Започват ЮЛЧЕТАТА да празнуват! Моля, всички да ги нацелуват!!!

  • 9 861
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 110
Мацкииии и аз сутрешно да се опла4а - не стига 4е днес е погребението на дядо ми, а на вси4кото отгоре и Алекс от 5 сутринта е с 39 градуса температура Cry Cry
Сложих му свещи4ка в дупето ама ефекта е 38,5 Т. Педито каза да купя Нурофен сироп и да дам ама 4акам да мине време откак слежих свещи4ката...
Ина4е сополки и кашлица няма, не си е играл нито с деца нито с големи и разстроиство няма...хи4 незнам от какво така стана newsm78

# 16
  • Мнения: 277
Изидка, абе вие как се събрахте в дървеното дето се мерят см на на бебо? Ние едвам се побрахме, то е 78 см. Та май сме толкоз. Ина4е сме над 10 кг установи д-рката  Mr. Green Кантара показа 10 и стрелката отиде до края и тя вместо да го превърти да види 10 и колко гр сме, вика : А, над 10 сте и дотам...  ooooh!
Днес ще ни бият противоменингитната ваксина  Confused къв рев ще е...  Sad
И резултатите от кръвта и урината ни излязоха и хемоглобина ни е пак нисък-103  Confused Ще си пием желязцето май, ще видим какво ще ни кажат днес.
Ами Ели, Габи риташе една топка на някакво дете и аз бях зад нея, отпуснала каишките, почти не ги държах /понеже аз като й слагам каишките го правя уж за мое удовлетворение, не ги опъвам изобщо да не ги усеща, даже я оставям да пада, но 'омекотявам' така да се каже падането й/ и тя се хлъзна по топката и бум на лице-не ууспях да я дръпна навреме  Close . Сега е със засъхнала коричка на усничката и носленцето. А утре смятаме да си ходим ве4е към БургазЪ и ще я видят бабата и дядото ранена  Confused  

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Приятно прекарване на Ара.  grinning039  Много слънце и положителни емоции.

Ние от вчера даваме целувки и пляскаме ръчички за браво.  Heart Eyes HugНо същевремено вече сме много палави. Вън не иска да стои в количка и се изправя прав, същото го прави в столчето за хранене и в чудо съм се видяла. Shocked Няма спокойствие и една минута. Само ако седи в кошарата е на сигурно място, но там бързо му омръзва. Вече се опитваме да пълзим като командоси - то време за прохождане, а той ще пълзи  Crossing Arms, ама какво да го направиш  Thinking
Целувки и приятен ден на всички, а болничките бързо да оздравяват, че го дават оправяне на времето. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 6 259
Ади също започна да маха за чао, при това без някой да я е учил. Като чуе думичката "чао" обаче, маха на този, който е пред нея, а не на който си тръгва.  Grinning Така ги разбира нещата детето. Дава и "боц" с пказалец, като и това не съм я учила. Тук пръст явно има дядо й, а може би й баба й по моя линия. Преди 2 седмици баща ми възкликна: "Я, ама тя дава "боц"!", та предполагам, че е имало скрити от мен "тренировки". Важното е, че й харесва и се смее, като подава пръстче.

# 19
  • Мнения: 1 976

Hipo, за сладкарниците - ние сме пред дилема, по-скоро трилема, между тези в Симеоново и Драгалевци за почерпката след кръщенето: освен "Романса" подходящи са и "Макса", и "Изкушението", особено ако времето е хубаво.

А къде се намират тези сладкарници?
Я бързо болните да оздравяват!!!!

# 20
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 741
 StopЗдравейте казваме на всички мами.Все още сме със хрема тъкмо спря за 3 дни и пак се започна че и аз взех да се разболявам.Относно запушеното носле ми казаха да пробвам слайка и сода  внослето може да пробвам .Добре дошла на Мопси и моята дъщеря е родена на същата дата но в 9 без 15 Simple Smile.Сиска вие кога ще пътувате за бургас  вкой комплекс ще сте  тук .?Е по скорошно оздравяване на всички и  да чакаме вече тъй желаното слънчице.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 259

Hipo, за сладкарниците - ние сме пред дилема, по-скоро трилема, между тези в Симеоново и Драгалевци за почерпката след кръщенето: освен "Романса" подходящи са и "Макса", и "Изкушението", особено ако времето е хубаво.

А къде се намират тези сладкарници?
Я бързо болните да оздравяват!!!!

"Изкушението" е като тръгнеш от Околовръстното към Симеоново, след отклонението за Драгалевци вляво - една нова жълта сграда с интересна архитектура. Там има и клуб сандвичи, и аламинути, а тортите са страхотни. Дворът е с градинка, май имаше и катерушки, а вътре има страхотна зимна градина. Само веднъж не останахме доволни, че много ни забавиха единия десерт.

"Макс"-а е малко по-нагоре, обаче вдясно - пада се на покрива на един (т. е. единствения по пътя) супермаркет, но има й закрита част, както и фонтанче. Има хубави плодови салати и кафе. По принцип има стълби, но то и без това до там с количка и сама трудно се стига.

kariluis,  Ади също първо вдигна висока температура, а соплките й тръгнаха на следващия ден. Минах, слава богу, само с парацетмол ("Панадол" и "Ефералган" - свещички), капки за нос и вит. С. Бягам, че Ади се опитва да си събори простора на главата.

# 22
  • Мнения: 277
Ами утре рано сутринта тръгваме и сега стягам багаж дето края не му се види  ooooh! То не са дрехи-къщни и за навън, хавлии и спално бельо, играчки,проходилка, сточе за ядене, количка, легло, дюшек, козметика и т.н......... И моите дрехи и козметика и незнам как ще се поберем и кога ще събера тоя пуст багаж, тюююю ...
Ина4е сме в центъра, до славейковото пазар4е и всеки ден ще ходим в Морската и нядявам се и на плаж да ходим, ама с тея надуваеми басейни, чадъри, хавлии, коли4ка и про4ие назнам как ще се справим, явно ще ходим само уикенда когато бабата е свободна или таткото е дошъл да ни види..

# 23
  • Мнения: 1 878
Ммммммм и замириса на море  Flutter - siska, благородно ти завиждам и съм сигурна че като изградите морски режим и до плажа ще ходите често често.

За сополите скоро ми казаха един лек със сребърна вода - прави се разтвор и се капе в нослето, действа като физ.разтвор но има и антибактериално действие, иначе е напълно безвредна. Казва се Аркол и пише че е дезинфектант и имуностимулатор - продава се в аптеките  Mr. Green

# 24
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 392
Силве, меренето на см при нашето педи се прави по нов начин:))Wink Тя вече консултира в кабинета си и върху една повивалка е залепила сантиметър. Слагам Крисио да легне и се мерим:) А кг. ви и кантара - ами тези кантари тип плод и зеленчук мерят само до 10кг  Joy..тя за това е казала само над 10:))..Нас вчера ни мериха на един обикновен кантар..първо аз с Кристиян и после само аз..малко допотопна работа, още повече , че не е ясно колко точно се измерваме така.. Whistling
Да кажа че много ви завиждам на всички ходещи на море тази година  Blush ..мен ще ме огрее евентуално другата година  Tired..Пожелавам ви суперско време:)

# 25
  • София
  • Мнения: 9 944
Болничките бързо да се оправят!!!!!

Лелееее, в потрес съм. Калоян ми заспа в ръцете и като го сложих в леглото се разплака сърцераздирателно, гушнах го и се събуди. Сега от 10 мин си лежи в леглото, въртеше една играчка и сега погледнах и той заспал  ooooh!. Направо ме разби, това не се е случвало от месеци!

Само дето времето хич не е за спане, че следобяд не знам как ще спи, ама здраве да е!

Хубаво време на морските! (При нас каква градушка се изсипа сутринта....)

# 26
  • Мнения: 3 926
Сиска, душата, няма нужда да мъкнеш басейни и т.н. Като си бяхме сега в Бургас гледах мамите какво правят - кофичка с гребла и лопатки и надуваеми ръкавели. Към 10.30 стават от плажа и се запътват към сенчестите части около Пантеона. Към 16 часа пак се тупват на плаж Grinning Нямаш нужда от басейни сега, като се има предвид температурата на морската вода. Още е студеничко Wink Само количка и бурканчета, и лъжички. Хавлиите ги събираш в багажника, носиш ключове и шишета - идеални допълнителни играчки Wink и готово Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 220
  bouquet

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 15:51 от toninna

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Мопси, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, любов и положителни емоции!

Дано не бъркам, но май рожденничката не е нашата Мопси, нейния ник е MopSSy и е на 30, а рожденничката е MopSy - 24, но все пак да е жива и здрава.  newsm10

# 29
  • Мнения: 1 807
Цици newsm78 Какво беше това newsm78
Имах си аз малки, сладки цицки...малки ама стегнатки....ехххх...спомени,спомени....
Сега едни стрии ги нападнаха, определено са поувисналки, и такива май ще си останат. Много медрази това и даже ми пречат та ходя със спортен къс потник вкъщи. Дано има оправия  Praynig
Всъшност то само циците да са...то и корем и баджаци, целулити и какво ли още не  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт