Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 9

  • 50 582
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 247
+-123, дано да съберете още ембриони! Стискам палци от цялото си сърце! Hug
Кате, не се отчайвай, нищо не се знае, има още време!
Имаш и замразено ембрионче. Стискам ти силно палци! Hug
pepita5, късмет! Hug
Момичета, на всички ви стискам палци! Късмет! Heart Flowers Four Leaf Clover
Да има време. А за ембриончето, което започна да се дели по късно, спряло развитие на 6 ти ден и така и не са го замразили. Както и да е!
Искрено се надявам това да е моят опит и резултата след няколко дни да е +. Ако не, да сме живи и здрави, пускаме документи към фонда за опит на ЕЦ. Няколко месеца почивка и започваме да събираме на ЕЦ. Не съм аз нито за стимулации, нито за упойки, нито за инжекции. Възхищавам се на силата и упоритостта ви. Аз не мисля, че втори път ще имам психика да премина през всичко това. ЕЦ и някакви хапченца, май е по добрият вариант.

# 31
  • Мнения: 2 673
+-123, дано да съберете още ембриони! Стискам палци от цялото си сърце! Hug
Кате, не се отчайвай, нищо не се знае, има още време!
Имаш и замразено ембрионче. Стискам ти силно палци! Hug
pepita5, късмет! Hug
Момичета, на всички ви стискам палци! Късмет! Heart Flowers Four Leaf Clover
Да има време. А за ембриончето, което започна да се дели по късно, спряло развитие на 6 ти ден и така и не са го замразили. Както и да е!
Искрено се надявам това да е моят опит и резултата след няколко дни да е +. Ако не, да сме живи и здрави, пускаме документи към фонда за опит на ЕЦ. Няколко месеца почивка и започваме да събираме на ЕЦ. Не съм аз нито за стимулации, нито за упойки, нито за инжекции. Възхищавам се на силата и упоритостта ви. Аз не мисля, че втори път ще имам психика да премина през всичко това. ЕЦ и някакви хапченца, май е по добрият вариант.
О, съжалявам за ембриончето! Confused
Каквото и да стане, няма да се отчайваш! Hug
Имаш още време пред себе си!

# 32
  • София
  • Мнения: 3 412
+-123, дано да съберете още ембриони! Стискам палци от цялото си сърце! Hug
Кате, не се отчайвай, нищо не се знае, има още време!
Имаш и замразено ембрионче. Стискам ти силно палци! Hug
pepita5, късмет! Hug
Момичета, на всички ви стискам палци! Късмет! Heart Flowers Four Leaf Clover
Да има време. А за ембриончето, което започна да се дели по късно, спряло развитие на 6 ти ден и така и не са го замразили. Както и да е!
Искрено се надявам това да е моят опит и резултата след няколко дни да е +. Ако не, да сме живи и здрави, пускаме документи към фонда за опит на ЕЦ. Няколко месеца почивка и започваме да събираме на ЕЦ. Не съм аз нито за стимулации, нито за упойки, нито за инжекции. Възхищавам се на силата и упоритостта ви. Аз не мисля, че втори път ще имам психика да премина през всичко това. ЕЦ и някакви хапченца, май е по добрият вариант.
Недей да го мислиш толкова и не се тормози това в този момент не ти е необходимо, изисква се спокойствие и вяра, че всичко ще бъде на ред. Търпение повечко до дълго чакания резултат и пак ти казвам без нерви и напрежение. Стискам ти палци да се похвалиш Flowers Four Leaf Clover
 

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 16:32 от pepita5

# 33
  • Мнения: 3 505
Благодаря, Сиси! Няма лесно да се дадем!
Кате, имаме нужда от още една бременна в темата, та на теб се падна честта!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 247
Благодаря Ви момичета! Желая успех и на всички вас от сърце!

# 35
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз да споделя, че днешните изследвания са ЧХГ 253 и хемоглобин 125  Simple Smile
Аз съм доволна предполагам, че утре като ми се обадят и за коментар ще бъде ок.
Чувствам се много уморена, но се надявам скоро като почна да пия витамини и фолиева да се оправя.

# 36
  • Мнения: 2 673
Две в едно, дано всичко да бъде наред и бързо да се възстановиш! Hug
Стискам ти силно палци! Hug

# 37
  • Мнения: 7 089
2в1, бързо се оправяй и пак на фронта Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 247
Две в едно и от мен, Успех!

# 39
  • Мнения: 1 032
Момичета, знаете ли на 5 ден от стимулация колко е нормално да са големи фоликулите? 9 мм малки ли са?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 247
Момичета, знаете ли на 5 ден от стимулация колко е нормално да са големи фоликулите? 9 мм малки ли са?
Мисля, че при всеки се налага различна продължителност на стимулация. Моите бяха по 9 мм в началото на стимулацията, която продължи около 5 дни, а те през това време нарастнаха до към 18 и последва таймиране на пункцията. Само че аз съм с по къс цикъл и овулация нормално около 13 ти ден. Сигурно и това има значение.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета, знаете ли на 5 ден от стимулация колко е нормално да са големи фоликулите? 9 мм малки ли са?
Зависи през колко време ти е МЦ  и кога ти е овулацията, при мен на 25 дневен МЦ овулация 11 ден, на 7-ми ден доминантните фоликули са по 16-17мм.

# 42
  • Мнения: 1 032
На 28 дни е. Имам 2 по-големи 11 и 16. Но има и други само по 9 мм. Чудя се дали има време да нарастват още

# 43
  • София
  • Мнения: 3 412
На 28 дни е. Имам 2 по-големи 11 и 16. Но има и други само по 9 мм. Чудя се дали има време да нарастват още
Едва ли, тези малките не ги брой не са качествени Я. Най вероятно този 16мм ще е добра Я, а този 11 няма да е качествена другите по малките  не ги брой - фира са. Качествените доминантни фоликули трябва да са с почти с еднакви размери, максимално отклонение да има до 2мм.

# 44
  • Мнения: 2 673
Размерът не е определящ според мен, от 11 мм ф., с тези размери беше 2 дена преди пункцията,
изкараха зряла я., която се оплоди, а от друг, 18 мм преди пункцията, нямаше я.

Общи условия

Активация на акаунт