Да или не за любовник

  • 5 338
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3

Ако мъжът ви не се справя добре в леглото бихте ли си хванали любовник?

Последна редакция: сб, 03 ное 2018, 22:19 от Aneliq@

# 1
  • Мнения: 376
Поради какви причини ти е нужно да "задържиш" този мъж?

# 2
  • Мнения: 272
Здравей,от колко време си семейна със сина й?На колко години е дъщеря ти?Израснах в семейството на кавги с ексклузивното участие на свекървата и едва ли е най доброто което може да получи едно момиче.

# 3
  • Мнения: 3
Имаме малко дете, което обожава баща си. Не искам да го отделям от него.

# 4
  • Мнения: 376
Аха... А добър ли беше в секса, преди да ти направи дете? Малко късно мислиш, миличка. Ако мислиш, че изневярата ще ти оправи живота - давай.

# 5
  • Мнения: 39 248
Както е префасониран първият пост нищо не се разбира.

# 6
  • Мнения: 272
И аз малко се обърках

# 7
  • Мнения: 376
Както е префасониран първият пост нищо не се разбира.

Мъжът й не се справя в леглото, иска й се любовник, но го е оставила да й направи дете (съпруга), и сега не иска да се разделя със съпруга, защото "детето било обожавало баща си..."

Според мен човека я издържа, а тя по цял ден гледа сериали, ама кво разбирам аз от живота, като цяло...

# 8
  • Мнения: 9 196

Ако мъжът ви не се справя добре в леглото бихте ли си хванали любовник?


Защо си изтри първоначалния пост?

# 9
  • Мнения: 51
Не можеш ли просто да обсъдиш с мъжа ти ,че нещо в леглото ти липсва ?

# 10
  • Мнения: 3
Както е префасониран първият пост нищо не се разбира.
Както е префасониран първият пост нищо не се разбира.

Мъжът й не се справя в леглото, иска й се любовник, но го е оставила да й направи дете (съпруга), и сега не иска да се разделя със съпруга, защото "детето било обожавало баща си..."

Според мен човека я издържа, а тя по цял ден гледа сериали, ама кво разбирам аз от живота, като цяло...
Както е префасониран първият пост нищо не се разбира.

Мъжът й не се справя в леглото, иска й се любовник, но го е оставила да й направи дете (съпруга), и сега не иска да се разделя със съпруга, защото "детето било обожавало баща си..."

Според мен човека я издържа, а тя по цял ден гледа сериали, ама кво разбирам аз от живота, като цяло...
хах, ти ясновидка ли си, че прецени какво правя аз в ежедневието си. И момичета, това е примерен въпрос, какво бихте направили вие.

# 11
  • Мнения: 3 250
Да разбираме ли, че ако се разделите с бащата, това ще го убие от мъка. Защото това съществено ще повлияе на малкото дете и обичта ѝ към бащата.

# 12
  • Мнения: 39 248
Нова потребителка с нула мнения, но с мнооооого тежки семейни проблеми  Mr. Green. Вече има такива по две на ден......или поне докато им се заключи темата

# 13
  • Мнения: 3 250
Седя и се чудя дали ако ти отговоря, както ти се полага, ще последва доживотен бан или само за следващите 20 години.
Защо не вземеш да разгледаш останалите теми, за да видиш, че има и по-сериозни терзания от твоите.

# 14
  • Мнения: 1 119
Не съм чела всичко. Ще бъда съвсем откровена, за да съм напълно полезна: В една от връзките ми съм изневерявала. Един път. Чувствах се ужасно след това (специфика на характера и развитие на “чувство за вина”). Не бих повторила!
Аз явно живея на друга планета! Не разбирам “любовник/любовница”. Не толерирам еднократната изневеря, в никакъв случай. Само, че донякъде мога да разбера човешката слабост да се напие някоя вечер, да се изкуши и по стечение на обстоятелствата да “сгафи”. Любовник? Имаш чувства. Премисляш го. Осъзнаваш го. Ако се стигне до там да имам любовник, то аз бих прекратила отношения. Ако желаеш друг човек, ако би го допуснал толкова близко интимно... Защо ще подържаш други отношения?!? Отговорът се състои в човешките слабости. Смелият човек е ясен, категоричен... ако не намира това, което иска - или се бори до последно, или си тръгва, без да унижава човек. Всичко останало е обида, първо към собствената ти личност и второ, към човека, който ти се е доверил.

Общи условия

Активация на акаунт