Колко време след годежа беше Вашата сватба?

  • 13 341
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 788
Здравейте,
Интересно ми е колко време след годежа се омъжихте/оженихте.
При нас годежа беше преди 6 месеца, но реално до момента не сме говорили по-сериозно за организация, планиране и т.н.
Почва да ми действа малко разочароващо това и затова ми е интересно при Вас как е било?
Благодаря! : ) People Bride With Veil

# 1
  • София
  • Мнения: 6 010
11 месеца

Не виждах смисъл да сме сгодени с години.

# 2
  • Мнения: 230
точно 1 година Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 6 992
2012 септември годеж, 2014 март - сватба. Но аз бях бременна, исках да се роди бебето първо, като се роди бебето - не ми се занимаваше със сватби Grinning И някъде август 2013та ММ ме натисна да се женим вече и решихме да е близо до датата, на която се запознахме.

# 5
  • Мнения: 46 508
3 месеца.

На годежа насрочихме датата, не виждам какво има да се отлага. При нас годежът беше юли, август си обикаляхме по морета, септември организирахме и октомври беше самата сватба (което ме подсети, че годишнината ни е утре Laughing).

# 6
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Повече от година. Юли 2017 се сгодихме, добянуари 2018 се мотахме, после се хванахме с организацията и септември 2018 беше сватбата.

# 7
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
8 месеца-предложи ми на 25.12.2006, а се женихме на 26.08.2007.Аз много държех да е точно тази дата и да е ден неделя, защото на въпросната дата(26.08.2004) станахме гаджета.Можеше и година по-рано да се оженим,но тогава се падаше събота ,пък и още бях студентка,затрупана с дипломна работа,държавни изпити и нямаше време и сватба да стягам.Всъщност годежа изобщо не беше планиран,случи се ей така-приятна Коледна изненада за мен, и лесна дата за помнене за него Simple Smile

# 8
  • Мнения: 95
Август 2016 се сгодихме, юни 2017 ни беше сватбата.

# 9
  • Мнения: 2 405
Ноември 2014г ми предложи брак, оженихме се май 2016г :=)

# 10
  • Мнения: 315
На 28.02.17г. ми предложи на рождения ми ден. Сватбата е другия месец (24.11.18г.) Започнахме организацията юни-юли тази година. Преди това имахме други важни събития с които трябваше да свикнем. Като цяло не бързахме, разговорите за сватба си дойдоха някакси от само себе си, може би тогава сме ги усетили така нещата. Ии сега вече нямам търпение... ☺️☺️🎉

# 11
  • Мнения: 574
При нас сватбата ще е година и няколко дни след годежа. Искахме и по-рано, но си е трудно с организацията.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 369
Ние се сгодихме на рождения ми ден миналата година - 13.10.2017.

Понеже обичам да си планирам от рано (сестра ми онзи ден ми се смееше, че сигурно вече имам планове за 63-тия си рожден ден), още два дена по-късно го натиснах да изберем дата, но много исках да е юнска сватба, а и част от най-близките ни хора живеят извън България и исках навреме да ни вместят в летните си планове.

Та, на 23.06.2018 се оженихме. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 282
8 месеца. Сгодихме се на 27ми юли 2018г. , а сватбата ще е на 10 март 2019г.

# 14
  • Мнения: 485
Получих предложение за брак на моя рожден ден /Октомври 2010г./, а се оженихме на неговия рожден ден /Юли 2011г./. Почти 9 месеца между годеж и сватба.
Датата за сватбата я определихме някъде 2 - 3 месеца, след като ми предложи.
Имам познати, които вече 10 години са "сгодени" и според мен така и ще останат.
Не виждам смисъл да се отлага. Година, максимум 2, но не повече.
Ако това, че все още не сте говорили за конкретна дата, те притеснява - сядате двамата и обсъждате - кога, как и т.н. Вие сте хората в случая. А и след като сте стигнали на този етап от връзката и си приела предложението му, би следвало да можеш всичко да му споделиш.
Така че вместо да стоиш разочарована - сподели му мислите и чувствата си.
Пожелавам ти всичко най-добро!
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт