Бихте ли ми стискали палци...

  • 3 593
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
... утре, 15 юни!

Преди 2 години група момичета ми стискаха палци за да ме приемат в едно училище- приеха ме в 2. Hug (за съжаление не можах да започна в нито едно от двете защото за мое щастие забременях с дъщеричката ми)
Преди година може би някой си спомнят, че помолих за морална подкрепа защото имах изпит по теория и кормуване- взех ги и двата от раз! Hug Hug

Сега ще нахалствам и ще ви помоля да ми стискате палци и каквото още можете за утре от 8 до 17 часа.
Ще се явявам на психологически изпит с цел да видят дали ставам за професията за която кандидатствах в края на март и началото на април тази година. Ако някой се чуди каква професия- медицинска сестра (или то май тук се води като медицински работник в началото и след това вече се специализираш за или мед. сестра или акушерка и тнт).
От все сърце ви се моля за каквато и да била подкрепа, имам огромна нужда от това учебно място. Виждам го като врата към по- добър и все по- смислен живот.

Благодаря ви предварително. Обичам ви!!!   newsm51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Споко! Стискаме, а както е видно ние добре стискаме Grinning

# 2
  • Мнения: 4 806
едно стискане на палци от мен

успех, и като получиш резултат 0 да се похвалиш Simple Smile

# 3
  • Мнения: 22 867
Вкъщи ще ти стискаме и палци и лапи! Grinning Ще успееш!

# 4
  • Мнения: 1 113
Ще стискам палци, МОФ! Бъди уверена и ще се справиш! newsm10

# 5
  • Мнения: 667
Стискам палци.
Сигурна съм, че ще спечелиш мястото.

# 6
  • Мнения: 6 869
Пожелавам ти много късмет и ще стискам палци newsm10

# 7
  • Мнения: 4 068
Мофич, ти си знаеш, че стискам палци. Имаш цялата ми подкрепа.
Айде една прегръдка от мен и чакаме хубавите новини!

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Преди 2г. бях сред онези, стискащите...Значи и сега къде пак без мен... Flutter
МОФчинка  Heart Eyes - стегни се и им покажи каква Бг невяста си за чудо и приказ!  Peace

# 9
  • Мнения: 2 196
Ти си една много силна жена и заслужаваш само хубави неща да ти се случват! Peace
Ще успееш! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Разбира се! Стискам още от днес  Laughing Дано всичко мине като по вода, успех ти пожелавам и утре вече да черпиш виртуално!  Wink

# 11
  • Варна
  • Мнения: 354
Желая ти голям късмет и нечуван успех утре на изпита! Знаеш че имаш голямата Ни(ми) подкрепа.  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 634
Да допълня, че резултатите ще се знаят не по- късно от 21 ЮЛИ, а до тогава ще сме в невидение.
Имате виртуална почерпка във всеки случай де.

Благодаря на вече откликналите. Много сте бързи Simple Smile

# 13
  • Мнения: 27 524
Стискаме и чакаме да се похвалиш  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 476
Успех, ще стискам палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт