Хайде приятна вечер и лека нощ!  Hug  bouquet

# 38
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
adyto не се притеснявай мила, добре си е Ванката, с малко повечко месце по нататък и копривена супичка ще се оправи. Пък и ти можеш да му помогнеш като приемаш повечко желязо чрез кърмата  Heart Eyes
Относно петък вечерта най - вероятно ще сме в Конака, но още не е сигурно. Иначе ние си излизаме почти всеки петък или събота  Crazy Така разпускаме и двамата сме свикнали с нощните заведения и бебето не ни попречи за излизанията, само бабата ни да го пази  Wink
Почивката я плануваме от 16.07. до 30.07. живот и здраве  Praynig
Айде лека нощ  Heart Eyes

# 39
  • в баира
  • Мнения: 861
А нашата почивка започва от утре  smile3558 newsm44.  Заминаваме за Бургас  newsm01 с двете деца и не знам дали ще е почивка, но важното е, че ще сме на морето.   grinning039 И още по-важно: надявам се климатът да им се отрази добре здравословно. Май това е основната причина да вървим  newsm78. Ще взема камерата и ще снимам черноморски емоции, а после ще ви се отчета.
Запасих се, по препоръка на педито, с една чантичка превантивни медикаменти - против повръщане, диария, отит, кашлица, алергии, даже спрей против кърлежи. (То стана аптекарска история. ) newsm62 Отивам да събирам багажа.
Ама къде сме тръгнали в това време? newsm12

# 40
  • в баира
  • Мнения: 861
Между другото, ако се чудите защо аватарът ми е Св. Богородица, ще ви отговоря веднага: Това е гоблен, който уших преди 3-4 години и го осветих в църквата "Св. Никола" в Устово. Сега ми седи закачен в спалнята. Това е снимка, направена с моя GSM, а даже и рамката се вижда.
Да не си помислите, че се сравнявам с Божията майка?  newsm03

# 41
  • Мнения: X
Да, Ади...И аз като Зузи ще ти кажа - набивай повечко зелении, червено месо, дроб (аз го ненавиждам) и други такива богати на желязо неща... За да може кърмата ти да се насити максимално с желязо. Можеш да пиеш и някакви таблетки желязо, ама си питай лекар за това...
Освен това 97 хемоглобин доколкото знам е на долната граница за кърмачета. Това изобщо не е анемия! Такава диагноза не се поставя само с едно кръвно изследване, трябва да се проследят стойностите на хемоглобина известно време и тогава диагнози.
Ако пък положението не се оправя, няма да е престъпление да захраниш с богата на желязо каша и след 5 месец. Това за изключително кърмене 6 месеца не е абсолютен закон...всичко си зависи от детенцето.
Хайде, по-спокойно. Нищо страшно няма, не се шашкай излишно. А твоя педиатър не ти ли обяснява подробно тия неща?


Хайде, аз да се оплача... Последните ми изследвания не са никак хубави. От вчера съм на антибиотик заради бактериална инфекция, взимам двойно количество витамини заради липса на един куп неща (това май заради близките бременности и дългото кърмене), както и вагинални глобули заради гъбички. Абе... тъпча се с лекарства, ама...като трябва. Имам и доверие на моята гинеколожка, много е добра. Дано лекарствата да подействат,че тия инфекции са много опасни ако не се лекуват.

А срещичка пак? Искате ли?

# 42
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Мишенце , дано да се оправи тази инфекция  Praynig, пий си витаминките и се радвай на предстоящото бебче  Heart Eyes
Относно хемоглобина на кърмачетата се води нормално около 6-тия месец да е нисък, зради ниското съдържание на желязо в менюто на бебоците, особено на изключително кърмените. Но съм сигурна че ползите от кърменето са повече от колкото риска от анемия. Мисля, че това може да се регулира, хайде и вие петък вечер на дробчета с биричка и готово  Hug Wink
За срещичка съгласни ли сте за събота или неделя  Rolling Eyes, че аз само тогава мога с мъжо да дойда, иначе ми е доста трудно  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 288
Среща  в неделя сутрин -- съгласна!!! Simple Smile
Да, да, да   Hug

# 44
  • Мнения: X
Приятна ви среща...ама аз няма да мога. В събота запрашвам пак за София, връщаме се в неделя вечерта. Ще си посрещна сестричката на летището - не съм я виждала повече от 2 години!
Хубаво и прохладно време ви желая!

Ади, ти поуспокои ли се?

Общи условия

Активация на акаунт