Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 30

  • 73 800
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да Simple Smile

# 31
  • Мнения: 153

Нямаме Лили. Нямаше да пиша тук, ако можех да го намеря и тествам на око. Благодаря все пак

# 32
  • Toronto
  • Мнения: 683
На Армани много хвалят  Luminous Silk Foundation.
Изкушавам се да пробвам.
И аз! В миналата тема питах за отзиви, защото в Дъглас в Сердика няма моя цвят тестер (6 или 6.5 според color match-а на сайта на Сефора). Принудих се да купя parure gold докато го чакам, доста ми допада, но май не уцелих цвета.

+1. Много ми харесва. Хем е лек, хем има добра покривност, не знам как да го обясня... лек в смисъл, че е доста течен и лесно се разнася. Аз имам розацея, която трябва някак да маскирам, и съм много доволна от него.

# 33
  • Мнения: X
Под ББ и СС крем слагате ли друг крем?

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз слагам дневен крем и след това СС/ББ крем.

# 35
  • Мнения: X
На Армани много хвалят  Luminous Silk Foundation.
Изкушавам се да пробвам.
И аз! В миналата тема питах за отзиви, защото в Дъглас в Сердика няма моя цвят тестер (6 или 6.5 според color match-а на сайта на Сефора). Принудих се да купя parure gold докато го чакам, доста ми допада, но май не уцелих цвета.

+1. Много ми харесва. Хем е лек, хем има добра покривност, не знам как да го обясня... лек в смисъл, че е доста течен и лесно се разнася. Аз имам розацея, която трябва някак да маскирам, и съм много доволна от него.
А събира ли се в линии, пори? Подходящ ли е за суха кожа и зимата?

# 36
  • Мнения: X
В момента редувам 3 фдт-на и няколко пудри.
Фдт-ните са степенувани по харесване.
1-во място Хелена Рубенщайн SPECTACULAR

https://www.helenarubinstein.com/int/makeup/complexion/foundatio … ular-8-hr-en.html
2-ро място Армани Маестро
www.giorgioarmanibeauty-usa.com/makeup/foundation/liquid-foundat … -makeup/A300.html
3-то място Диор Форевър
Пудри : Laura Mercer, Dior Forever, BareMinerals, Sisley, ANNAYAKE, Urban Desey, Nude by nature, .Clinique.
Пудрите са много, но са ми слабост, пък и нямат свършване.
За неулучен цвят на фдн съм се сдобила с дробс капките за изсветляване на  The Body Shop. 

# 37
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet
Ползвам предимно компактни фон дьо тени под формата на пудра. Най-често този на Долче и Габана, на Диор Форевър и на Ла Прери. Peace

# 38
  • Мнения: 684
Здравейте,
Похвалиха ми фдТ на Guerlin -Lingerie de Peau. В тази тема не съм го виждала да е споменаван.
Дали някой може да сподели ок ли е за мазна кожа с цел матиране? 
Flowers Hibiscus

# 39
  • Мнения: X
Здравейте,
Похвалиха ми фдТ на Guerlin -Lingerie de Peau. В тази тема не съм го виждала да е споменаван.
Дали някой може да сподели ок ли е за мазна кожа с цел матиране?  
Flowers Hibiscus
Много приятен и лек е, но аз съм с предимно суха кожа и за мен е по-скоро озаряващ, комфортен е на сухите участъци. Ако търсиш матиращ, но много лек, покривен-погледни YSL ink/all hours или за покривен ФДТ за доста мазна кожа- Fenty

Последна редакция: нд, 04 ное 2018, 21:45 от Анонимен

# 40
  • Мнения: X
Здравейте,
Похвалиха ми фдТ на Guerlin -Lingerie de Peau. В тази тема не съм го виждала да е споменаван.
Дали някой може да сподели ок ли е за мазна кожа с цел матиране? 
Flowers Hibiscus

Не, не е ок за мазна кожа с цел матиране.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 840
В момента фдт на Шисейдо и метеорити 😊

# 42
  • Toronto
  • Мнения: 683
А събира ли се в линии, пори? Подходящ ли е за суха кожа и зимата?

Е, то си зависи от порите и дали слагаш нещо под него. Аз използвам понякога около носа Бенефит The POREfessional Face Primer. Но не съм забелязала някъде да се събира. Иначе и аз съм с по-скоро суха кожа.

# 43
  • Мнения: X
От края на миналия есенно- зимен сезон започнах да ползам лилавото Фарсали /"Еднорога"/ като база и съм невероятно доволна. Нанасям го след серума/ крема, или и двете, преди ФДТ/ ББ/ СС, запечатвам с пудра, най- често прахообразна. Кожата ми е мазна, чувствителна, изключително капризна- вълшебните продукти ли нацелих, тайната съставка ли открих, не мога да преценя /ползвам различни продукти, но насочени към справяне с един и същ проблем- мазна и чувствителна кожа/, но гримът ми буквално се запечатва и не мърда поне 5- 6 часа. Единственото условие е времето да е от хладно към студено, влажно или не- без особено значение.

# 44
  • Мнения: 31 165
И аз съм много доволна от него. Имам същите изисквания.

Общи условия

Активация на акаунт