Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 130
  • 521
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 425
Има, има  Mr. Green

# 496
  • Мнения: 1 069
 Има, и аз съм една от тях!

# 497
  • Мнения: 125
На кой му пука дали има жени които неИЗНЕВЕРЯВАТ! Mr. GreenТолкова много са другите,че направо са капка в морето Laughing Пък и ако ЩЪТ... Joy

# 498
  • Мнения: 17 546
Ако трябваше да расте носа  Outta Joint  на всеки който е излъгал тук щеше да е гора вече!  Laughing След почти 18 години брак вече не вярвам в единствената и святата, вечна там какво беше още! Обожавам съпруга си, ама като ме догоните на години  брак, ще си говорим пак! Сега очаквам овации и медал за храброст! А вие не превръщайте нещата от истинския живот в newsm50 Ако не живеете напоследък в манастир, не сте с едно око, с огромна гърбица, без зъби и с мустаци по-големи от на Филип Тотю и си сложите ръката на сърцето ще се отпишете като АЗ съвсем скоро в същата тема!  kiss Пък и да изглеждате по горе описания начин - на всеки, все някога му излиза късмета!

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 08:47 от jujes

# 499
  • Мнения: 374
бе незнам с такова описание дали....но по прили4но изглежда6тите рано или касно се подхлъзват по леда...така мисля де...

# 500
  • Мнения: 17 546
...рано или касно се подхлъзват по леда...
Всички, повярвай ми! Най-малко в мислите си и после всякак!

# 501
  • Перник
  • Мнения: 277
...рано или касно се подхлъзват по леда...
Всички, повярвай ми! Най-малко в мислите си и после всякак!
Напротив - най-много в мислите си и после се стига до края.
В повечето случаи изневярата се случва когато един мъж започне да те влече,да мислиш за него и накрая да ти се иска да станете по-близки - не си застрахован това да ти се случи дори да си омъжена.Близко е до ново влюбване,а тези които го правят само за спорта са меко казано безсрамни.  Laughing

# 502
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Аз

# 503
  • Мнения: 15 538
Всички изневеряват-едни по-рано други по късно. Разликата е, че едните си го признават а други не. И какъв е смисъла да си моногамен докато направиш 20 години брак и да изневериш после когато вече си станала увиснала лелка и неможеш много много да избираш. Брака и секса са 2 различни неща. А и глупаво това, че щом правиш секс навън значи ти липсва вкъщи.

# 504
Може би има. Всякакви хора има.
Определено зависи на какво се вика изневяра...

# 505
  • Мнения: 39

 Аз не изневерявам !Ама ако се наложи,що не... Mr. Green

# 506
# 507
  • Мнения: 125
оф вече не издържам от лицемерие-Аз изневерявам! В момента, Mr. Green да,да на мъжа ми,да си има рогца Twisted Evil

# 508
  • Монтана
  • Мнения: 499
Най - накрая се намери една откровенна жена Peace
А останалите:Кого мислите че заблуждавате? newsm78

# 509
  • Мнения: 326
за сига не, но нищо не се знае

Общи условия

Активация на акаунт