Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 055
  • 521
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 891
Тук всички са  Innocent и никой нама да си признае!!! На мен пък ми се е случвало  Wink

# 406
  • Монтана
  • Мнения: 499
Как така всички сте толкова вярни-просто да не повярваш newsm78
Нямате ли смелост да си признаете??????????? ooooh!
Не лъжете нас-а вас самите

# 407
  • Мнения: 998
Как така всички сте толкова вярни-просто да не повярваш newsm78
Нямате ли смелост да си признаете??????????? ooooh!
Не лъжете нас-а вас самите

Е, много от нас са си признали все пак. А и е нормално да има и жени, които да не са изневерявали досега. Да не бъдем лоши, все пак! Всеки с правото си Peace

# 408
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Не е точно така, защото женените мъже обикновено изневеряват с неомъжени жени- т.е. жените са свободни и в случая те не изневеряват защото няма на кого. Аз лично НЕ изневерявам, защото обичам партньора си. Едва ли секса с мъж, който не обичам ще е толкова хубав...
И не само това. Една изневяра е лъжа, а аз не мога да го лъжа. Също така не желая да уронвам авторитета му, защото една лъжа рано или късно излиза наяве.

# 409
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Има, има bowuu

# 410
  • Мнения: 689
Жените,които изневеряват на съпрузите си са глупачки!Разведи се първо и после....

# 411
  • Мнения: 10 758
Жените,които изневеряват на съпрузите си са глупачки!Разведи се първо и после....
Ай без обиди, ако обичаш.Не че съм изневерявала, ама не мисля, че трябва да обиждаш.

# 412
  • Мнения: 689
  Моля за извинение,но ако заради една нощ примерно си развалиш семейството,как се нарича такава жена-със сигурност не:умна.

# 413
  • Мнения: 3 569
Има жени, които не изневеряват.

# 414
  • Мнения: 1 568
Жените,които изневеряват на съпрузите си са глупачки!Разведи се първо и после....


Голям залък лапни,голяма дума не казвай!!!

# 415
  • Мнения: 126
Да и аз съм една от тях Simple Smile

# 416
  • Мнения: 1 212
........Значи броя на изневеряващите мъже е равен на броя на изневеряващите жени. ............... С други думи казано, на една жена се пада повече от един мъж. ............... Жените имат много по-голям избор, те избират, при мъжете е обратно, където им пуснат.

Хайде сега да видим има ли такива жени!

Както е зададен въпроса за системна изневяра ли се пита?
Мисля , че по скоро питаш дали има жени които никога в живота , нито веднъж и на никого не са изневерили.....?
Не , няма такива жени, защото дори да има винаги има риск и вероятност това да се случи....
Пък и дори случайно да има някоя наистина, какъв е смисъла да го декларира......
Кой ли ще и повярва? .... Laughing Sunglasses
Математическите изводи които правиш обаче съвсем не мога да проумея от къде идват.... newsm78 newsm78 newsm78
Откъде тази статистика за равенството...ами ако единия изневерява с един на брой индивид , а този от отсрещният пол с 10 да кажем...., как така правиш тези изводи...?!
Пък за пускането .....хайде стига инсинуации... Naughty
Вие мъже с всяка дето ви се предложи ли ще склоните ?! Wink

# 417
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
По принцип или на настоящия партньор?

Защото по принцип си падам кръшкач , но на сегашния- от повече от 8 години- не съм.... и не си търся помощници за това Mr. Green

# 418
Сигурно има като чета тука какво става Rolling Eyes WinkДруг е въпроса дали са честни или просто не смеят,
щото мъжете им ги бройкат кво пишат Laughing

# 419
  • Мнения: 525
има ас ..... Blush Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт